Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 chevrolet aveo sedan

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
stefanudrea
Početnik
Početnik
stefanudrea


Broj poruka : 72
Datum upisa : 01.11.2011
Godina : 48
Lokacija : DROBETA/RUMUNJA

chevrolet aveo sedan Empty
PočaljiNaslov: chevrolet aveo sedan   chevrolet aveo sedan EmptyUto Nov 01 2011, 11:32

dobar dan za vas od rumunja vas kaze stefan ko ima chevrolet aveo sedan 2008 sa gpl i sad vas nasao voznja
uskoro cu da ostavim i slike sa moj auto i ako neki od vas zeli da se vidi sa mene i je od blizinu kladovo da meni pise poruku ili ako ste od daleko ja idem u 11 novembar u beograd!videcu uskoro i kako se vi druzite i se vidite,ja sam isto clan chevrolet forum serbia i club chevrolet rumunja, hrvatska, bugarska,turska i ukraina.
Nazad na vrh Ići dole
metrocop
Moderator
Moderator
metrocop


Broj poruka : 281
Datum upisa : 12.08.2010
Godina : 37
Lokacija : Bg

chevrolet aveo sedan Empty
PočaljiNaslov: Re: chevrolet aveo sedan   chevrolet aveo sedan EmptyUto Nov 01 2011, 11:53

Dobrodosao u Daewoo klub Srbija Smile Ne bi bilo lose da se okupimo kada dodjes u Bg Smile
Nazad na vrh Ići dole
stefanudrea
Početnik
Početnik
stefanudrea


Broj poruka : 72
Datum upisa : 01.11.2011
Godina : 48
Lokacija : DROBETA/RUMUNJA

chevrolet aveo sedan Empty
PočaljiNaslov: Re: chevrolet aveo sedan   chevrolet aveo sedan EmptyUto Nov 01 2011, 11:59

metrocop ::
Dobrodosao u Daewoo klub Srbija Smile Ne bi bilo lose da se okupimo kada dodjes u Bg Smile

nadam se i ja da ce biti neki clanovi ko zele da se vidi sa mene tad!vladimir od forum chevrolet ce biti isto i od vas ako neki zeli da dodze bice lepo! alien
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





chevrolet aveo sedan Empty
PočaljiNaslov: Re: chevrolet aveo sedan   chevrolet aveo sedan Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
chevrolet aveo sedan
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Tip Motora Daewoo Lanos 1.6 SX Sedan.
» Chevrolet forum
» Chevrolet Servis 3+ program
» daewoo leganza&evanda
» daewoo organizacija i skupovi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Kalos-
Skoči na: