Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Kvaka za otvaranje pukla ! :-/

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
donVaske
Početnik
Početnik
donVaske


Broj poruka : 28
Datum upisa : 26.07.2011

Kvaka za otvaranje pukla ! :-/ Empty
PočaljiNaslov: Kvaka za otvaranje pukla ! :-/   Kvaka za otvaranje pukla ! :-/ EmptyPet Jul 29 2011, 21:53

Ljudovi, imam Daewoo Matiza 2001 i pukla mi je rucka na vratima, sa unutrasnje strane.
Takva je da ima dva kraka mala koja su povezana sa ostalim mehanizmom za otvaranje unutar vrata, i taj jedan krak pukao, (jebi*a, naglo otvorio i puce) sad moram da spustam prozor i iz vana da otvaram.
Zna li neko gde mogu da nabavim tu kvaku ? Neki ljudi mi kazu da jedino probam na auto otpadu, ali tamo nece da mi prodaju samo kvaku, nego cela vrata Neutral
Zna li neko oeki otpad gde drze korejance, japance ? Ja sam iz Beograda
Slikacu sutra da vidite..
Nazad na vrh Ići dole
COLAK666
Početnik
Početnik



Broj poruka : 5
Datum upisa : 03.03.2011

Kvaka za otvaranje pukla ! :-/ Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvaka za otvaranje pukla ! :-/   Kvaka za otvaranje pukla ! :-/ EmptySre Avg 10 2011, 04:37

matori pogledaj u beo tas-u vojvode stepe
Nazad na vrh Ići dole
zilevig
Početnik
Početnik
zilevig


Broj poruka : 27
Datum upisa : 25.07.2010
Godina : 46
Lokacija : Novi Sad

Kvaka za otvaranje pukla ! :-/ Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvaka za otvaranje pukla ! :-/   Kvaka za otvaranje pukla ! :-/ EmptyPet Avg 12 2011, 21:09

Polovni delovi, Daewoo Espero,Nubira,Nexia,Lanos,Leganca,Kalos limarija,mehanika,elektrika,motori 1.2,1.4,1.5,1.5-16v,1.6-16v,1.8,2.0,2.0-16v, enterijer,branici,stakla,farovi, itd... kontakt tel.064-1752554, 066-117510. Okolina beograda-Ripanj...
to je clan naseg foruma pedja daewoo
Nazad na vrh Ići dole
zilevig
Početnik
Početnik
zilevig


Broj poruka : 27
Datum upisa : 25.07.2010
Godina : 46
Lokacija : Novi Sad

Kvaka za otvaranje pukla ! :-/ Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvaka za otvaranje pukla ! :-/   Kvaka za otvaranje pukla ! :-/ EmptyPet Avg 12 2011, 21:15

Daewoo Lanos, Nubira, Nexia, Matiz, Espero polovni delovi. Mogucnost ugradnje i dostave na kucnu adresu u roku od 24H. Licno preuzimanje u Nisu 065/222-88-99


i ovo je clan daki nis
Nazad na vrh Ići dole
Markonije23
Početnik
Početnik
Markonije23


Broj poruka : 79
Datum upisa : 06.08.2012
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Kvaka za otvaranje pukla ! :-/ Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvaka za otvaranje pukla ! :-/   Kvaka za otvaranje pukla ! :-/ EmptySub Jan 09 2016, 14:15

Na onom minusu mi puče spoljna kvaka sa suvozačeve strane, zna li neko da li je komplikovana zamena, odnosno da li mora da se skine i staklo da bi se izvršila zamena ? U pitanju je Espero
Nazad na vrh Ići dole
dixy
Moderator
Moderator
dixy


Broj poruka : 495
Datum upisa : 09.08.2010
Godina : 43
Lokacija : Beograd-Dobanovci

Kvaka za otvaranje pukla ! :-/ Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvaka za otvaranje pukla ! :-/   Kvaka za otvaranje pukla ! :-/ EmptyPon Jan 11 2016, 13:33

Markonije23 ::
da li mora da se skine i staklo da bi se izvršila zamena ? U pitanju je Espero
Kod Lanosa ne mora, verovatno ni kod tebe ne mora. Nije komplikovano, ali moraš skinuti tapacirung. Unutra se otkače šipkice koje vuku mehanizam zaključavanja, sama kvaka se odvrne jer se drži na dva šrafa. Imaš gumeni dihtung, koji moraš da namestiš na kvaku kad je montiraš.
Nazad na vrh Ići dole
Markonije23
Početnik
Početnik
Markonije23


Broj poruka : 79
Datum upisa : 06.08.2012
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Kvaka za otvaranje pukla ! :-/ Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvaka za otvaranje pukla ! :-/   Kvaka za otvaranje pukla ! :-/ EmptyPon Jan 11 2016, 15:57

Upravo zamenio kvaku, 20min posla, nista komplikovano i sve je pristupacno kada se skine tapacirung. Kvaku sam kupio novu u Autolandu u Pozeskoj na B.brdu u BG-u, cena 1430din. Hvala dixy Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kvaka za otvaranje pukla ! :-/ Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvaka za otvaranje pukla ! :-/   Kvaka za otvaranje pukla ! :-/ Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kvaka za otvaranje pukla ! :-/
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» PUKLA CEV OD ULJA ZA KOCNICE
» Pukla plastika na hladnjaku
» Pukla zadnja opruga amortizera
» Kvaka i cilindar - leva prednja vrata - poklopac za gorivo (spoljni)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Matiz-
Skoči na: