Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Problem sa el. podizacima stakala

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
kiza88
Početnik
Početnik



Broj poruka : 2
Datum upisa : 06.10.2011
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Problem sa el. podizacima stakala Empty
PočaljiNaslov: Problem sa el. podizacima stakala   Problem sa el. podizacima stakala EmptyPon Maj 20 2013, 16:42

Imam Nubiru 98god 1.6 i imam problem sa el. podizacima na staklima. Kada su vozaceva vrata zatvorena, podizaci ne reaguju, a kada se pusti prekidac cuje se kako cakne. Kad se vrata otvore do nekog dela, podizaci prorade. E sada, kapiram da je neki kontakt na kablu. Mislio sam da je na kutiji kod vozacevih vrata, otvarao sam, ali tu koliko vidim na konektoru sve ok, cvrsti su kablovi. Da li je neko imao ovakvih problema? Da li treba da gledam drugi kraj kabla ili mozda spoj na vratima, mada sam i to koliko toliko proverio i ne vidim prekid...
Nazad na vrh Ići dole
gebee&co
Početnik
Početnik



Broj poruka : 44
Datum upisa : 03.03.2012
Godina : 57
Lokacija : Jagodina

Problem sa el. podizacima stakala Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa el. podizacima stakala   Problem sa el. podizacima stakala EmptyPon Maj 20 2013, 17:07

Moraces da pregledas te kablove bas dobro i to predelu gde izlaze iz stuba auta i ulaze u vrata i to zicu po zicu jer vremenom zice otvrdnu i pucaju same po sebi i dolazi do prekida bilo bi dobro ako se snalazis oko rasturanja da otkacis zice sa podizaca i lagano prekontrolises sve zice videces da nije tesko samo lagano i strpljivo i ako nisi siguran gde sta ide slikas telefonom i nema problema. Veruj mi da je jednostavno jer zasto da platis nesto sto mozes i sam .
Nazad na vrh Ići dole
kiza88
Početnik
Početnik



Broj poruka : 2
Datum upisa : 06.10.2011
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Problem sa el. podizacima stakala Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa el. podizacima stakala   Problem sa el. podizacima stakala EmptyUto Maj 21 2013, 13:40

Hvala na odgovoru. Skidao sam vec poklopac na vratima, a sto se tice kabla, lako se skine dzek sa one kutije sa prekidacima. Nego me interesuje kao su povezani podazaci kod ostalih putnika, da li direktno idu na motor ili prvo idu do vozaca, pa onda od vozaca do ostalih?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Problem sa el. podizacima stakala Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa el. podizacima stakala   Problem sa el. podizacima stakala Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Problem sa el. podizacima stakala
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» problem sa podiaizacima stakala
» lanos 1.4 55kw problem, problem, problem!!!
» Magljenje stakala
» El. podizaci prednjih stakala
» LANOS 1.4 2000 bez el podizaca stakala

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Mehanika :: Kvarovi-
Skoči na: