Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

  Deawoo lanos....dijagnostika

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
opasnigusar
Početnik
Početnik
opasnigusar


Broj poruka : 99
Datum upisa : 25.05.2010
Godina : 45
Lokacija : beograd

 Deawoo lanos....dijagnostika Empty
PočaljiNaslov: Deawoo lanos....dijagnostika    Deawoo lanos....dijagnostika EmptySre Sep 01 2010, 19:56

Dali neko zna proverenog i dobrog majstora za kompjutersku dijagnostiku za lanosa , i posto moram da zamenim step motor kao i lamda sondu, zanima me koja odgovara?
beograd
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

 Deawoo lanos....dijagnostika Empty
PočaljiNaslov: Re: Deawoo lanos....dijagnostika    Deawoo lanos....dijagnostika EmptyČet Sep 02 2010, 06:58

opasnigusar ::
Dali neko zna proverenog i dobrog majstora za kompjutersku dijagnostiku za lanosa , i posto moram da zamenim step motor kao i lamda sondu, zanima me koja odgovara?
beograd
cuo sam za jednog majstora koji radi samo daewoo u Zemunu - Banatska ulica , a nema ti tu puno matematike za dijagnostiku prikljuci ga na aparat i ukuca podatke pa aparat sam izbaci u cemu je problem , pod sifrom doduse al' imaju sifrarnik pa vide sta je Arrow
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

 Deawoo lanos....dijagnostika Empty
PočaljiNaslov: Re: Deawoo lanos....dijagnostika    Deawoo lanos....dijagnostika EmptyČet Sep 02 2010, 20:57

Ako mislimo na istog u Zemunu to je onda Dukic. On je kao ovlasceni servis za Daewoo vozila. Doduse nikad nisam bio kod njega. Al pricali smo telefonom, oce i tim putem da pomogne oko nekih sitnica ako bas zatreba. Drugo, znam da se kod njega mogu naci novi i polovni delovi. Verovatno ima dijagnostiku. Ipak je ovlasceni servis.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





 Deawoo lanos....dijagnostika Empty
PočaljiNaslov: Re: Deawoo lanos....dijagnostika    Deawoo lanos....dijagnostika Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Deawoo lanos....dijagnostika
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Dijagnostika
» lanos pomoc oko ler gasa ....
» Dijagnostika za kucnu upotrebu?
» Kompjuterska dijagnostika za tacumu...
» Lanos 1.4 po meni troši previše

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Lanos-
Skoči na: