Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Gasi se motor pri kočenju

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
dzony00
Član
Član



Broj poruka : 123
Datum upisa : 30.12.2010

Gasi se motor pri kočenju Empty
PočaljiNaslov: Gasi se motor pri kočenju   Gasi se motor pri kočenju EmptyČet Jun 27 2013, 19:34

Motor radi jednako na gasu i benzinu ,jedino pri zaustavljanju malo jačem se ugasi.Još sam primetio da kad zarulam ga (izbacim iz brzine u pokretu) pada mu skala obrtometra na 800 umesto na 1000-1100 kao pre.( Brzinomer mi ne radi da li to utiče?pošto je elektronsk).???
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Gasi se motor pri kočenju Empty
PočaljiNaslov: Re: Gasi se motor pri kočenju   Gasi se motor pri kočenju EmptyČet Jun 27 2013, 20:16

dzoni proveri step motor.Imas nekoliko tema na nubirama su radili ljudi.Imas i u mojoj temi.Skines ocistis sa wd40 ili carb cleaner i vrati na mesto.Step motor ti je zaduzen za odrzavanje lera i vremenom se nakupi garezi masnoce pa malo zacepi.A drzi se na 2 srafa  i jedan dzek ceo posao mozes odraditi za 10 min.I ne stedi sprej dobro ga ocisti ,ne garantjem ali najverovatnije ce ti resiti problem,pozz

Evo da ti skratim muke vidi gde se nalazi ima tema [You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
dzony00
Član
Član



Broj poruka : 123
Datum upisa : 30.12.2010

Gasi se motor pri kočenju Empty
PočaljiNaslov: Re: Gasi se motor pri kočenju   Gasi se motor pri kočenju EmptyPon Jul 01 2013, 20:53

Misliš da je do njega ?? Meni auto radi lepo bio sam i kod majtora proveli na računaru plin malo došteloovali i ne čuje se kad radi ,mirno u mestu 800 ob i vuče u vožnji sve dobro samo kad aizbacim iz brzine u vožnji pada na 800 ob umesto 1000 ob i kada kočim motorom i kočnicom malo oštrije  pada obrtaj ispod 800 i gasi se. Inače nema nikakvog trzanja nepravilnog rada da obrtomer skače...???
Nazad na vrh Ići dole
dzony00
Član
Član



Broj poruka : 123
Datum upisa : 30.12.2010

Gasi se motor pri kočenju Empty
PočaljiNaslov: Re: Gasi se motor pri kočenju   Gasi se motor pri kočenju EmptySre Jul 03 2013, 22:48

Problem rešen ,bio u servisu i popravljeno elektronika i naravno u elektronskom sustavu utiče i između ostalog i brzinomer.  Sad auto ide nema više problema ...a049
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Gasi se motor pri kočenju Empty
PočaljiNaslov: Re: Gasi se motor pri kočenju   Gasi se motor pri kočenju EmptyPon Jul 08 2013, 20:27

Super!Iskustvo vise
Nazad na vrh Ići dole
dzony00
Član
Član



Broj poruka : 123
Datum upisa : 30.12.2010

Gasi se motor pri kočenju Empty
PočaljiNaslov: Re: Gasi se motor pri kočenju   Gasi se motor pri kočenju EmptyČet Jan 09 2014, 14:00

Da nisam stavio poruku posle servisa greška je bila do km sata tj. pinjona on je zezao celu elektroniku ...!!! Pozdrav svima i izvinjenje!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Gasi se motor pri kočenju Empty
PočaljiNaslov: Re: Gasi se motor pri kočenju   Gasi se motor pri kočenju Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Gasi se motor pri kočenju
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Espero se gasi
» Nubira se gasi
» Gasi se i pali sat
» nubira se gasi
» Tacuma - Necam plin - zagrejan, se gasi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Nubira & Lacetti-
Skoči na: