Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Kupio bih Daewoo Leganz-u

Ići dole 
+13
MAD MAX
Gresnik
nikola
IlijaGM
dixy
serhio011
Radan
joca
Pastirko
ivan85_zmaj
suko
dellas
dule
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

Kupio bih Daewoo Leganz-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupio bih Daewoo Leganz-u   Kupio bih Daewoo Leganz-u - Page 2 EmptySre Jan 26 2011, 19:58

Limariski je daewoo stvarno bez greske,moj je presao 140000,jos ga je covek vozio u Beogradu naravno bez garaze.Ali nigde znaci nigde nema ni packe od korozije.Samo je kia davala garanciju 7 god,na ovaj sid i prosid. Suspect
Nazad na vrh Ići dole
dellas
Član
Član
dellas


Broj poruka : 124
Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 36
Lokacija : Čačak/Beograd

Kupio bih Daewoo Leganz-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupio bih Daewoo Leganz-u   Kupio bih Daewoo Leganz-u - Page 2 EmptyČet Jan 27 2011, 07:56

Druže,pošto bi "jeftin auto" na placu, jedan savet, barem kako je bilo u mom slučaju(ne sa ovim autom) i u slučaju ljudi koje poznajem, računaj odmah registraciju (250e)+ set kvačila(u 90% slučajeva), veliki servis moraš (skoro 200e) i gume minimalno još 200e za neki tigar ili slično. To su ti SIGURNA ulaganja u startu, koji god auto na placu da kupiš, 700-800e, još ako bi ugrađivao tng, a nema izađe to baš dosta.
Nazad na vrh Ići dole
IlijaGM
Početnik
Početnik



Broj poruka : 4
Datum upisa : 26.04.2011
Lokacija : Gornji Milanovac

Kupio bih Daewoo Leganz-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupio bih Daewoo Leganz-u   Kupio bih Daewoo Leganz-u - Page 2 EmptySre Apr 27 2011, 07:41

Evo da malo probudim temu takodje sam zantresocan za kupovinu leganze,privukla me je opelova mehanika(ako se ne varam kompletan motor je opelov),pregrst opreme i niska cena kod nas koliko sam video po oglasima se krecu od 1900-2200evra 98-99god.Na shta obratiti paznju prilikom kupovine,kolika je potrosnja u gradu i na otvorenom benzina/plina,kakvi su trapovi?
Nazad na vrh Ići dole
dellas
Član
Član
dellas


Broj poruka : 124
Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 36
Lokacija : Čačak/Beograd

Kupio bih Daewoo Leganz-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupio bih Daewoo Leganz-u   Kupio bih Daewoo Leganz-u - Page 2 EmptySre Apr 27 2011, 10:11

IlijaGM ::
Evo da malo probudim temu takodje sam zantresocan za kupovinu leganze,privukla me je opelova mehanika(ako se ne varam kompletan motor je opelov),pregrst opreme i niska cena kod nas koliko sam video po oglasima se krecu od 1900-2200evra 98-99god.Na shta obratiti paznju prilikom kupovine,kolika je potrosnja u gradu i na otvorenom benzina/plina,kakvi su trapovi?

Mislim da ne mozes naci dobar primerak za taj novac, ali za 2500 ces perfektnu da kupis. Obrati paznju na prednji trap, vidi da li radi sve od elektronike, limarija nije problem, motor u sustini nije problem ali ga uvek treba proveriti, servo letva ume da curi, sve kao i kod drugih auta tih godina...Ja se kajem sto sam prodao moju, zaista odlican auto je leganza, srecno!
Nazad na vrh Ići dole
IlijaGM
Početnik
Početnik



Broj poruka : 4
Datum upisa : 26.04.2011
Lokacija : Gornji Milanovac

Kupio bih Daewoo Leganz-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupio bih Daewoo Leganz-u   Kupio bih Daewoo Leganz-u - Page 2 EmptySre Apr 27 2011, 16:00

Pre koliko vremena si prodao tvoju,i koliko si uzeo za nju,ako nije tajna,Veliki mi je + sto ima opelov motor,do skoro sam vozio opel zafiru i sa njom samo bio zadovoljan,tako da imam veliko poverenje u opela,tj u pouzdanost i kvalitet.
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

Kupio bih Daewoo Leganz-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupio bih Daewoo Leganz-u   Kupio bih Daewoo Leganz-u - Page 2 EmptySre Apr 27 2011, 18:27

dellas ::
[Ja se kajem sto sam prodao moju, zaista odlican auto je leganza, srecno!
kad si je ud'o ???
Nazad na vrh Ići dole
dellas
Član
Član
dellas


Broj poruka : 124
Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 36
Lokacija : Čačak/Beograd

Kupio bih Daewoo Leganz-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupio bih Daewoo Leganz-u   Kupio bih Daewoo Leganz-u - Page 2 EmptyČet Apr 28 2011, 00:04

serhio011 ::
dellas ::
[Ja se kajem sto sam prodao moju, zaista odlican auto je leganza, srecno!
kad si je ud'o ???

Pre 15-ak dana...
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

Kupio bih Daewoo Leganz-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupio bih Daewoo Leganz-u   Kupio bih Daewoo Leganz-u - Page 2 EmptyPet Apr 29 2011, 19:51

e stajala je na polovnim automobilima,znaci sad ide cruz bravo
Nazad na vrh Ići dole
dellas
Član
Član
dellas


Broj poruka : 124
Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 36
Lokacija : Čačak/Beograd

Kupio bih Daewoo Leganz-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupio bih Daewoo Leganz-u   Kupio bih Daewoo Leganz-u - Page 2 EmptyUto Maj 03 2011, 13:51

IlijaGM ::
Pre koliko vremena si prodao tvoju,i koliko si uzeo za nju,ako nije tajna,Veliki mi je + sto ima opelov motor,do skoro sam vozio opel zafiru i sa njom samo bio zadovoljan,tako da imam veliko poverenje u opela,tj u pouzdanost i kvalitet.



Menjao sam se sa tvojim sugradjaninom koji me je zestoko prevario. Dao mi je 200e i Fiat Bravo hgt na kojem mi je posle par kilometara prolupao motor...inace je brava cenio oko 2500e
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

Kupio bih Daewoo Leganz-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupio bih Daewoo Leganz-u   Kupio bih Daewoo Leganz-u - Page 2 EmptyUto Maj 03 2011, 16:09

dellas ::



Menjao sam se sa tvojim sugradjaninom koji me je zestoko prevario. Dao mi je 200e i Fiat Bravo hgt na kojem mi je posle par kilometara prolupao motor...inace je brava cenio oko 2500e

to se resava a078 JC_spank
Nazad na vrh Ići dole
nikola
Početnik
Početnik



Broj poruka : 2
Datum upisa : 05.05.2011

Kupio bih Daewoo Leganz-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupio bih Daewoo Leganz-u   Kupio bih Daewoo Leganz-u - Page 2 EmptyČet Maj 05 2011, 14:13

Pozdrav svim forumasima. Moze li neko da mi kaze kakvi su motori 2.2 benzin koji se nalaze u leganci? Imam nameru da je kupim. Do pre neki dan sam vozio espera 1.8 benz/plin i bio sam jako zadovoljan. O leganci ne znam bas nista, pa vas molim da mi pomognete savetima. Pozdrav od Nikole iz Valjeva
Nazad na vrh Ići dole
dellas
Član
Član
dellas


Broj poruka : 124
Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 36
Lokacija : Čačak/Beograd

Kupio bih Daewoo Leganz-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupio bih Daewoo Leganz-u   Kupio bih Daewoo Leganz-u - Page 2 EmptyČet Maj 05 2011, 19:11

nikola ::
Pozdrav svim forumasima. Moze li neko da mi kaze kakvi su motori 2.2 benzin koji se nalaze u leganci? Imam nameru da je kupim. Do pre neki dan sam vozio espera 1.8 benz/plin i bio sam jako zadovoljan. O leganci ne znam bas nista, pa vas molim da mi pomognete savetima. Pozdrav od Nikole iz Valjeva

Ja ne znam nista o tim motorima ali znam da je skupa registracija i da su jako retki, obicno su i automatici. Moj savet je da leganzu iskljucivo uzmes 2.0 jer je proverena, manja je registracija i potrosnja, jeftinije odrzavanje i lakse je prodati sigurno. Taj 2.0 je identican kao kod vectre i omege pa nije problem naci drugi i kad ceo bude los ...
Nazad na vrh Ići dole
nikola
Početnik
Početnik



Broj poruka : 2
Datum upisa : 05.05.2011

Kupio bih Daewoo Leganz-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: hvala puno na savetu. pozdrav   Kupio bih Daewoo Leganz-u - Page 2 EmptyČet Maj 05 2011, 19:34

dellas ::
nikola ::
Pozdrav svim forumasima. Moze li neko da mi kaze kakvi su motori 2.2 benzin koji se nalaze u leganci? Imam nameru da je kupim. Do pre neki dan sam vozio espera 1.8 benz/plin i bio sam jako zadovoljan. O leganci ne znam bas nista, pa vas molim da mi pomognete savetima. Pozdrav od Nikole iz Valjeva

Ja ne znam nista o tim motorima ali znam da je skupa registracija i da su jako retki, obicno su i automatici. Moj savet je da leganzu iskljucivo uzmes 2.0 jer je proverena, manja je registracija i potrosnja, jeftinije odrzavanje i lakse je prodati sigurno. Taj 2.0 je identican kao kod vectre i omege pa nije problem naci drugi i kad ceo bude los ...
Nazad na vrh Ići dole
IlijaGM
Početnik
Početnik



Broj poruka : 4
Datum upisa : 26.04.2011
Lokacija : Gornji Milanovac

Kupio bih Daewoo Leganz-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupio bih Daewoo Leganz-u   Kupio bih Daewoo Leganz-u - Page 2 EmptyČet Maj 05 2011, 21:44

dellas ::
IlijaGM ::
Pre koliko vremena si prodao tvoju,i koliko si uzeo za nju,ako nije tajna,Veliki mi je + sto ima opelov motor,do skoro sam vozio opel zafiru i sa njom samo bio zadovoljan,tako da imam veliko poverenje u opela,tj u pouzdanost i kvalitet.



Menjao sam se sa tvojim sugradjaninom koji me je zestoko prevario. Dao mi je 200e i Fiat Bravo hgt na kojem mi je posle par kilometara prolupao motor...inace je brava cenio oko 2500e

Jel si imao zelenu leganzu BG table,a taj shto si se zamenio sa njim nebo plavog brava?

P.S. Jel si mu javio da ti je prolupao motor?
Nazad na vrh Ići dole
dellas
Član
Član
dellas


Broj poruka : 124
Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 36
Lokacija : Čačak/Beograd

Kupio bih Daewoo Leganz-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupio bih Daewoo Leganz-u   Kupio bih Daewoo Leganz-u - Page 2 EmptyČet Maj 05 2011, 22:23

IlijaGM ::
dellas ::
IlijaGM ::
Pre koliko vremena si prodao tvoju,i koliko si uzeo za nju,ako nije tajna,Veliki mi je + sto ima opelov motor,do skoro sam vozio opel zafiru i sa njom samo bio zadovoljan,tako da imam veliko poverenje u opela,tj u pouzdanost i kvalitet.



Menjao sam se sa tvojim sugradjaninom koji me je zestoko prevario. Dao mi je 200e i Fiat Bravo hgt na kojem mi je posle par kilometara prolupao motor...inace je brava cenio oko 2500e

Jel si imao zelenu leganzu BG table,a taj shto si se zamenio sa njim nebo plavog brava?

P.S. Jel si mu javio da ti je prolupao motor?

E bravo bas ta leganza i taj bravo. Prolupao je 10km nakon sto sam ga uzeo naravno da sam mu javio, tj doslepao mu auto da mu vratim ali nije hteo da prihvati, a ja nisam hteo da pravim samo vece probleme pa smo se dogovorili posle drugacije...
Nazad na vrh Ići dole
Gresnik
Početnik
Početnik



Broj poruka : 1
Datum upisa : 10.05.2011
Godina : 48
Lokacija : Смедерево

Kupio bih Daewoo Leganz-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupio bih Daewoo Leganz-u   Kupio bih Daewoo Leganz-u - Page 2 EmptyUto Maj 10 2011, 17:40

Поздрав свима.Ево читам све Ваше коментаре и теме па рекох да кажем и неко своје искуству.Ја имам daewoo leganzu 2.0.CDX,година производње 1999.Код мене је мало више од четири године и за те последње четири године прешла је око 15 000 километара.Иначе укупна километража јој је 87 000 пређених километара.Сервиси сви редовно обављани у овлашћеном сервису.Потрошња,при умереној вожњи,на отвореном 7,8 литара, а у граду преко 10 литара (зими још више).Једини проблем имао сам са контролном таблом која ми се (горњи део) одлепила и подигла пластични део код шоферке.Чуо сам да им је то бољка.(Сада јурим да купим тај пластични део,ако неко зна где нека јави).Када сам је купио (власник је живео у Београду),била је доста изгребана на браницима,ивицама ретровизора, и понегде на вратима.Није никада ударана,ја сам је одвезао на фарбање и преварио се јер су ми мало, не баш приметно,погрешну боју направили,тако да ми сада мало боја одступа.Али све у свему добар ауто и није скуп за одржавање.Планирам да га продам јер немам плин,па ми се не исплати да идем на посао њиме.Имао сам до децембра прошле године службени ауто,тако да су се ствари сада мало промениле.Ето,моје искуство,можда ће неком користити.
Nazad na vrh Ići dole
MAD MAX
Početnik
Početnik
MAD MAX


Broj poruka : 13
Datum upisa : 20.05.2011
Lokacija : Zrenjanin

Kupio bih Daewoo Leganz-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupio bih Daewoo Leganz-u   Kupio bih Daewoo Leganz-u - Page 2 EmptyNed Maj 22 2011, 18:07

dellas ::
IlijaGM ::
dellas ::
IlijaGM ::
Pre koliko vremena si prodao tvoju,i koliko si uzeo za nju,ako nije tajna,Veliki mi je + sto ima opelov motor,do skoro sam vozio opel zafiru i sa njom samo bio zadovoljan,tako da imam veliko poverenje u opela,tj u pouzdanost i kvalitet.



Menjao sam se sa tvojim sugradjaninom koji me je zestoko prevario. Dao mi je 200e i Fiat Bravo hgt na kojem mi je posle par kilometara prolupao motor...inace je brava cenio oko 2500e

Jel si imao zelenu leganzu BG table,a taj shto si se zamenio sa njim nebo plavog brava?

P.S. Jel si mu javio da ti je prolupao motor?

E bravo bas ta leganza i taj bravo. Prolupao je 10km nakon sto sam ga uzeo naravno da sam mu javio, tj doslepao mu auto da mu vratim ali nije hteo da prihvati, a ja nisam hteo da pravim samo vece probleme pa smo se dogovorili posle drugacije...



E moj prika ja mislim da bi i on prolupao, da je mene tako zajebao... Ili bi mi vratio auto, a ja njemu njegov krš, ili bi mu posle toga trebao auto za invalide... Ježim se od takvih likova i pevaranata...
Nazad na vrh Ići dole
MAD MAX
Početnik
Početnik
MAD MAX


Broj poruka : 13
Datum upisa : 20.05.2011
Lokacija : Zrenjanin

Kupio bih Daewoo Leganz-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupio bih Daewoo Leganz-u   Kupio bih Daewoo Leganz-u - Page 2 EmptyNed Maj 22 2011, 18:20

Gresnik ::
Поздрав свима.Ево читам све Ваше коментаре и теме па рекох да кажем и неко своје искуству.Ја имам daewoo leganzu 2.0.CDX,година производње 1999.Код мене је мало више од четири године и за те последње четири године прешла је око 15 000 километара.Иначе укупна километража јој је 87 000 пређених километара.Сервиси сви редовно обављани у овлашћеном сервису.Потрошња,при умереној вожњи,на отвореном 7,8 литара, а у граду преко 10 литара (зими још више).Једини проблем имао сам са контролном таблом која ми се (горњи део) одлепила и подигла пластични део код шоферке.Чуо сам да им је то бољка.(Сада јурим да купим тај пластични део,ако неко зна где нека јави).Када сам је купио (власник је живео у Београду),била је доста изгребана на браницима,ивицама ретровизора, и понегде на вратима.Није никада ударана,ја сам је одвезао на фарбање и преварио се јер су ми мало, не баш приметно,погрешну боју направили,тако да ми сада мало боја одступа.Али све у свему добар ауто и није скуп за одржавање.Планирам да га продам јер немам плин,па ми се не исплати да идем на посао њиме.Имао сам до децембра прошле године службени ауто,тако да су се ствари сада мало промениле.Ето,моје искуство,можда ће неком користити.


Ovo ti je čovek iz Novog Sada, tačnije Veternika, 063/7798588. Bavi se prodajom delova za daewoo automobile. Ima sigurno to što tebi treba. Ja sam kod njega svašta kupio za leganzu i skroz je ok lik. Nije skup, a delovi su mu dobri jer ih skida sa dovezenih ispravnih automobila. Šalje i expres poštom. Zaboravio sam mu ime, ali samo nazovi i dogovori se.
Nazad na vrh Ići dole
MAD MAX
Početnik
Početnik
MAD MAX


Broj poruka : 13
Datum upisa : 20.05.2011
Lokacija : Zrenjanin

Kupio bih Daewoo Leganz-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupio bih Daewoo Leganz-u   Kupio bih Daewoo Leganz-u - Page 2 EmptyNed Maj 22 2011, 18:33

Gresnik ::
Поздрав свима.Ево читам све Ваше коментаре и теме па рекох да кажем и неко своје искуству.Ја имам daewoo leganzu 2.0.CDX,година производње 1999.Код мене је мало више од четири године и за те последње четири године прешла је око 15 000 километара.Иначе укупна километража јој је 87 000 пређених километара.Сервиси сви редовно обављани у овлашћеном сервису.Потрошња,при умереној вожњи,на отвореном 7,8 литара, а у граду преко 10 литара (зими још више).Једини проблем имао сам са контролном таблом која ми се (горњи део) одлепила и подигла пластични део код шоферке.Чуо сам да им је то бољка.(Сада јурим да купим тај пластични део,ако неко зна где нека јави).Када сам је купио (власник је живео у Београду),била је доста изгребана на браницима,ивицама ретровизора, и понегде на вратима.Није никада ударана,ја сам је одвезао на фарбање и преварио се јер су ми мало, не баш приметно,погрешну боју направили,тако да ми сада мало боја одступа.Али све у свему добар ауто и није скуп за одржавање.Планирам да га продам јер немам плин,па ми се не исплати да идем на посао њиме.Имао сам до децембра прошле године службени ауто,тако да су се ствари сада мало промениле.Ето,моје искуство,можда ће неком користити.


E sad sam ukapirao šta ti ustvari treba. E to nećeš naći polovno a da valja, jer im je to svima boljka. Tebi trebaju one plastične rešetke za ventilaciju. To nije skupo i nači čes u BEO TAS-u. Ako nemaju trenutno, oni naruče pa ti stigne. Međutim problrm nije u itm plastikama ukoliko ti se nije iskrivila i cela ta oplata u koju se zaglavljuje rešetka, a to se sve dešava zbog sunca. Ako se to sve potklobučilo, onda nećeš moći ništa da uradiš, osim ako ne budeš menjao šoferku, jer ne možeš da priđeš da bi to pokušao prvo da ispraviš i zalepiš. Ja sam to pokušao, namazao lepkom uz neviđenu muku i lomatanje po autu i onda nakon toga podupro taj deo sa drvenim kajlama, da bi uspeo da to ispravim dok se ne zalepi. Uspeo sam ali sam bio nestrpljiv i nisam ostavio auto u garaži dok se to sve ne osuši, nego sam ga vozio sa tim kajlama. Pošto je šoferka zbog toga bila malo prenapregnuta - po pritiskom, kad sam naišao na prvu rupu (a toga naravno kod nas ima koliko hoćeš), pikla mi šoferšajbna. Šta da ti kažem... Moja je sreća što inače svake godine osiguravam stakla, pa me to zezanje nije izašlo ništa. Eto to ti je to... Dakle ta rešetkasta plastika će ti malo vredeti, ako ti se oplata ispod jako iskrivila. Onaj iz Novog Sada, takođe ima samo iskrivljene rešetkice, tako da zbog toga ne moraš da ga zoveš..
Nazad na vrh Ići dole
MAD MAX
Početnik
Početnik
MAD MAX


Broj poruka : 13
Datum upisa : 20.05.2011
Lokacija : Zrenjanin

Kupio bih Daewoo Leganz-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupio bih Daewoo Leganz-u   Kupio bih Daewoo Leganz-u - Page 2 EmptyNed Maj 22 2011, 18:37

MAD MAX ::
Gresnik ::
Поздрав свима.Ево читам све Ваше коментаре и теме па рекох да кажем и неко своје искуству.Ја имам daewoo leganzu 2.0.CDX,година производње 1999.Код мене је мало више од четири године и за те последње четири године прешла је око 15 000 километара.Иначе укупна километража јој је 87 000 пређених километара.Сервиси сви редовно обављани у овлашћеном сервису.Потрошња,при умереној вожњи,на отвореном 7,8 литара, а у граду преко 10 литара (зими још више).Једини проблем имао сам са контролном таблом која ми се (горњи део) одлепила и подигла пластични део код шоферке.Чуо сам да им је то бољка.(Сада јурим да купим тај пластични део,ако неко зна где нека јави).Када сам је купио (власник је живео у Београду),била је доста изгребана на браницима,ивицама ретровизора, и понегде на вратима.Није никада ударана,ја сам је одвезао на фарбање и преварио се јер су ми мало, не баш приметно,погрешну боју направили,тако да ми сада мало боја одступа.Али све у свему добар ауто и није скуп за одржавање.Планирам да га продам јер немам плин,па ми се не исплати да идем на посао њиме.Имао сам до децембра прошле године службени ауто,тако да су се ствари сада мало промениле.Ето,моје искуство,можда ће неком користити.


E sad sam ukapirao šta ti ustvari treba. E to nećeš naći polovno a da valja, jer im je to svima boljka. Tebi trebaju one plastične rešetke za ventilaciju. To nije skupo i nači čes u BEO TAS-u. Ako nemaju trenutno, oni naruče pa ti stigne. Međutim problrm nije u itm plastikama ukoliko ti se nije iskrivila i cela ta oplata u koju se zaglavljuje rešetka, a to se sve dešava zbog sunca. Ako se to sve potklobučilo, onda nećeš moći ništa da uradiš, osim ako ne budeš menjao šoferku, jer ne možeš da priđeš da bi to pokušao prvo da ispraviš i zalepiš. Ja sam to pokušao, namazao lepkom uz neviđenu muku i lomatanje po autu i onda nakon toga podupro taj deo sa drvenim kajlama, da bi uspeo da to ispravim dok se ne zalepi. Uspeo sam ali sam bio nestrpljiv i nisam ostavio auto u garaži dok se to sve ne osuši, nego sam ga vozio sa tim kajlama. Pošto je šoferka zbog toga bila malo prenapregnuta - po pritiskom, kad sam naišao na prvu rupu (a toga naravno kod nas ima koliko hoćeš), pikla mi šoferšajbna. Šta da ti kažem... Moja je sreća što inače svake godine osiguravam stakla, pa me to zezanje nije izašlo ništa. Eto to ti je to... Dakle ta rešetkasta plastika će ti malo vredeti, ako ti se oplata ispod jako iskrivila. Onaj iz Novog Sada, takođe ima samo iskrivljene rešetkice, tako da zbog toga ne moraš da ga zoveš..


E da, zaboravio sam da dodam... Leti obavezno nosi onu zaštitu aluminijumsku za sunce, napred ispod šoferke.
Nazad na vrh Ići dole
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

Kupio bih Daewoo Leganz-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupio bih Daewoo Leganz-u   Kupio bih Daewoo Leganz-u - Page 2 EmptyPon Maj 23 2011, 18:35

brate koristi opciju edit i ne moras bas sam sebe da citiras Wink
Nazad na vrh Ići dole
Macne
Početnik
Početnik



Broj poruka : 6
Datum upisa : 14.06.2011
Godina : 33
Lokacija : Beograd,Kaludjerica

Kupio bih Daewoo Leganz-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupio bih Daewoo Leganz-u   Kupio bih Daewoo Leganz-u - Page 2 EmptyUto Jun 14 2011, 17:11

Citam vase predhodne komentare i koliko sam ukapirao,dosta vas se buni sto ima ulaganja u ovaj model,a pritom je placen 2800e a auto je 2001 godiste,e pa to ne moze...2006-2007 uvezao sam daewoo legancu iz nemacke sa predjenih 39 000km,auto je 2001 godiste i ima dosta opreme,kao koza,klima el podizace 4x itd,sto ima i vecina,auto je placen u nemackoj 6000e + carina i porezi,plin i ostalo,auto me je izasao malo manje od 10 000e...od tada do dana danasnjeg auto je presao skoro 200 000km taxi voznje i i dalje je u PERFEKTNOM stanju,trap utegnut,trosi 9-10l benzina,plina od 12 do 15,zavisi dal se vozi sa ili bez klime,ali opet kazem to je taxi voznja...jedini delovi koji su promenjeni su pumpa za gorivo(ona im je velika boljka),dizne su ciscene 2x jer se auto konstantno vozi na plin,na benzin se samo pali jer ima sekvent i cilindar kvacila koji stoji na menjacu,njegova cena je 20eura,nov naravno...Auto je odrzavan da kazem normalno,menjanje ulja i filtera na svakih 5000km,znaci sve u svemu,ako se koliko toliko odrzava ovaj model,nikakvih problema nece biti oko njega..E sad za 2800e moze da se kupi fiat punto,a daewoo leganza moze,ali sa ulaganjem i nemoj to da vas buni...tako da svaka preporuka za ovaj automobilcic...
Nazad na vrh Ići dole
Aleks_BGD
Početnik
Početnik



Broj poruka : 20
Datum upisa : 02.05.2011

Kupio bih Daewoo Leganz-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupio bih Daewoo Leganz-u   Kupio bih Daewoo Leganz-u - Page 2 EmptyČet Jun 16 2011, 18:56

Ljudi ja kupio Legnzu 1999 god,[re nekih 2-3 nedelje od tad do danas presao sa njom jedno 2-3000 km,isao sa njom Za Leskovac,Pozarevac,Kopaonik itd.Prezadovoljan sam autom,na 120 pliva limuzina brate udobnosti na pretek.Klima lepo radi,tacno je da u gradu malo vise trosi ali nema veze...to ti je to....Oces limuzinu,jbg nemoze da trosi ko maleni Punto.
Nazad na vrh Ići dole
Nemanja87bgda
Početnik
Početnik



Broj poruka : 1
Datum upisa : 27.12.2013

Kupio bih Daewoo Leganz-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupio bih Daewoo Leganz-u   Kupio bih Daewoo Leganz-u - Page 2 EmptyPet Dec 27 2013, 09:21

Pozdrav svima, uzeo bih Leganzu i manje više sam našao informacije o motoru, trapu i ostalim stvarima (mada slobodno napišite nešto o sadašnjim cenama servisa a i sve druge informacije su dobrodošle).

Ono što nisam našao je automatski menjač. Kako se pokazao u Leganzi, koji je to uopšte menjač (znam da ima 4 brzine), da li se koristio u drugim markama automobila, kako radi i koliko li košta remont ako dođe do toga?

Hvala svima  Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kupio bih Daewoo Leganz-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupio bih Daewoo Leganz-u   Kupio bih Daewoo Leganz-u - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kupio bih Daewoo Leganz-u
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Rucna kocnica Nubira
» daewoo epc
» daewoo nubira
» daewoo leganza 2.0 cdx
» REKLAME -- DAEWOO

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Leganza & Evanda-
Skoči na: