Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 OD KOG AUTA MOGU DELOVI NA LEGANCU

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
iggor983
Početnik
Početnik



Broj poruka : 2
Datum upisa : 03.02.2014
Godina : 40
Lokacija : Kursumlija

OD KOG AUTA MOGU DELOVI NA LEGANCU Empty
PočaljiNaslov: OD KOG AUTA MOGU DELOVI NA LEGANCU   OD KOG AUTA MOGU DELOVI NA LEGANCU EmptyPon Feb 03 2014, 21:47

Pomoc. Imam legancu par meseci pa me zanima da li se uklapaju delovi od nekog auta i sta na legancu 2.0, jer je npr. zadnji lager sa glavcinom oko 9500h. Hvala. pozz
Nazad na vrh Ići dole
Korf Bania
Početnik
Početnik



Broj poruka : 10
Datum upisa : 08.11.2014
Godina : 63
Lokacija : Hrvatska

OD KOG AUTA MOGU DELOVI NA LEGANCU Empty
PočaljiNaslov: Re: OD KOG AUTA MOGU DELOVI NA LEGANCU   OD KOG AUTA MOGU DELOVI NA LEGANCU EmptySub Nov 08 2014, 23:01

iggor983 ::
Pomoc. Imam legancu par meseci pa me zanima da li se uklapaju delovi od nekog auta i sta na legancu 2.0, jer je npr. zadnji lager sa glavcinom oko 9500h. Hvala. pozz
Pozdrav Igore kao i svima koje zanima tvoje pitanje i naravno odgovor.Evo kako sam ja rešio to pitanje,skinuo sam od Intercarsa sa njihove Web stranice elektronički katalog i on ima opciju u koje se automobile ugrađuji delovi.

U katalogu možeš da vidiš i gde se u kojem skladištu nalazi deo i od kojeg proizvođača kao i cena,i naravno koliko košta ali u Hrv.Svakog dana možeš da skineš i fajl za ažuriranje kataloga,zbog prodane robe.Naprimer nedavno otišla mi pumpa na Leganzi,u katalogu nova košta oko 100Eura,ali paše od Lanosa u opcijama.Kupio za 20eura na otpadu.Evo ti link Intercarsa [You must be registered and logged in to see this link.]
i_sta ti je fajl za ažuriranje.Katalog je za sve automobile u europi i vrlo je jednostavan.
Nazad na vrh Ići dole
 
OD KOG AUTA MOGU DELOVI NA LEGANCU
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Koji delovi pasuju od drugih auta na nubiri!
» poliranje auta
» los rad auta na leru u letnjem periodu
» Lanos - gorivna pumpa - iskustvo
» Gde mogu naci Bombinu za nubiru 1.6-79kw

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Leganza & Evanda-
Skoči na: