Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Problem sa strujom Nubira 99' CDX

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Chevy
Član
Član
Chevy


Broj poruka : 115
Datum upisa : 04.08.2011

nubira - Problem sa strujom Nubira 99' CDX Empty
PočaljiNaslov: Problem sa strujom Nubira 99' CDX   nubira - Problem sa strujom Nubira 99' CDX EmptyPon Mar 19 2012, 13:36

Ljudi, ukratko. Kad upalim poziciju na prekidacu, sija mi pozicija na levom faru, i zadnja leva pozicija u stop svetlu. Desna strana ne sija ni napred ni nazad. Kad zakljucam vrata na daljinac pali mi se desna napred i nazad, a napred nece. Ujedno mi ne sija ni instrument tabla. Tj. ono svetlo sto mi pokazuje koliko idem na sat i obrtometar. Pale mi se lampice za ABS, Air Bag, akumulator i sve ostalo kako i treba. Znaci kad na daljinac zakljucam sija desna strana i instrument, a kad upalim kola i svetla na prekidac, samo leva strana pozicija i napred i nazad sija. Farovi i sve ostalo mi normalno radi. Proverio sam sve osigurace, i svi su dobri. Ne znam gde je to povezano, ta desna strana i instrument tabla. Ako se neko suocio sa istim problemom molim za pomo. Hvala
Nazad na vrh Ići dole
Chevy
Član
Član
Chevy


Broj poruka : 115
Datum upisa : 04.08.2011

nubira - Problem sa strujom Nubira 99' CDX Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa strujom Nubira 99' CDX   nubira - Problem sa strujom Nubira 99' CDX EmptyPon Mar 19 2012, 13:37

Chevy ::
Ljudi, ukratko. Kad upalim poziciju na prekidacu, sija mi pozicija na levom faru, i zadnja leva pozicija u stop svetlu. Desna strana ne sija ni napred ni nazad. Kad zakljucam vrata na daljinac pali mi se desna napred i nazad, a napred nece. Ujedno mi ne sija ni instrument tabla. Tj. ono svetlo sto mi pokazuje koliko idem na sat i obrtometar. Pale mi se lampice za ABS, Air Bag, akumulator i sve ostalo kako i treba. Znaci kad na daljinac zakljucam sija desna strana i instrument, a kad upalim kola i svetla na prekidac, samo leva strana pozicija i napred i nazad sija. Farovi i sve ostalo mi normalno radi. Proverio sam sve osigurace, i svi su dobri. Ne znam gde je to povezano, ta desna strana i instrument tabla. Ako se neko suocio sa istim problemom molim za pomo. Hvala

Zaboravio sam da dodam i da mi ne sijaju maglenke napred, ne daje mi indikaciju ni na instrument tabli kad ih upalim.
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

nubira - Problem sa strujom Nubira 99' CDX Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa strujom Nubira 99' CDX   nubira - Problem sa strujom Nubira 99' CDX EmptyPon Mar 19 2012, 19:17

jbg nesto je u spoju i sad samo da se nagadja.Jedino da krenes pa kabal po kabal
Nazad na vrh Ići dole
Chevy
Član
Član
Chevy


Broj poruka : 115
Datum upisa : 04.08.2011

nubira - Problem sa strujom Nubira 99' CDX Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa strujom Nubira 99' CDX   nubira - Problem sa strujom Nubira 99' CDX EmptyPon Mar 19 2012, 20:51

Zakazao sam ujutru u pola 10 kod elektricara voznja . U svakom slucaju javljam sta je i kako je bilo Cool
Nazad na vrh Ići dole
Chevy
Član
Član
Chevy


Broj poruka : 115
Datum upisa : 04.08.2011

nubira - Problem sa strujom Nubira 99' CDX Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa strujom Nubira 99' CDX   nubira - Problem sa strujom Nubira 99' CDX EmptyUto Mar 20 2012, 16:24

Zica jedna je zezala. Sve sredjeno. Popravka 200 dinara Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

nubira - Problem sa strujom Nubira 99' CDX Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa strujom Nubira 99' CDX   nubira - Problem sa strujom Nubira 99' CDX EmptyUto Mar 20 2012, 18:45

Rekoh ti ,ma bes 200 din cisto da nije za dz radio.Ti bi se mozda zeza 2 sata da je nadjes.Super,samo kada bi svi kvarovi se resavali za 200 ....
Nazad na vrh Ići dole
Chevy
Član
Član
Chevy


Broj poruka : 115
Datum upisa : 04.08.2011

nubira - Problem sa strujom Nubira 99' CDX Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa strujom Nubira 99' CDX   nubira - Problem sa strujom Nubira 99' CDX EmptyUto Mar 20 2012, 23:36

To, to hahahaha.... Video sam ti neke aukcije na kupindu. Hocu da montiram Angel Eyes, samo da vidim kako se otvara far... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

nubira - Problem sa strujom Nubira 99' CDX Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa strujom Nubira 99' CDX   nubira - Problem sa strujom Nubira 99' CDX EmptySre Mar 21 2012, 07:21

Hehe te sto si video ja prodajem,i stvarno su super sijaju bas kao sa slike,slike su originalne.Iskreno ja ih nemam na kolima jer su mi trebale nesto pare pa sam ih prodao,pa sada kada neko naruci ja porucim i stizu za nekih 20 dana.Sto se tice fara,izvadis sijalicu i mislim da imaju dva nosaca koja su stegnuta sa srafovima.Skines far sa kola tako je najlakse i onda imas na zabice da ga otvoris ako ima negde silikona obrezes skalpelom,kada stavis angel eye zalijes ga silikonom kada se stegne onda zatvoris far zabicama i obidjes far gde se spajaju plastike silikonom da ga zadihtujes namontiras far i to je to.Sto se tice samog angel eye on se kaci umesto obicne pozicije i radi kao pozicija,mada mozes i da preseces kablove i da stavis + i - gde je sijalica pa da koristis i angel eye i sijalicu istovremeno za poziciju.Pozz
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





nubira - Problem sa strujom Nubira 99' CDX Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa strujom Nubira 99' CDX   nubira - Problem sa strujom Nubira 99' CDX Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Problem sa strujom Nubira 99' CDX
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» problem sa strujom
» Problem sa strujom i plinom!
» Tacuma 2.0. 2001.g problem sa strujom
» Nubira 2.0 CDX 99' problem sa centralnom bravom
» Nubira - Problem sa zakljucanim vozacevim vratima

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Nubira & Lacetti-
Skoči na: