Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Ventil visokog pritiska!?

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
darezzy
Početnik
Početnik
darezzy


Broj poruka : 62
Datum upisa : 23.04.2012
Godina : 50
Lokacija : obrenovac

Ventil visokog pritiska!? Empty
PočaljiNaslov: Ventil visokog pritiska!?   Ventil visokog pritiska!? EmptyČet Jul 11 2013, 19:23

Zna li ko gde da nadjem ovaj ventil a da kosta manje od 20 eur koliko traze ove derikoze sto rasturaju Nubire?Da preciziram radi se o vakuumskom ventilu na pocetku magistrale sa diznama.To je bas sitan deo i mislim da je 20 jura puno,pogotovo meni u ovom trenutku kad sam odradio komplet galvu,karike lezajeve i ostale troskove vezane za to...
Nazad na vrh Ići dole
maksa66
Početnik
Početnik



Broj poruka : 7
Datum upisa : 10.10.2012

Ventil visokog pritiska!? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ventil visokog pritiska!?   Ventil visokog pritiska!? EmptySub Jul 13 2013, 19:11

darezzy ::
Zna li ko gde da nadjem ovaj ventil a da kosta manje od 20 eur koliko traze ove derikoze sto rasturaju Nubire?Da preciziram radi se o vakuumskom ventilu na pocetku magistrale sa diznama.To je bas sitan deo i mislim da je 20 jura puno,pogotovo meni u ovom trenutku kad sam odradio komplet galvu,karike lezajeve i ostale troskove vezane za to...

 Ako ti je za utehu ja sam platio 40e taj ventil-regulator pritiska sa celom cevkom-magistralom i sve 4 dizne ali na kraju je ispalo da mi i nije trebalo, i to mi stoji i dan danas samo zato što mi je majstor rekao da mi ne valja regulator pritiska pa onda i dizne pa mi trza a u stvari je bio prljav step motor, a kod auto-ace u ns kupio sam nov za oko 30e. Teško ćeš naći polovne delove ispod 20e, bilo koje.
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

Ventil visokog pritiska!? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ventil visokog pritiska!?   Ventil visokog pritiska!? EmptySub Jul 13 2013, 19:23

darezzy ::
Zna li ko gde da nadjem ovaj ventil a da kosta manje od 20 eur koliko traze ove derikoze sto rasturaju Nubire?Da preciziram radi se o vakuumskom ventilu na pocetku magistrale sa diznama.To je bas sitan deo i mislim da je 20 jura puno,pogotovo meni u ovom trenutku kad sam odradio komplet galvu,karike lezajeve i ostale troskove vezane za to...

 Pa ako ce ti resiti problem onda nije puno ni 100 evra
Nazad na vrh Ići dole
darezzy
Početnik
Početnik
darezzy


Broj poruka : 62
Datum upisa : 23.04.2012
Godina : 50
Lokacija : obrenovac

Ventil visokog pritiska!? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ventil visokog pritiska!?   Ventil visokog pritiska!? EmptyNed Jul 14 2013, 00:58

Radan ::
darezzy ::
Zna li ko gde da nadjem ovaj ventil a da kosta manje od 20 eur koliko traze ove derikoze sto rasturaju Nubire?Da preciziram radi se o vakuumskom ventilu na pocetku magistrale sa diznama.To je bas sitan deo i mislim da je 20 jura puno,pogotovo meni u ovom trenutku kad sam odradio komplet galvu,karike lezajeve i ostale troskove vezane za to...

 Pa ako ce ti resiti problem onda nije puno ni 100 evra
A znam na kraju sam seo na motor i zapalio do Ripnja kupio sam ventil za 2000dindzi,jbg morao sam.Ako je za utehu uspeo sam da kupim od komsije sa njegove nexie dizne sve 4 za 40 jura.Spakovao sam masinu i sve deluje ok.KOstalo al'sta da se radi...
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

Ventil visokog pritiska!? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ventil visokog pritiska!?   Ventil visokog pritiska!? EmptyNed Jul 14 2013, 20:11

A sta te mucilo inace,zbog cega si menjao reg. pritiska i dizne?
Nazad na vrh Ići dole
kostas79
Član
Član
kostas79


Broj poruka : 129
Datum upisa : 02.11.2011
Godina : 45
Lokacija : beograd

Ventil visokog pritiska!? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ventil visokog pritiska!?   Ventil visokog pritiska!? EmptyPon Jul 15 2013, 17:43

I stvarno sta ti se desava sa autom?


 
[th]Delatnost[/th][th]Adresa[/th][th]Telefon[/th][th]Radno vreme[/th][th]Sajt[/th][th]Komentar[/th]
Prodaja auto-delova
Blagoja Parovića 34, Čukarica (Beograd) Prikaži na mapi
+381 11 354-6375
09-17, Subotom 09-13
[You must be registered and logged in to see this link.]
Prodaja auto-delova viskokog kvaliteta za Japanska i Korejska vozila
Zastupnik NPS Francuska za Srbiju.
Nazad na vrh Ići dole
darezzy
Početnik
Početnik
darezzy


Broj poruka : 62
Datum upisa : 23.04.2012
Godina : 50
Lokacija : obrenovac

Ventil visokog pritiska!? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ventil visokog pritiska!?   Ventil visokog pritiska!? EmptyPon Jul 15 2013, 20:44

Radan ::
A sta te mucilo inace,zbog cega si menjao reg. pritiska i dizne?

 Dizne su mi pocrkale jer sam vozio samo na plin,a ventil sam ja zaj.kad sam skidao glavu...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ventil visokog pritiska!? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ventil visokog pritiska!?   Ventil visokog pritiska!? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ventil visokog pritiska!?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Davac pritiska ulja i ABS
» Senzor pritiska ABS-a Za tacumu 1.6 16v
» Tacuma problem sa paljenjem
» indikator pritiska ulja u motoru za nubira 1.6
» Poklopac ventil dekne i zaptivka-e procuri brzo

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Nubira & Lacetti-
Skoči na: