Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Problem pri kretanju

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
zoranr64
Početnik
Početnik



Broj poruka : 43
Datum upisa : 22.05.2010
Godina : 59
Lokacija : Aranđelovac

Problem pri kretanju Empty
PočaljiNaslov: Problem pri kretanju   Problem pri kretanju EmptySre Dec 15 2010, 18:18

Imam Lanos 1.4 SE 2000.god.Pri startovanju motor normalno upali i ima pravilan ler gas.Pri dodavanju gasa (na leru) motor ga ne prima pravilno u zoni 1000-1500 o/min i kao da radi na tri cilindra.Daljim dodavanjem gasa ponaša se normalno.Pri pokretanju vozila (prva ili rikverc) vozilo se gasi nekada uz detonaciju u izduvnoj grani.Naknadno startovanje zahteva dosta dugo verglanje.Napominjem da dijagnostika nije pokazala nikakav kvar a paljenje kontrolne sijalice za proveru motora majstor komentariše reagovanjem lambda sonde koja ne uspeva da napravi pravu smešu.Ako se nekom dogadja slično neka me uputi šta da radim i napominjem da problem nije u svećicama,kablovima i ostali stvarima na koje bi svako odmah posumnjao.Da li opisani simptomi liče na situaciju kada zupčasti kaiš prezupči za jedan zub?
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

Problem pri kretanju Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem pri kretanju   Problem pri kretanju EmptySre Dec 15 2010, 20:30

meni je sonda pravila probleme,trzanje u voznji.Ima dijagnostika za lambda sondu majstor ti moze proveriti dali radi pravilno.Jer da kupujes napamet nije ni malo jeftina.A ako je nesto oko uzubljenja mislim da bi ti primetio drugaciji rad motora odnosno "takt"
Nazad na vrh Ići dole
 
Problem pri kretanju
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» lanos 1.4 55kw problem, problem, problem!!!
» Tacuma 1,6 16v Problem pali se chek lampica, gasi se ,promenjen MAP senzor usisne grane,obrtaji motora kada skinem nogu sa gasa padaju i ugasi se.REsen problem 90%
» Problem sa ler gasom
» problem sa esperom
» Problem sa benzinom

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Lanos-
Skoči na: