Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Problem sa pumpom za brisače na Tacumi

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Pexus
Početnik
Početnik
Pexus


Broj poruka : 33
Datum upisa : 25.07.2011

Problem sa pumpom za brisače na Tacumi Empty
PočaljiNaslov: Problem sa pumpom za brisače na Tacumi   Problem sa pumpom za brisače na Tacumi EmptyPon Avg 17 2015, 11:19

Ne radi mi prskalica za vetrobransko staklo. Gledao sam osigurače, ali svi su ispravni. Prskalica na zadnjim vratima radi normalno. Čitao sam negde da je motor/pumpa nagde iznad prednjeg levog točka, ali ja ne vidim kako bi došao do nje. Da li neko ima iskustva kako se to radi ili da teram kod majstora?
Nazad na vrh Ići dole
matrix
Član
Član
matrix


Broj poruka : 178
Datum upisa : 26.09.2011
Godina : 45
Lokacija : Banja Luka

Problem sa pumpom za brisače na Tacumi Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa pumpom za brisače na Tacumi   Problem sa pumpom za brisače na Tacumi EmptyPon Avg 24 2015, 16:12

I meni nije radio...nasao sam kvar.ovako moras ici ispod auta odmah pored gume na strani vozaca...ispod auta ima prekrivac sa blatobranom....to otvori..i vidjeces rezervoar sa 2 motora...kad gledas na rezervoar otisao je lijevi valjak motor crne boje. to sa silom skidaj (ali u medjuvremenu isprazni vodu u rezervoaru) i otkopcaj struju od motora i skidaj sa silom kabl za vodu. platio sam 15 evra polovan (a original kosta bemt 70 evra) taj dio uzeo sam od daewoo lanosa i odgovara. Ako treba pomoc javi se Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.inecco.net/congress
Pexus
Početnik
Početnik
Pexus


Broj poruka : 33
Datum upisa : 25.07.2011

Problem sa pumpom za brisače na Tacumi Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa pumpom za brisače na Tacumi   Problem sa pumpom za brisače na Tacumi EmptyPon Avg 24 2015, 20:52

Hvala na odgovoru. Ipak će, verovatno, u servis kod poznanika zbog dizalice, a i zbog nabavke polovne pumpe. Oni to bolje rade Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Problem sa pumpom za brisače na Tacumi Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa pumpom za brisače na Tacumi   Problem sa pumpom za brisače na Tacumi Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Problem sa pumpom za brisače na Tacumi
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Problem sa benzinskom pumpom
» Problem sa svetlima na TACUMI
» adekvatni delovi od opela odgovaraju original za daewoo tacumu
» Klima u Tacumi
» Fabricki radio kasetas, kako se skida?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Tacuma-
Skoči na: