Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Glavčina prednjeg točka Espero

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
mrmot
Početnik
Početnik



Broj poruka : 3
Datum upisa : 16.11.2012

Glavčina prednjeg točka Espero Empty
PočaljiNaslov: Glavčina prednjeg točka Espero   Glavčina prednjeg točka Espero EmptyPet Nov 16 2012, 18:15

Prvo da pozdravim sve na forumu !!

Ima problem ,tj. otišla mi glavčina prednjeg desnog točak na mom Esperu 1,5 GLX 16V. Ima li neko ideju gde bih mogao da ga kupim. Tražio sam u Beo-tasu, Euro 07 i Shopinvestu. Niko nema. Ima li još neka prodavnica koja prodaje delove i za naše ljubimce.

Mrmot
Nazad na vrh Ići dole
DEspero
Početnik
Početnik



Broj poruka : 20
Datum upisa : 08.08.2012

Glavčina prednjeg točka Espero Empty
PočaljiNaslov: Re: Glavčina prednjeg točka Espero   Glavčina prednjeg točka Espero EmptySre Dec 05 2012, 21:58

Prosnjuvaj po forumu malo mislim da se covek zove Peca (mozda gresim) u Ripnju drzi otpad ako ne nadjes nov deo bar da mozes da se pokrpis kazu da ima veliki izbor i korektan je sa cenama
Nazad na vrh Ići dole
mrmot
Početnik
Početnik



Broj poruka : 3
Datum upisa : 16.11.2012

Glavčina prednjeg točka Espero Empty
PočaljiNaslov: Re: Glavčina prednjeg točka Espero   Glavčina prednjeg točka Espero EmptyPet Dec 07 2012, 16:58

Nasao sam novu u Shopinvestu u BG. Bila je jeftinija nego reparacija stare (1200 din.) Inacew pasuje od Opel astre, kadeta....

Hvala u svakom slucaju
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Glavčina prednjeg točka Espero Empty
PočaljiNaslov: Re: Glavčina prednjeg točka Espero   Glavčina prednjeg točka Espero Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Glavčina prednjeg točka Espero
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» ESPERO
» Lezaj (lager) zadnjeg tocka!
» Upomoc!!!
» Abs Espero
» ABS Espero

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Nexia & Espero-
Skoči na: