Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Ugradnja CD Playera

Ići dole 
+4
joca
ivan85_zmaj
serhio011
metrocop
8 posters
AutorPoruka
metrocop
Moderator
Moderator
metrocop


Broj poruka : 281
Datum upisa : 12.08.2010
Godina : 37
Lokacija : Bg

Ugradnja CD Playera Empty
PočaljiNaslov: Ugradnja CD Playera   Ugradnja CD Playera EmptyPet Okt 01 2010, 16:47

Posto sada trenutno imam fabricki kasetofon i FM radio u kolima a planiram da u nekom skorijem periodu kupim neki cd/usb trt mrt Player Smile zanima me kako da izgradim onaj stari i povezem novi...ukoliko neko ima iskustava sa tim. Video sam na forumu da je Joca menjao player...tj da je stavio Pioneerov pa mozda on zna neke cake...ili je mozda bolje da odem u servis da mi to urade?

Okacicu i neku sliku starog Smile samo da uslikam...
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

Ugradnja CD Playera Empty
PočaljiNaslov: Re: Ugradnja CD Playera   Ugradnja CD Playera EmptyPet Okt 01 2010, 20:39

metrocop ::
Posto sada trenutno imam fabricki kasetofon i FM radio u kolima a planiram da u nekom skorijem periodu kupim neki cd/usb trt mrt Player Smile zanima me kako da izgradim onaj stari i povezem novi...ukoliko neko ima iskustava sa tim. .
kod mene isto bio radio kasetofon , sad ne znam kakva je maska na leganci al' na lanosu onaj deo iznad pepeljare samo izvuces ka sebi , posto je na zabice
Ugradnja CD Playera 2m7t6jb
, izvukao kasetofon , ima euro dzek , samo sam ubo dzek u dzek sa ovog cd-mp3 plejera i sve funkcionise
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

Ugradnja CD Playera Empty
PočaljiNaslov: Re: Ugradnja CD Playera   Ugradnja CD Playera EmptyPet Okt 01 2010, 21:59

Ja isto imam FM radio i iskreno uopste ne razmisljam o CD-MP3 playeru. Mislim da je to sranje. Pre bi kupio ono malo cudo sto ide u upaljac i ubacis fles od nekoliko GB, ili uzmes sa memorijskom karticom i eto ti...
Dajes min. 50 eura za player, a sve to mozes da slusas i na ono uredjaju sto ide na upaljac. Cak na kartici ili na fles memoriji mozes da snimis vise pesama nego sto ces na jednom CD-u...

Po meni je to logicnije... Idea
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

Ugradnja CD Playera Empty
PočaljiNaslov: Re: Ugradnja CD Playera   Ugradnja CD Playera EmptySub Okt 02 2010, 02:28

evo malog cuda od pionira sa usbUgradnja CD Playera P2409101522
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

Ugradnja CD Playera Empty
PočaljiNaslov: Re: Ugradnja CD Playera   Ugradnja CD Playera EmptySub Okt 02 2010, 05:59

metrocop ::
Posto sada trenutno imam fabricki kasetofon i FM radio u kolima a planiram da u nekom skorijem periodu kupim neki cd/usb trt mrt Player Smile
ne znam dali je bio fabricki , uglavnom nisam dobio kontrolnu plocicu uz njega pa sam morao nesto da uzmem , al' nadjem polovan jest da je neki EVERTONE al' ima slot za SD karticu , USB , i AUX ulaz + cita MP3/CD/CDRW/ i normalno tuner sa RDS om , za 25 e , mislim da se isplati , jeste da nema garanciju al' evo ga sluzi od maja Neutral
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

Ugradnja CD Playera Empty
PočaljiNaslov: Re: Ugradnja CD Playera   Ugradnja CD Playera EmptySub Okt 02 2010, 08:30

dao sam moj fabricki (komsija zaboravio kod) i za ovaj novi doplatio 50e ubija zvucnike nisam menjao jerleganza ima ekstra zvucni sistem,kad pustim zz top ubija.
Nazad na vrh Ići dole
metrocop
Moderator
Moderator
metrocop


Broj poruka : 281
Datum upisa : 12.08.2010
Godina : 37
Lokacija : Bg

Ugradnja CD Playera Empty
PočaljiNaslov: Re: Ugradnja CD Playera   Ugradnja CD Playera EmptySub Okt 02 2010, 15:43

evo kako izgleda taj deo gde je kasetofon

Ugradnja CD Playera Dsc01643smanjena

ivan85_zmaj ::
Ja isto imam FM radio i iskreno uopste ne razmisljam o CD-MP3 playeru. Mislim da je to sranje. Pre bi kupio ono malo cudo sto ide u upaljac i ubacis fles od nekoliko GB, ili uzmes sa memorijskom karticom i eto ti...

Razmisljao sam i o tome. Dosta je jeftinije a imam usb Smile Da kupim neki iole kvalitetniji sa usbom to ce me doci 4,5,6 hiljada Smile A taj uredjaj kosta 1000 kinti mozda Smile
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

Ugradnja CD Playera Empty
PočaljiNaslov: Re: Ugradnja CD Playera   Ugradnja CD Playera EmptySub Okt 02 2010, 16:04

Ugradnja CD Playera 01052010863ovakav u bg.sad moze da se nadje i za oko 80e
Nazad na vrh Ići dole
igoricet
Početnik
Početnik



Broj poruka : 16
Datum upisa : 29.08.2010
Godina : 39

Ugradnja CD Playera Empty
PočaljiNaslov: Re: Ugradnja CD Playera   Ugradnja CD Playera EmptyPet Sep 09 2011, 17:12

sta i da radis samo nemoj zemati kenwood ja ga imam 2 god i vec je otkazao cd strasno uzas a platio sam ga 100eura
Nazad na vrh Ići dole
dr_wuchko
Početnik
Početnik



Broj poruka : 52
Datum upisa : 21.08.2012
Godina : 38
Lokacija : Nis

Ugradnja CD Playera Empty
PočaljiNaslov: Re: Ugradnja CD Playera   Ugradnja CD Playera EmptyUto Okt 09 2012, 22:45

Imam leganzu od skora pa sam hteo da menjam fabricki radio. Jel moze neko da kaze kako se skida fabricki radio? Da li treba prvo da skinem pregradu ispod radia i ako treba na kakvim zabicama se drzi? Hvala puno.
Nazad na vrh Ići dole
tosha
Član
Član
tosha


Broj poruka : 409
Datum upisa : 25.09.2012
Godina : 61
Lokacija : Лос Алексинац

Ugradnja CD Playera Empty
PočaljiNaslov: Re: Ugradnja CD Playera   Ugradnja CD Playera EmptyČet Okt 11 2012, 12:12

Druže što bi se zezao sa tim, odeš lepo kod bilo kog majstora koji se time bavi i zameni ti to začas za sitnu lovu. Ja sam relativno skoro menjao CD koji je bio u autu kada sam ga kupio jer je počeo da brlja i dečko mi ovde u Al. zamenio za 10 minuta i uzeo 500 dinara.
Nazad na vrh Ići dole
Dekla
Početnik
Početnik



Broj poruka : 12
Datum upisa : 06.10.2012
Godina : 36
Lokacija : NS

Ugradnja CD Playera Empty
PočaljiNaslov: radio   Ugradnja CD Playera EmptyČet Okt 11 2012, 17:53

Pozz ja sam menjao na lanosu pre nekoliko radio stari mrtvi kasetofon i stavio novi.
Krenuo sam krajnje bojazno da da ne izlomim stogod , ali nista na srecu nije puklo.
Koliko vidim slicno je ko i na lanosu , trebalo bi prvo skinuti onu plasticnu lajsnu ili sta vec koja ide skroz oko radia i toga sto jos zahvata, samo polako ona je na zabice, a radio je ispod bar kod mene sa dva srafa pricvrscen u onaj lim noseci. tako da to je sva mudrost Smile
Skines prvo onaj panel znaci napred na zabice i odvrnes one srafove i vadi djubre napolje Smile
E samo ne znam dal ima euro dzek , kod mene nije bilo pa sam se igrao majstora jedno pola sata sat dok nije dosaoo drugar izvadio svoj radio pa smo gledali koja gde zice ide i spojili kako treba . ž
Eto to je to , ne znam dal cu pomoci u svakom slucaju da i ja nesto napisem .
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ugradnja CD Playera Empty
PočaljiNaslov: Re: Ugradnja CD Playera   Ugradnja CD Playera Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ugradnja CD Playera
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ugradnja plinskog uredjaja
» Ugradnja plina u kalosa
» Ugradnja plina u Daewoo Matiz ?
» Ugradnja zadnjeg spojlera na kalosu
» Nexia ugradnja plina Vaša mišljenja

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Mehanika :: Struja,ozvučenja,alarmi-
Skoči na: