Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 potrosnja rashladne tecnosti

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
danijelpvo
Početnik
Početnik
danijelpvo


Broj poruka : 15
Datum upisa : 19.10.2013
Godina : 34
Lokacija : pančevo

potrosnja rashladne tecnosti Empty
PočaljiNaslov: potrosnja rashladne tecnosti   potrosnja rashladne tecnosti EmptyPon Okt 13 2014, 20:29

u poslednje vreme auto je poceo da mi trosi po malo rashladne tecnosti.Pregledao sam creva,nisu tvrda,ne pravi neki pritisak u boci,samo normalno vraca vodu.I kada je hladan malo teze upali,vergla par sekundi.jel imao neko takav problem
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

potrosnja rashladne tecnosti Empty
PočaljiNaslov: Re: potrosnja rashladne tecnosti   potrosnja rashladne tecnosti EmptySre Okt 15 2014, 15:47

A koji je problem Rolling Eyes ?To što ti po malo fali tečnosti? Parkiraj ga zagrejanog na neku ravnu betonsku površinu pa vidi gde kaplje.
Nazad na vrh Ići dole
grinch
Početnik
Početnik



Broj poruka : 8
Datum upisa : 13.10.2014

potrosnja rashladne tecnosti Empty
PočaljiNaslov: Pozdrav   potrosnja rashladne tecnosti EmptySre Okt 15 2014, 19:40

Možda ti lagano gubi na pumpi vode.
Nazad na vrh Ići dole
zeljko0710
Početnik
Početnik
zeljko0710


Broj poruka : 25
Datum upisa : 16.09.2013
Godina : 47
Lokacija : Zaječar

potrosnja rashladne tecnosti Empty
PočaljiNaslov: Re: potrosnja rashladne tecnosti   potrosnja rashladne tecnosti EmptyNed Nov 02 2014, 15:58

Meni je moj negde zaturio oko pola litre antifriza proletos, pa sam mu dosuo, ali od tada više nije spustio nivo. Šta god da je bilo, nije se ponovilo, mada me i dalje muči kako je moglo tek tako da ispari Question
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

potrosnja rashladne tecnosti Empty
PočaljiNaslov: Re: potrosnja rashladne tecnosti   potrosnja rashladne tecnosti EmptyNed Nov 02 2014, 19:48

Negde curi.Ako malo fali na ne znam 10000 km tesko se to vidi da curi nego vlazi,a ako brze nestaje a nigde nema da kaplje sve je suvo onda jbg dihtung glave najverovatnije....
Nazad na vrh Ići dole
danijelpvo
Početnik
Početnik
danijelpvo


Broj poruka : 15
Datum upisa : 19.10.2013
Godina : 34
Lokacija : pančevo

potrosnja rashladne tecnosti Empty
PočaljiNaslov: Re: potrosnja rashladne tecnosti   potrosnja rashladne tecnosti EmptyUto Nov 04 2014, 20:31

uradio sam veliki servis motora.Problem je bio u pumpi vode.Malo je puštala.. voznja
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





potrosnja rashladne tecnosti Empty
PočaljiNaslov: Re: potrosnja rashladne tecnosti   potrosnja rashladne tecnosti Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
potrosnja rashladne tecnosti
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Problem sa senzorom temperature rashladne tecnosti na Tacumi 1.6
» Kako se menja ulje u servo volanu (kalos)
» potroslnja lanos 1.5?
» Prodajem Nubiru
» Abnormalna potrosnja goriva! Matiz 786kub. 2001g

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Lanos-
Skoči na: