Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 nexia problem...

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
milan_beska
Član
Član



Broj poruka : 116
Datum upisa : 28.08.2011
Godina : 32
Lokacija : beska(indjija)

nexia problem...  Empty
PočaljiNaslov: nexia problem...    nexia problem...  EmptySre Nov 23 2011, 18:30

stvar je sledeca: kada nabijem gas na benzinu, popne se na 2000 obrtaja i pocne da se gusi, stuca, trokira, cak sam primetio da puca. a kada turiram(stisnem brzo gas, pa pustim, pa opet brzo stisnem) mogu da ga nabijem u blokadu.. znaci tada moze da predje 2000 obrtaja.. kada vozim auto, moram brzo da turiram,tj, pustam, stiskam, pustam, i tako najbrze mogu da idem 50 5 brzinom.. pitanje je sta je kvar? svecice nove, novi kablovi, polovna pumpa od kadeta nekog nesecam se.. ja mislim da je do pumpe ali ovaj majstor sto se razume u nexie u selu, kaze, da je do neceg drugog i da nezna ? jel moze pomoc sta da zamenim da se to sredi ?
Nazad na vrh Ići dole
matrix
Član
Član
matrix


Broj poruka : 178
Datum upisa : 26.09.2011
Godina : 45
Lokacija : Banja Luka

nexia problem...  Empty
PočaljiNaslov: Re: nexia problem...    nexia problem...  EmptySre Nov 23 2011, 22:18

milan_beska ::
stvar je sledeca: kada nabijem gas na benzinu, popne se na 2000 obrtaja i pocne da se gusi, stuca, trokira, cak sam primetio da puca. a kada turiram(stisnem brzo gas, pa pustim, pa opet brzo stisnem) mogu da ga nabijem u blokadu.. znaci tada moze da predje 2000 obrtaja.. kada vozim auto, moram brzo da turiram,tj, pustam, stiskam, pustam, i tako najbrze mogu da idem 50 5 brzinom.. pitanje je sta je kvar? svecice nove, novi kablovi, polovna pumpa od kadeta nekog nesecam se.. ja mislim da je do pumpe ali ovaj majstor sto se razume u nexie u selu, kaze, da je do neceg drugog i da nezna ? jel moze pomoc sta da zamenim da se to sredi ?

I meni se to desilo u pasatu 86.godiste...pogledaj da li su mali uski cijevi napukli...pa nagomilava vazduh u motor,pa nema snage.to moras sam dobro pregledati i pokusaj savijati cijevi.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.inecco.net/congress
milan_beska
Član
Član



Broj poruka : 116
Datum upisa : 28.08.2011
Godina : 32
Lokacija : beska(indjija)

nexia problem...  Empty
PočaljiNaslov: Re: nexia problem...    nexia problem...  EmptyČet Nov 24 2011, 05:06

nista ja tebe nisam razumeo... kakve uske cevi? meni je sve od gume... i ni jedno crevo nije napuklo....
Nazad na vrh Ići dole
matrix
Član
Član
matrix


Broj poruka : 178
Datum upisa : 26.09.2011
Godina : 45
Lokacija : Banja Luka

nexia problem...  Empty
PočaljiNaslov: Re: nexia problem...    nexia problem...  EmptyČet Nov 24 2011, 07:52

milan_beska ::
nista ja tebe nisam razumeo... kakve uske cevi? meni je sve od gume... i ni jedno crevo nije napuklo....

Bez obzira sto je guma..dobro provjeri.Malo savij ima li pukotine.Tako sam ja patio i patio i nadjem mrvicu pukotinu, cim sam to zamjenio, auto je operisan i izgledao je kao mlad!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.inecco.net/congress
Sponsored content





nexia problem...  Empty
PočaljiNaslov: Re: nexia problem...    nexia problem...  Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
nexia problem...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Nexia-problem
» Nexia 16v problem
» Nexia problem sa kvačilom
» Nexia radi na plin, a na benzin ne, šta može biti problem?
» lanos 1.4 55kw problem, problem, problem!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Mehanika :: Kvarovi-
Skoči na: