Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Daewoo Nubira iskustva

Ići dole 
+10
primo 1
Pozitivan
cakalino
serhio011
dixy
scasni
bokilava
Megasp
brankosubasic
im6987
14 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
im6987
Početnik
Početnik



Broj poruka : 11
Datum upisa : 25.07.2011
Godina : 50

Daewoo Nubira iskustva Empty
PočaljiNaslov: Daewoo Nubira iskustva   Daewoo Nubira iskustva EmptyPon Jul 25 2011, 11:11

Planiram da kupim Daewoo Nubiru 1.6sx sa sekvent plinom '98godište. limuzinu...interesuju me iskustva vezana za ovaj automobil,da li se kvari,skupoća delova,najčešći kvarovi,itd...unapred zahvalan...pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
brankosubasic
Početnik
Početnik
brankosubasic


Broj poruka : 17
Datum upisa : 25.07.2011
Lokacija : NOVA PAZOVA

Daewoo Nubira iskustva Empty
PočaljiNaslov: iskustva   Daewoo Nubira iskustva EmptyPon Jul 25 2011, 15:40

ja imam nubiru 2002 godiste i veruj mi to je super auto,delovi su ok u vojvode stepe imas original delove ,za tri godine koliko je ja imam uradio sam veliki servis i simen blokove samo tako da ti to govori o daewo vozilu
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Daewoo Nubira iskustva Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Nubira iskustva   Daewoo Nubira iskustva EmptyPon Jul 25 2011, 18:45

Imam bas tu nubiru samo karavan verziju.Ja sam je uze ou voznom stanju sa nedostacima koji iritiraju,nemam love pa polako se sredjuje.Prostrana je i limuzina ali karavan je ladja,veoma ogroman recimo siri je od opel astre karavana,prakirao covek bas do mene i vidna razlika.Auto ko auto svaki se kvari.Udoban ,meni radi samo na pline crkla mi pumpa za benzin ali polovna original je 50e a moze da se nadje nova od opela za 50e.Pasuju mu delovi od opela,delova nema na lageru ali ja sta sam trazio zatrazim danas dobijem sutra.Meni trosi oko 15l plina gradske voznje,mada je znacajna cinjenica da sam ja iz uzica jer ej ovde jako brdovito+ palim na plin+cesto kratke relacije.Kada sam imao skuter trosio mi je 4-5 l fabricki pa sam ga malo frizirao i trosio je 6-7L(ali sam mu dusu vadio Very Happy ).Kod mene je tesko naci u okolini sa dijagnostikom za daewoo.Ukratko delova ima da se nadje,majstora ima,fin udoban auto,hoce malo vise da popije ali sta ces.Ja sam je uzeo ove godine i meni je registracija izasla 24500 din sa tablicama i saobracajnom na rate 6 meseci.Sledece godine cu je sam registrovati i izlazi negde oko 17000.To ti je to
Nazad na vrh Ići dole
brankosubasic
Početnik
Početnik
brankosubasic


Broj poruka : 17
Datum upisa : 25.07.2011
Lokacija : NOVA PAZOVA

Daewoo Nubira iskustva Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Nubira iskustva   Daewoo Nubira iskustva EmptyPon Jul 25 2011, 21:54

meni je ok zeza me skazaljka za gorivo kad je pun on pokazuje pola ee sou bre ,map senzor pa mi trza u voznji al jbg zamenicu ga s obzirom da kosta 7.000 dindzi polako al je ladja
Nazad na vrh Ići dole
brankosubasic
Početnik
Početnik
brankosubasic


Broj poruka : 17
Datum upisa : 25.07.2011
Lokacija : NOVA PAZOVA

Daewoo Nubira iskustva Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Nubira iskustva   Daewoo Nubira iskustva EmptyUto Jul 26 2011, 11:09

kako bre 17.000 da te izadje pa to je bre nemoguce jedino ako ides sam pa juris
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Daewoo Nubira iskustva Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Nubira iskustva   Daewoo Nubira iskustva EmptyUto Jul 26 2011, 11:18

Da 17000 ako ces sam.A agencija zavisi od njih uzmaju 1500-2500 mene izaslo jos oko 1000 sto je na rate i ostalo nova tablica i nova dokumenta
Nazad na vrh Ići dole
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

Daewoo Nubira iskustva Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Nubira iskustva   Daewoo Nubira iskustva EmptyUto Jul 26 2011, 14:24

[You must be registered and logged in to see this link.]
evo pa izracunajte koliko kosta registracija bez usluga agencije
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Daewoo Nubira iskustva Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Nubira iskustva   Daewoo Nubira iskustva EmptyUto Jul 26 2011, 15:23

Ukupni troskovi Vase polise osiguranja i taksi su: 17318.00 dinara + provizija banke ili poste za svaku uplatnicu.
Nazad na vrh Ići dole
scasni
Početnik
Početnik



Broj poruka : 2
Datum upisa : 10.02.2012
Godina : 41
Lokacija : pancevo

Daewoo Nubira iskustva Empty
PočaljiNaslov: nubira 1.6   Daewoo Nubira iskustva EmptyPet Feb 10 2012, 22:13

evo da vam se i ja javim,dobar sajt,meni se letos otkacila tj.pukla klipnjaca i sjebala mi sve zivo,blok moora,radilicu,glavu,popravka me iznela sa novim delovima i generalkom,novim diznama za plin kao i kompjuterom od plina 1300eu. ali od opravke mi stalno curka malo ulja,bas negde pored kartera se sliva,da li neko mozda zna o cemu je sad problem,inace mi trosi do 10 l plina,na relaciji pancevo-tpocider-pancevo
Nazad na vrh Ići dole
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

Daewoo Nubira iskustva Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Nubira iskustva   Daewoo Nubira iskustva EmptySub Feb 11 2012, 11:28

promasio si temu
Nazad na vrh Ići dole
dixy
Moderator
Moderator
dixy


Broj poruka : 495
Datum upisa : 09.08.2010
Godina : 43
Lokacija : Beograd-Dobanovci

Daewoo Nubira iskustva Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Nubira iskustva   Daewoo Nubira iskustva EmptySub Feb 11 2012, 15:40

Megasp ::
Ukupni troskovi Vase polise osiguranja i taksi su: 17318.00 dinara + provizija banke ili poste za svaku uplatnicu.
Off topic:
Kako je to moguce? Meni manje od 19500 ne izlazi...
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

Daewoo Nubira iskustva Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Nubira iskustva   Daewoo Nubira iskustva EmptySub Feb 11 2012, 18:29

pa nisu uracunali tehnicki pregled
Nazad na vrh Ići dole
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

Daewoo Nubira iskustva Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Nubira iskustva   Daewoo Nubira iskustva EmptySub Feb 11 2012, 18:33

a i post je iz jula 2011 Very Happy:D
Nazad na vrh Ići dole
dixy
Moderator
Moderator
dixy


Broj poruka : 495
Datum upisa : 09.08.2010
Godina : 43
Lokacija : Beograd-Dobanovci

Daewoo Nubira iskustva Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Nubira iskustva   Daewoo Nubira iskustva EmptySub Feb 11 2012, 20:40

Ne mogu da verujem da nisam pogledao od kada je... smeh

Hit smeh
Nazad na vrh Ići dole
cakalino
Početnik
Početnik



Broj poruka : 3
Datum upisa : 22.02.2012

Daewoo Nubira iskustva Empty
PočaljiNaslov: pozdrav svima   Daewoo Nubira iskustva EmptySre Feb 22 2012, 12:04

novi sam clan ovog foruma,a stari vozac Nubire SX karavan 1998 god. 1598 kubika 78KW,i imam ugradjen sekventni auto gas sistem

veoma sam zadovoljan ovim automobilom,gde god sam krenuo stigao sam na cilj,sto je po meni najvaznije Wink

moje poslednje putovanje je bilo 9.februara kada sam posetio staru planinu (babin zub).Nakon povratka sam auto parkirao u garazu i 5 dana bezuspesno pokusavao da ga upalim. Ispostavilo se da sam ostao bez benzina (cudno,nece da radi bez benzina) ali sam tom prilikom otkrio jedan problem na mom autu.

Naime,vec duze vreme je motor prljav,gubi pomalo ulja.Skinuo sam plasticni poklopac,izvukao kablove svecica i video da su mokri.Svecice su skroz bile natopljene,kao kad iz izvucete iz kante ulja,cedi se ulje sa njih.Majstor komsija koji je inace i ugradio auto-gas je samouvereno dosao i rekao: ma ne sekiraj se,sad cemo da ga upalimo.Nalio covek isparivac vrelom vodom,stisnuo dugme da odmah upali na gas i toliko... auto radi.Preporucio mi je da zamenim dihtung poklopca motora,ali nije hitno po njegovim recima mogu i ovako da ga vozim,pa kad otopli da menjam Very Happy

Moje pitanje upuceno vama iskusnijima je: da li da stavim original dihtung,za koji mi traze 1400 din ili neki korejski od 800 din i da li treba jos nesto menjati tu,neke gumice otkud znam sta sve ima jos tu?

Inace auto sada funkcionise s tim sto pri malom gasu secka (tj skace kao na rodeu),a koristim ga svakodnevno.Da li je ovo nesto sto bi trebao da resim sto pre ili mogu da sacekam mart kad ova jaka zima najzad pocne da slabi?

Pozdrav svima,posebno clanu ivanjovanovic,koji je ostavio najjaci utisak dok sam citao teme na forumu Smile
Nazad na vrh Ići dole
dixy
Moderator
Moderator
dixy


Broj poruka : 495
Datum upisa : 09.08.2010
Godina : 43
Lokacija : Beograd-Dobanovci

Daewoo Nubira iskustva Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Nubira iskustva   Daewoo Nubira iskustva EmptySre Feb 22 2012, 12:17

Pozdrav i dobrodosao cheers

Mislim da razlika izmedju "originalnog" i "neoriginalnlog" dihtunga nije velika. Btw, to je dihtung poklopca ventila onda, a ne motora, da ti ne daju u radnji nesto drugo... Kupi naravno skuplji jer je sigurno kvalitetniji. Mozes i odmah da zamenis jer se radi brzo i lako. Ako nadjes, uzmi i gumice za srafove jer oko njih ume da promasti posle nekog vremena.

To sto secka pri malom gasu moze biti svasta, pogotovo jer imas plin.

I naravno, ako imas vremena i volje, daj nam malo vise podataka o sebi u pododeljku PREDSTAVLJANJE bravo
Nazad na vrh Ići dole
cakalino
Početnik
Početnik



Broj poruka : 3
Datum upisa : 22.02.2012

Daewoo Nubira iskustva Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Nubira iskustva   Daewoo Nubira iskustva EmptySre Feb 22 2012, 13:14

hvala lepo na dobrodoslici. Hoces li samo da mi objasnis kako da potrazim taj deo kada ga budem porucivao.Koliko sam ja video i ukapirao,meni treba jedan gumeni dihtung koji se nalazi ispod metalnog dela kada se skine plasticni poklopac motora.Taj metalni deo koji pominjem se nalazi ispod te plastike i unutar njega u udubljenju se nalaze svecice i kablovi.

Dihtung je vidljiv sa strane.od gume je,ako se ne varam i ima dva deblja dela jedan blize vozacu i jedan blize hladnjaku. Ili mozda treba jos nesto da potrazim uz to?

evo update-a: na linku koji si postavio u delu COMPONENT LOCATOR Cylinder Head,pretpostavljam da meni treba br 4.Camshaft Cover Gasket.Reci mi kako se to prevodi na majstorski recnik Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
dixy
Moderator
Moderator
dixy


Broj poruka : 495
Datum upisa : 09.08.2010
Godina : 43
Lokacija : Beograd-Dobanovci

Daewoo Nubira iskustva Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Nubira iskustva   Daewoo Nubira iskustva EmptySre Feb 22 2012, 13:31

Samo trazi dihtung poklopca ventila. A ako imaju gumice za srafove poklopca uzmi i njih jer umeju da propadnu od ulja pa posle opet da mastiljari na srafovima!

Kad se menja, majstor ce odluciti da li da stavi malo diht mase po coskovima, sigurnosti radi! Cena zamene treba da je do 1000 din, posto je stvarno lako.
Nazad na vrh Ići dole
Pozitivan
Član
Član
Pozitivan


Broj poruka : 241
Datum upisa : 21.06.2011

Daewoo Nubira iskustva Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Nubira iskustva   Daewoo Nubira iskustva EmptyČet Feb 23 2012, 22:28

Kad budemo imali prilike da se po povoljnoj ceni nabavi i ovo u Srbiji bilo bi super ali za sada ja to nabavljam ovde u Francuskoj i isplati se.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
primo 1
Početnik
Početnik
primo 1


Broj poruka : 4
Datum upisa : 23.06.2012
Godina : 57
Lokacija : Novi Sad

Daewoo Nubira iskustva Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Nubira iskustva   Daewoo Nubira iskustva EmptySub Jun 23 2012, 23:20

cakalino ::
novi sam clan ovog foruma,a stari vozac Nubire SX karavan 1998 god. 1598 kubika 78KW,i imam ugradjen sekventni auto gas sistem

veoma sam zadovoljan ovim automobilom,gde god sam krenuo stigao sam na cilj,sto je po meni najvaznije Wink

moje poslednje putovanje je bilo 9.februara kada sam posetio staru planinu (babin zub).Nakon povratka sam auto parkirao u garazu i 5 dana bezuspesno pokusavao da ga upalim. Ispostavilo se da sam ostao bez benzina (cudno,nece da radi bez benzina) ali sam tom prilikom otkrio jedan problem na mom autu.

Naime,vec duze vreme je motor prljav,gubi pomalo ulja.Skinuo sam plasticni poklopac,izvukao kablove svecica i video da su mokri.Svecice su skroz bile natopljene,kao kad iz izvucete iz kante ulja,cedi se ulje sa njih.Majstor komsija koji je inace i ugradio auto-gas je samouvereno dosao i rekao: ma ne sekiraj se,sad cemo da ga upalimo.Nalio covek isparivac vrelom vodom,stisnuo dugme da odmah upali na gas i toliko... auto radi.Preporucio mi je da zamenim dihtung poklopca motora,ali nije hitno po njegovim recima mogu i ovako da ga vozim,pa kad otopli da menjam Very Happy

Moje pitanje upuceno vama iskusnijima je: da li da stavim original dihtung,za koji mi traze 1400 din ili neki korejski od 800 din i da li treba jos nesto menjati tu,neke gumice otkud znam sta sve ima jos tu?

Inace auto sada funkcionise s tim sto pri malom gasu secka (tj skace kao na rodeu),a koristim ga svakodnevno.Da li je ovo nesto sto bi trebao da resim sto pre ili mogu da sacekam mart kad ova jaka zima najzad pocne da slabi?

Pozdrav svima,posebno clanu ivanjovanovic,koji je ostavio najjaci utisak dok sam citao teme na forumu Smile
Motor ti najverovatnije trza upravo zato što ti masti svećice. Ovo se može popraviti i tako što ga par kilometara oštrije voziš, tj. sa višim obrtajima, ali to naravno samo dok ne zameniš onaj dihtung. Wink
Nazad na vrh Ići dole
malinar
Početnik
Početnik



Broj poruka : 4
Datum upisa : 28.10.2013

Daewoo Nubira iskustva Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Nubira iskustva   Daewoo Nubira iskustva EmptyPon Okt 28 2013, 18:38

upravo sam prodao nubiru 2.0 1997 god karavan i jedva se otarasih muka . Nikome nebi preporucio da kupi ovaj auto .
  
Tokom 4 godine koliko je bila kod mene felne su se krivile , diskovi se istanjili na nulu , kandze su glavile te je kocenje vrsila samo jedna strana diska te su usled toga stradali lezajevi tocka , selen blokovi se menjaju na svakih 6 meseci , prednji amortizeri stradali , zadnji su za 4 godine 2 puta menjani inace kostaju oko 7500 kom , opruge sam promenio 3 puta na zadnjim amortizerima , abs je otkazao , pumpa za gorivo , motor se pregreva , klima ispusta gas tako da neradi , alarm sam morao da iskljucim jer mi se auto sam zakljucavao zajedno sa kljucevima unutra , ventilator u kabini 2 puta menjan , podizaci stakala na prednjim vratima obadva sam zamenio , soferka puca ako se auto vozi po zemljanom delu puta jer je lim los i uvija se cela skoljka , prednje kandze poseduju klipove od obicnog celika te rdjaju i propadaju gumice , grejac yadnje sofersajbne neradi , motori za podizanje farova glave , letva volana dobila luft , sajle za rucnu su loseg kvaliteta te i one glave i moraju se cesce menjati , brave za otvaranje vrata takodje brzo stradaju , menjac dobije luft na izlaznim poluosovinama koi neko vreme mozete stelovati a zatim morate zameniti menjac , ......vesanje tockova i prednjih i zadnjih je katastrofalno loseg kvaliteta , motor ide do 300 000 uz zamenu kvalitetnog ulja fabricki predvidjenog , lim sa strane ako dete udari pesnicom ostaje udubljenje , .......jednom recju stanje katastrofalno .

ovaj tip auta mogu voziti samo pojedinci koi zele auto samo do posla , krace relacije , za intenzivnu voznju od recimo 10 000 godisnje nemozete postici da zamenite dotrajale delove .

elektronike ima puno , nepristupacan je za rad , bukvalno nema delova koi su kvalitetni i sluze . Verovatno sam veliki deo kvarova zaboravio da navedem i to sve za 4 godine voznje .
Nazad na vrh Ići dole
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

Daewoo Nubira iskustva Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Nubira iskustva   Daewoo Nubira iskustva EmptyPon Okt 28 2013, 20:51

Ne razumem cemu ovaj post... Prvi ti je post, i to o autu koji si upravo prodao i toliko ga ispljuvao, a veliki deo tih kvarova koje si nabrojao je cisto neodrzavanje?
Diskovi se potrosili na nulu? Milsis na ostalim kolima se diskovi ne trose? Trose se, al se i menjaju, ne ceka se da dodju na nulu...
Kandze su glavile toliko dugo da je stradao lezaj? Kako niko nije nikad primetio da kandze glave, cak ni na tehnickom? Ako je i primetio sto nije sredjeno? I to zavedi pod neodrzavanje...
Amortizeri stradali? auto je 1997 ti si ga uzeo pre 4 godine, znaci 12 godina star auto, naravno da ce mu stradati amortizeri...
Felne su se krivile??? Mozda ako si vozio niz stepenice, posto ja ne poznajem nikoga da mu se felne krive od normalne voznje... Uopste ceo tvoj post je pun, da ne upotrebim neku tezu rec, gluposti...
Sama cinjenica da ti je najlakse bilo da iskljucis alarm nego da probas da popravis govori dosta toga...


Jedino oko cega mogu da se slozim je da se tesko nabavljaju kvalitetni delovi, al to je tako za sva vozila

P.S. ako je 10000km godisnje intenzivna voznja....bravo
Nazad na vrh Ići dole
Pozitivan
Član
Član
Pozitivan


Broj poruka : 241
Datum upisa : 21.06.2011

Daewoo Nubira iskustva Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Nubira iskustva   Daewoo Nubira iskustva EmptyPon Okt 28 2013, 20:57

Ovi sadasnji osim kompa imaju toliko dodataka na motoru i oko njega da i obicnu sijalicu ne mozes da zamenis ako nemas kanal ili dizalicu a da vidis motor to ces da sanjas a jos manje i da turis ruke u prostor izmedju motora i sasije. Alati za demontazu su postali toliko sofisticirani da su zeznuli i wolkswagenove specijalne alate. Danasnji proizvodjaci prave automobile koje ce da kontrolise kompjuter a covek ce da izigrava debila koji misli da kontrolise vozilo. Ja se jos uzdam u ove sadasnje automobile koji se mogu popravljati a da ti ne trebaju specijalni alati.
Nazad na vrh Ići dole
Pozitivan
Član
Član
Pozitivan


Broj poruka : 241
Datum upisa : 21.06.2011

Daewoo Nubira iskustva Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Nubira iskustva   Daewoo Nubira iskustva EmptyPon Okt 28 2013, 21:03

Pa i biciklo se mora odrzavati ako mislis da ga vozis.
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

Daewoo Nubira iskustva Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Nubira iskustva   Daewoo Nubira iskustva EmptyPon Okt 28 2013, 21:56

malinar ::
upravo sam prodao nubiru 2.0 1997 god karavan i jedva se otarasih muka . Nikome nebi preporucio da kupi ovaj auto .
  
Tokom 4 godine koliko je bila kod mene felne su se krivile , diskovi se istanjili na nulu , kandze su glavile te je kocenje vrsila samo jedna strana diska te su usled toga stradali lezajevi tocka , selen blokovi se menjaju na svakih 6 meseci , prednji amortizeri stradali , zadnji su za 4 godine 2 puta menjani inace kostaju oko 7500 kom , opruge sam promenio 3 puta na zadnjim amortizerima , abs je otkazao , pumpa za gorivo , motor se pregreva , klima ispusta gas tako da neradi , alarm sam morao da iskljucim jer mi se auto sam zakljucavao zajedno sa kljucevima unutra , ventilator u kabini 2 puta menjan , podizaci stakala na prednjim vratima obadva sam zamenio , soferka puca ako se auto vozi po zemljanom delu puta jer je lim los i uvija se cela skoljka , prednje kandze poseduju klipove od obicnog celika te rdjaju i propadaju gumice , grejac yadnje sofersajbne neradi , motori za podizanje farova glave , letva volana dobila luft , sajle za rucnu su loseg kvaliteta te i one glave i moraju se cesce menjati , brave za otvaranje vrata takodje brzo stradaju , menjac dobije luft na izlaznim poluosovinama koi neko vreme mozete stelovati a zatim morate zameniti menjac , ......vesanje tockova i prednjih i zadnjih je katastrofalno loseg kvaliteta , motor ide do 300 000 uz zamenu kvalitetnog ulja fabricki predvidjenog , lim sa strane ako dete udari pesnicom ostaje udubljenje , .......jednom recju stanje katastrofalno .

ovaj tip auta mogu voziti samo pojedinci koi zele auto samo do posla , krace relacije , za intenzivnu voznju od recimo 10 000 godisnje nemozete postici da zamenite dotrajale delove .

elektronike ima puno , nepristupacan je za rad , bukvalno nema delova koi su kvalitetni i sluze . Verovatno sam veliki deo kvarova zaboravio da navedem i to sve za 4 godine voznje .
Brateeee,jes ti ovo sve sam sastavio ili ti je još neko pomogao crazy-1
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Daewoo Nubira iskustva Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Nubira iskustva   Daewoo Nubira iskustva Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Daewoo Nubira iskustva
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Daewoo Tacuma 1.6 b iskustva
» Daewoo kalos 1.4 16v iskustva
» Daewoo Nubira
» ABS Daewoo Nubira 99' cdx
» Daewoo Nubira II Wagon 1.6 Ratio SX

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Nubira & Lacetti-
Skoči na: