Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 opruge i amortizeri na leganci

Ići dole 
AutorPoruka
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

opruge i amortizeri na leganci Empty
PočaljiNaslov: opruge i amortizeri na leganci   opruge i amortizeri na leganci EmptyNed Apr 01 2012, 05:32

opruge i amortizeri na leganci su vrlo zeznuti.juce sam ih skidao da bi menjao solje i podmazao lezajeve koji se nalaze ispod solja.prednje idu u konus to su progresivne opruge na donjoj strani su sire i kako idu prema gorwe se suzavaju,skinem desnu stranu i razmisljam osecenju iako sam protivnik toga i skontam da od toga nema nista necu da se zezam.namestim solju podmazem lezaj vratimo i aj sad levu da skidamo.skinemo amort sa oprugom,stegnemo oprugu da oslobodimo amort kad sranje.u donjoj zoni opruga sa pocetka pukla za dve trecine kruga ko zna kad.imam i slike kad uhvatim vremena stavicu ih.pop....o sam naj strasnije.popijemo kaficu ja i majstor misa zovemo neke dobavljace 4000 jedna nova.subota auto mi treba i poravnamo tu gde je pukla namestimo je sa novom soljom vratimo i onda skidaj ponovo levu i isto to odradimo.e sad jedan da sam je samo0 vozio izgleda mi malokruci ili je to moj subjektivni osecaj nisam presao preko 80km a mislim i da necu nesto ja u to ne verujem a vidim da na low tec-ovom sajtu prodaju opruge 40mm nize za 121e i kazu da moze da ide na serijske amortizere koji su u odlicnom stanju.ima li neko u srbiji da prodaje takve.ima neka tyning kuca u varazdinu ali su dosta skupi za sve cetiri traze skoro2100 kuna ako sam razumeo.jbg
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

opruge i amortizeri na leganci Empty
PočaljiNaslov: Re: opruge i amortizeri na leganci   opruge i amortizeri na leganci EmptyPet Apr 06 2012, 19:57

narucene nove opruge iz berlina 139e H&R za sve 4 35mm spustaju i kazu da mogu da idu na serijske amortizere?
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

opruge i amortizeri na leganci Empty
PočaljiNaslov: Re: opruge i amortizeri na leganci   opruge i amortizeri na leganci EmptyPet Apr 13 2012, 04:28

iskustva posle evo dve nedelje voznje sa skracenim amortizerima nisu kako treba.konstantno skripa i pucketanje prilikom motanja volanom lize podjednako i levu i desnu gumu sa spoljne strane,opruga ne lezi dovoljno dobro u donjem delu drzaca na amortizeru pomera mi gumu koja je ispod opruge i sve u svemu jedva cekam burazera iz berlina 29 ovog meseca da donese nove hr opruge.
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

opruge i amortizeri na leganci Empty
PočaljiNaslov: Re: opruge i amortizeri na leganci   opruge i amortizeri na leganci EmptySre Apr 18 2012, 21:22

[You must be registered and logged in to see this link.] naci i koni amortizere bi bilo ekstra i ekstra jos po novcaniku jbg dogodine.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





opruge i amortizeri na leganci Empty
PočaljiNaslov: Re: opruge i amortizeri na leganci   opruge i amortizeri na leganci Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
opruge i amortizeri na leganci
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» opruge i amortizeri
» amortizeri
» opruge za lanosa
» Nexia-zadnje opruge.
» Nubira karavan - zadnje opruge

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Leganza & Evanda-
Skoči na: