Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Daljinski takuma

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
borisns
Početnik
Početnik



Broj poruka : 4
Datum upisa : 29.10.2014

Daljinski takuma Empty
PočaljiNaslov: Daljinski takuma   Daljinski takuma EmptySre Okt 29 2014, 21:56

Daljinski mi radi al mi auto ne reaguje,molid za pomoc,daewo takuma 2002 1,6
Nazad na vrh Ići dole
kruno
Član
Član



Broj poruka : 110
Datum upisa : 12.08.2016

Daljinski takuma Empty
PočaljiNaslov: a jebo te mi pa sta ti to znaci    Daljinski takuma EmptySub Avg 20 2016, 14:14

sta ti to zanaci daljinski mi radi ali auto ne reaguje... sto radi, kako radi, sa koje udaljenosti radi i kako to auto ne reagije ...kako bi trebo reagovat??? stvarno si pojednostavnio stvar da ti na ovo pitanje nitko nemoze dati odgovor. kaze radi a neradi, sta muj je .... daj sjedi odmori popi kafu i smisli kako ces napisati sto te muci, brine, zbunjuje. evo danas i meni daljinski radi a auto ne radi heheh nemogu ga upaliti i poceo sam kopati prvonajlakse stvari ... dakle dobiva li petrolu. skinem criejvo sa grane kad ono suho. verglam nista ne sprica sve ko sahara. dakle pumpa ne tandrlja a zasto eeeeee to je pitanje . dali jos nesto ne radi u sistemu nemogu provjeravat dok ne rijesim prvo pumpu jer sto ako sve radi osim pumpe a ja uzo kopat po cijeloj masini. pa cemu sve te idijotarije. dakle skontaj sto nece pumpa da vrti . uzo knjige jer u njima sve pise i kaze ljepo da pumpu pokrece kompjuter ali samo ako krqankshaft senzpr salje signal kompicu da klipovi vrte. ali pumpa pocinej radit i priej toga dve sekunde dovija signal od kompica da podigne tlak benaina u sitemu da brizgalice mogu spricati dakle u te dve sekunde razvodna cjev se mora napuni t benzinom. ali ona suha . zasto ? zato sto kmpjuter ne dobija nikakav signal od nikoga dakle ne dobija signal sa brav volana da ja ocu upaliti kola ... a zasto ne dobiva signal ... e pa zato sto mi je daljnski u kljucu popio baterijau za dve godine stojanja ... dakle idikupi bateriju za daljinac u kljucu i onda provaj odblokirati sistem protiv provale u autu da ti taj sistem dozvoli kompjuteru da pokrene pumpu.n ako to ne uspije onda moram skinit sistem i bacit ga kvaragu. a za tako nesto cu morat sve rastavit i vidit kakoje pospajano ...sto taj daljinski sve gasi dali samo dovod struje ukompic ipumpu ili i u inektore i napajanje boboina . kao ih ima raznih nikad neznas tocno ... dakle ti bi trebao biti siguran da znas sve komande na daljinskome i da ga nisi kojim slucajem bezzvuka zakljucao ..imas taj mod gdje zakljucas a on ne svira pa nemas pojma jel otkljucan ili zakljucan. a ako je aakljucan onda ti imobilizira struju . moj kad zaoravim da zakljucam uradi to sam ako moze akonemoze pogasi struju u svinjcu i nemozes ga upalit dok ga ne otkljucas. ja mog ocito nemogu otkljucati jer mi crkla bakterija u daljaniskom. a mozda je nesto slicno i kod tebe ...
Nazad na vrh Ići dole
 
Daljinski takuma
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Daljinski za alarm!
» Kontrolna tabla takuma 1,6
» Takuma skidanje sata
» Takuma Pistanje bez prestanka

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Tacuma-
Skoči na: