Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 ulje u manuelnom menjacu

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
slacko
Početnik
Početnik



Broj poruka : 1
Datum upisa : 09.06.2013

ulje - ulje u manuelnom menjacu Empty
PočaljiNaslov: ulje u manuelnom menjacu   ulje - ulje u manuelnom menjacu EmptyNed Jun 09 2013, 21:33

Pozdrav. Kako da proverim nivo ulja u manuelnom menjacu kod nubire 1,6 1999.god. U tehnickom uputstvu pise odvijes poklopac i nalijes ulje dok ne procuri na poklopcu, ali ja nigde taj poklopac ne vidim. Hvala.
Nazad na vrh Ići dole
veselinovic
Član
Član



Broj poruka : 175
Datum upisa : 08.12.2011
Godina : 59
Lokacija : Istocno Sarajevo

ulje - ulje u manuelnom menjacu Empty
PočaljiNaslov: Re: ulje u manuelnom menjacu   ulje - ulje u manuelnom menjacu EmptyPon Jun 10 2013, 05:30

Nije to bas bas poklopac. Vise je saraf, pa pogledaj malo. Imaju dva sarafa, jedan dole na dnu za ispustanje ulja, i drugi na oko pola visine mjenjaca za dolivanje.
Odvrnes gornji saraf i ulje bi trebalo biti do ivice rupe, moze par mm dole.
Nazad na vrh Ići dole
maksa
Početnik
Početnik



Broj poruka : 8
Datum upisa : 29.01.2013
Lokacija : Smederevo

ulje - ulje u manuelnom menjacu Empty
PočaljiNaslov: Re: ulje u manuelnom menjacu   ulje - ulje u manuelnom menjacu EmptySre Dec 17 2014, 16:23

Ponovo pitanje za ovu temu,
Nubira 1.6, 16v, manuelni menjac 5 brzina je u pitanju. Imam sraf na vrhu menjaca, tamo gde ulazi poluga od rucice menjaca iz kabine (verovatno za dolivanje), i imam sa prednje strane ka hladnjaku usrafljen rikverc senzorl nigde nisam video sraf za proveru nivoa ulja?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





ulje - ulje u manuelnom menjacu Empty
PočaljiNaslov: Re: ulje u manuelnom menjacu   ulje - ulje u manuelnom menjacu Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
ulje u manuelnom menjacu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Cilindar na menjacu.
» zamena ulja na menjacu Lanos 1.4
» Zamena ulja na menjacu Nubira 2.0 cdx
» Kalos zamena ulja u menjaču
» cudno zveckanje kad motam volan

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Nubira & Lacetti-
Skoči na: