Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Kompjuterska dijagnostika za tacumu...

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
bancula
Početnik
Početnik



Broj poruka : 10
Datum upisa : 30.11.2012
Godina : 58
Lokacija : Beograd

Kompjuterska dijagnostika za tacumu... Empty
PočaljiNaslov: Kompjuterska dijagnostika za tacumu...   Kompjuterska dijagnostika za tacumu... EmptyPet Feb 20 2015, 15:45

Pozdrav svima... Da li neko zna nekog majstora u Beogradu da ima dijagnostiku za tacumu ??? Majstor koji mi odrzava auto nema a imam problem sa voznjom na benzinu. Lose prima gas jedva ide i seca u voznji a povremeno se cuje i eksplozija u auspuhu. Majstoru je sumnjiv map senzor ali ne moze bas da bude siguran jer on u njegovoj dijagnostici ima za neke daewoo automobile ali ne i za Tacumu pa me je uputio da potrazim nekoga ko to ima... Ako neko zna nek napise bio bih mu zahvalan... da... na plinu,  kad motor dostigne 40c i prebaci ide sasvim dobro...
Nazad na vrh Ići dole
Tesla87A
Početnik
Početnik



Broj poruka : 9
Datum upisa : 17.09.2015

Kompjuterska dijagnostika za tacumu... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompjuterska dijagnostika za tacumu...   Kompjuterska dijagnostika za tacumu... EmptyČet Sep 17 2015, 15:20

Da li si uspeo da pregledas auto do sada. Ako nisi ja ti mogu pomoci i videti kako ti radi sistem na benzinu.
Nazad na vrh Ići dole
poštar68
Početnik
Početnik



Broj poruka : 97
Datum upisa : 27.07.2010
Lokacija : Pančevo

Kompjuterska dijagnostika za tacumu... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompjuterska dijagnostika za tacumu...   Kompjuterska dijagnostika za tacumu... EmptyPet Sep 18 2015, 12:28

Ima u Pančevu, čovek koji mi održava Tacumu, s tim što se u meniju prepoznaje kao Chevrolet Rezzo
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kompjuterska dijagnostika za tacumu... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompjuterska dijagnostika za tacumu...   Kompjuterska dijagnostika za tacumu... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kompjuterska dijagnostika za tacumu...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Tacuma iliti Rezzo
» Auto trza u gradskoj vožnji na benzinu i gasu
» delovi za Tacumu
» Kuka za tacumu
» radio za tacumu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Tacuma-
Skoči na: