Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Nexia-zadnje opruge.

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
cljovanovic
Početnik
Početnik



Broj poruka : 25
Datum upisa : 15.01.2011

Nexia-zadnje opruge. Empty
PočaljiNaslov: Nexia-zadnje opruge.   Nexia-zadnje opruge. EmptyPon Sep 05 2011, 14:53

Pozdrav svima!
Mozeli neko da mi kaze da li zadnje opruge amortizera sa Opel Suze odgovaraju za Nexiu 1.5 97. Zvao sam nekoliko radnji u Bg-u imaju orginal i cene se krecu od 7000-9000 din,ove od Opela na otpadu kostaju 1000 din komad. U jednoj radnji su mi rekli da od opela ne odgovaraju bar tako pokazuje u katalogu.
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

Nexia-zadnje opruge. Empty
PočaljiNaslov: Re: Nexia-zadnje opruge.   Nexia-zadnje opruge. EmptyPon Sep 05 2011, 18:25

A to vise niko nezna sta odgovara a sta ne.Najbolje bi mozda bilo kad bi ti na otpadu zamenili na licu mesta,nebi mogli da stave pogresne,mislim.A i razlika u ceni je bogami povelika.
Nazad na vrh Ići dole
GTX
Član
Član
GTX


Broj poruka : 237
Datum upisa : 08.08.2011
Godina : 46
Lokacija : Subotica

Nexia-zadnje opruge. Empty
PočaljiNaslov: Re: Nexia-zadnje opruge.   Nexia-zadnje opruge. EmptyPon Sep 05 2011, 19:29

Nadji dobre polovne (originalne) i menjaj.Ja sam menjao sve cetiri (jedna prednja bila puknuta,zadnje obe "umorene"),auto i posle tri godine ima normalnu visinu i napred i nazad.
Nazad na vrh Ići dole
cljovanovic
Početnik
Početnik



Broj poruka : 25
Datum upisa : 15.01.2011

Nexia-zadnje opruge. Empty
PočaljiNaslov: Re: Nexia-zadnje opruge.   Nexia-zadnje opruge. EmptyUto Sep 06 2011, 11:15

Zamenio sam danas na jednom Opelovom otpadu,opruge su bile od Suze ili Astre nisam siguran ,a i nismo mogli da uporedimo jer su mi stare opruge pukle skoro na pola, u svakom slucaju visina je dobra auto stoji ravno i u voznji se dobro ponasa. Obe opruge sa zamenom kostale su 3000 din.
Nazad na vrh Ići dole
viskol
Početnik
Početnik



Broj poruka : 4
Datum upisa : 19.04.2012

Nexia-zadnje opruge. Empty
PočaljiNaslov: Nubira zadnje opruge   Nexia-zadnje opruge. EmptyČet Apr 19 2012, 21:03

Šta uraditi da sepodigne zadnji kraj na Nubiri karavan!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nexia-zadnje opruge. Empty
PočaljiNaslov: Re: Nexia-zadnje opruge.   Nexia-zadnje opruge. Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Nexia-zadnje opruge.
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» zadnje opruge
» Nubira karavan - zadnje opruge
» opruge i amortizeri
» opruge za lanosa
» opruge i amortizeri na leganci

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Mehanika :: Kvarovi-
Skoči na: