Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 solje amortizera sa lezajevima

Ići dole 
+5
Megasp
ivan85_zmaj
igorveldji
bokilava
joca
9 posters
AutorPoruka
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

solje amortizera sa lezajevima Empty
PočaljiNaslov: solje amortizera sa lezajevima   solje amortizera sa lezajevima EmptyČet Jun 23 2011, 12:39

evo i mene duze vreme se nisam javljao puno posla bilo,i nekih drugih promena a uz to riknule mi solje amortizera sa lezajevima na prednjim tockovima.zvao danas sijaset nekih brojeva niko nema na lageru,amislio sam za par dana kod kuma na more u djenovice pomagaj te zna li neko gde ima............................
Nazad na vrh Ići dole
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

solje amortizera sa lezajevima Empty
PočaljiNaslov: Re: solje amortizera sa lezajevima   solje amortizera sa lezajevima EmptyČet Jun 23 2011, 13:38

verovatno si vec zvao sve sto i meni pada na pamet...
jesi li probao onaj euro07?
nisu specijalizovani za daewoo al imaju svasta na lageru
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

solje amortizera sa lezajevima Empty
PočaljiNaslov: Re: solje amortizera sa lezajevima   solje amortizera sa lezajevima EmptyČet Jun 23 2011, 15:33

sve zivo zvao niko nema rok isporuke od 20 do 30 dana a cene izmedju 3 i 4 hiljade dinara po komadu uh...
Nazad na vrh Ići dole
igorveldji
Početnik
Početnik
igorveldji


Broj poruka : 13
Datum upisa : 30.05.2011
Lokacija : Novi Sad

solje amortizera sa lezajevima Empty
PočaljiNaslov: Re: solje amortizera sa lezajevima   solje amortizera sa lezajevima EmptyPet Jun 24 2011, 18:56

Mislim da ih imas u ato centu aca u Novom Sadu. Ja ih na lanosu menjao pre par meseci i isto ih nisu imali na na lageru ali su stigli u roku od 24h, a i cena im nije bila strasna. 1300 dinara komad.
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

solje amortizera sa lezajevima Empty
PočaljiNaslov: Re: solje amortizera sa lezajevima   solje amortizera sa lezajevima EmptyUto Jun 19 2012, 17:58

I meni su stradale te solje amortizera... bar tako majstor kaze... pucketa u trapu i kad vozim i na ravno, i kad u mestu motam volan.
Cene su uglavnom od 2000 pa na gore. Ne znam dal moze jeftinije da se nadje.
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

solje amortizera sa lezajevima Empty
PočaljiNaslov: Re: solje amortizera sa lezajevima   solje amortizera sa lezajevima EmptySre Jun 20 2012, 15:09

Ivane neces naci nigde ispod 2000.Meni kada motam u mestu ali nije strasno za sada u voznji se i ne cuje,ali da ti skratim muke posto sam ja zvao sve i trazio solju amortizera najeftinije je 2000 bas u aca servis ns.Ostali ili nemaju ili je skuplje.
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

solje amortizera sa lezajevima Empty
PočaljiNaslov: Re: solje amortizera sa lezajevima   solje amortizera sa lezajevima EmptySre Jun 20 2012, 16:11

Kod Ace u NS je 2200 u BeoTas-u slicno oko 2100. Nasao sam u Beo Team za 1720 dinara. Da vidim jos malo sta i kako, pa cu verovatno kod njih da uzmem. Nisam pitao koj je proizvodjac doduse.
Nazad na vrh Ići dole
vujasoft
Početnik
Početnik



Broj poruka : 9
Datum upisa : 08.08.2011

solje amortizera sa lezajevima Empty
PočaljiNaslov: Re: solje amortizera sa lezajevima   solje amortizera sa lezajevima EmptySre Mar 25 2015, 17:40

Vi sto ste menjali vec solje na lanosu, jeste li zadovoljni kvalitetom? Koji proizvodjac je bio u pitanju?

Ja trenutno mucim muku drugi put sa soljama, leta 2014 zamenim obe, narucen kobajagi OEM deo, stigle neke u kesici na kojoj pise Magnum.. Leva stradala posle 2 meseca i zamenjena, desna se nategla a moram opet i levu da menjam. Sad jurim obe da zamenim.
Problem je sto osim tih OEM koje su verovatno preko Beotas-a dobavljene ne uspevam po prodavnicama nigde da nadjem zamenske u kvalitetu. Pokusavali su na 3 mesta da naruce Corteco, Swag, BluePrint, Monroe, stignu sa 2 srafa kao za kadeta (treba sa 3), ne odgovaraju dimenzije itd..Kod svakog drugaciji problem.
Sad sam prinudjen da uzmem neke korejanske koje verovatno odgovaraju ali koliko ce trajati videcemo...
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

solje amortizera sa lezajevima Empty
PočaljiNaslov: Re: solje amortizera sa lezajevima   solje amortizera sa lezajevima EmptyČet Mar 26 2015, 19:03

Pozovi Beotim pa pitaj kod njih.Moje nedavno iskustvo sa njima je sasvim ok,za razliku od nekih kod kojih sam morao uvek da idem po dva puta zbog raznoraznih grešaka u brojevima i kodovima delova.
Nazad na vrh Ići dole
BOJAN JOKSIMOVIĆ
Početnik
Početnik
BOJAN JOKSIMOVIĆ


Broj poruka : 11
Datum upisa : 29.11.2014
Godina : 48
Lokacija : Beograd

solje amortizera sa lezajevima Empty
PočaljiNaslov: Re: solje amortizera sa lezajevima   solje amortizera sa lezajevima EmptyNed Mar 29 2015, 12:48

Šolje sam kupio u Euro 07 u BG. Neki koreanski proizvođač. 1600 din. po kom. doduše sa nekim popustom.
Nazad na vrh Ići dole
vujasoft
Početnik
Početnik



Broj poruka : 9
Datum upisa : 08.08.2011

solje amortizera sa lezajevima Empty
PočaljiNaslov: Re: solje amortizera sa lezajevima   solje amortizera sa lezajevima EmptyPet Okt 30 2015, 15:59

Evo opet price o soljama, u martu su uz mnogo muke sa nabavkom neke druge "marke" montirane jedna turska i jedna noname solja, obe su opet zrele za zamenu i sad ne znam sta da kupim?

Da napomenem, zamenske magnum, oem, turska, kineska...nisu iste kao original, veci je spoljasnji obim gume i mislim da zbog toga brze stradaju uz losiji kvalitet gume...

Koliko traju vase, ove kod mene retko koje su prebacile 5000km a ni jedne 10.000? Trap je odlican, amortizeri montirani proslog leta kada i prvi par novih solja, ovo ce sad biti 4 put. wacko
Nazad na vrh Ići dole
Moncilo
Početnik
Početnik



Broj poruka : 5
Datum upisa : 27.01.2019

solje amortizera sa lezajevima Empty
PočaljiNaslov: Re: solje amortizera sa lezajevima   solje amortizera sa lezajevima EmptySub Feb 16 2019, 09:00

Pozdravljam sve forumase, za vlasnike daewoo automobila neprocenjiva biblioteka ovde. Naime jesenas sam postao vlasnik nubira karavan 2003 1.6 benzin/gas, automobil perfektan no skripanje i pucanje prilikom velikih otklona volana u mestu, u voznji potpuna tisina. Jedan beogradski majstor kaze otisli lezajevi solja amortizera. Na nekoliko mesta u gradu trazili mi mnogo novca za tu intervenciju, ja sam probao nekao wd sprejem da dohvatim skripajuce mesto ali potpuno bez uspeha. Samo jedan dan nista nije skripalo nevezano za wd prskanje, mozda se samopodmazalo od vlage. I tako mene put nanese u grad Arandjelovac i tu u jednom obicnom malom servisu preko interneta poruce lezajeve solja ( dakle ne i same solje) i sutra delovi stignu od nekud i oni zamene lezajeve i cude se, stari su dobri. Skripanje se nastavlja, majstor kaze sad ce to da resi i ispod svake solje samo podbaci po jednu tanku podlosku, kaze samo da je odaljim za dlaku, i skripanje i pucanje potpuno nestane. Zadivljujuce, pa ovim pisanjem samo da skrenem paznju kome bi moglo pomoci .
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





solje amortizera sa lezajevima Empty
PočaljiNaslov: Re: solje amortizera sa lezajevima   solje amortizera sa lezajevima Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
solje amortizera sa lezajevima
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» šolje amortizera za kalosa
» nosac amortizera
» Solja amortizera - PROBLEM !
» Kuciste amortizera Espero
» Pukla zadnja opruga amortizera

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Mehanika :: Kvarovi-
Skoči na: