Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Solja amortizera - PROBLEM !

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
marekvare
Početnik
Početnik



Broj poruka : 3
Datum upisa : 23.02.2013

Solja amortizera - PROBLEM ! Empty
PočaljiNaslov: Solja amortizera - PROBLEM !   Solja amortizera - PROBLEM ! EmptySub Feb 23 2013, 15:22

Imam Nubiru se 2001. 1,6. Problem je u solji amortizera (prednjoj). Auto ima ozbiljan problem sa upravljivoscu. Narucio sam dva puta od razlicitih prodavaca solje i nisu dobre. Iako nose isti kataloski broj razlikuju se i majstor kaze da ne moze da ih namontira . Nigde ne mogu naci odgovarajuce solje.

Originalna solja u autu :
Solja amortizera - PROBLEM ! Originalnasolja

U pozadini se vidi nova solja koja ne odgovara

Solja kakvu dobijam od trgovaca vec drugi put
Solja amortizera - PROBLEM ! Dsc02350k



Cak imaju i isti broj 96312156, doj je prva koju sam dobio nosila oznaku 96245166, na kraju je ispalo da oznake nemaju veze.

Primeticete, iako nisu sjajne slike, da solja iz auta ima "udubljen" sredisnji deo u koji , kako kaze majstor, upadne lager.

Jedan od trgovaca mi je rekao da postoji mogucnost da mi je Daewoo pravljen u Poljskoj i da je tu mozda problem. Drugi uglavnom prvi put cuju za ovakav problem a treci mi je napomenuo da samo 10% nubira ima ovakvu solju i da cu je tesko naci. A moguce je i da majstor nije bas u toku?
Jel ima neko neku ideju? glavom u zid
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Solja amortizera - PROBLEM ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Solja amortizera - PROBLEM !   Solja amortizera - PROBLEM ! EmptyNed Feb 24 2013, 16:17

Razlika se vidi na slici.Imas i nespretnih trgovaca koji samo se drze kao pijan plota.Pogledaj u beotas valjda se tako zove radnja oni ce ti biti precizni jer uglovnaom rade koreju japan.NAjbolje bi bi lo da odes u ranju ako si u mogucnosti i kazes ovakav mi deo treba jer imaju slike kada narucuju.
Nazad na vrh Ići dole
g0didit
Početnik
Početnik



Broj poruka : 1
Datum upisa : 26.12.2012

Solja amortizera - PROBLEM ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Solja amortizera - PROBLEM !   Solja amortizera - PROBLEM ! EmptyUto Okt 01 2013, 07:41

Pozdrav,

Da li neko zna da li odgovaraju amortizeri, opruge i soljice (zadnji) sa limuzine na karavan ?!

Hvala.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Solja amortizera - PROBLEM ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Solja amortizera - PROBLEM !   Solja amortizera - PROBLEM ! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Solja amortizera - PROBLEM !
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» lanos 1.4 55kw problem, problem, problem!!!
» nosac amortizera
» solje amortizera sa lezajevima
» šolje amortizera za kalosa
» Kuciste amortizera Espero

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Nubira & Lacetti-
Skoči na: