Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Nubira - Problem sa zakljucanim vozacevim vratima

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
zeljok
Početnik
Početnik



Broj poruka : 2
Datum upisa : 16.02.2012
Lokacija : Banja Luka

Nubira - Problem sa zakljucanim vozacevim vratima Empty
PočaljiNaslov: Nubira - Problem sa zakljucanim vozacevim vratima   Nubira - Problem sa zakljucanim vozacevim vratima EmptyČet Feb 16 2012, 13:52

Zdravo,
kao sto sam naslov kaze, imam problem sa zakljucanim vozacevim vratim, koja se ne mogu otkjucati ni na daljinsko ni na kljucem, a ne mogu se otvoriti ni sa unutrasnje strane. Vec 20 dana se provlacim sa suvozaceve strane, patnja ziva! glavom u zid
Znaci, kada na daljinski pokusam otkljucati ili zakljucati, cuje se samo da odradi motoric na vozacevim vratima i nista se ne desi, ne otkljucaju se ni jedna vrata (kao da odradi na prazno). Kjlucem kada pokusam otvoriti, nista se ne desava, a iznutra koliko god da dignem (svom snagom) onaj hepek za otkljucavanje, opet nista.
Zbog svega ovoga, predpostavljam de se nesto mehanicki desilo sa mehanizmom, ali sad je problem sto ne mogu skunuti tapacirung da dodjem do mehanizma!? Pomazite, ako neko imate ideje sta da radim! Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Nubira - Problem sa zakljucanim vozacevim vratima Empty
PočaljiNaslov: Re: Nubira - Problem sa zakljucanim vozacevim vratima   Nubira - Problem sa zakljucanim vozacevim vratima EmptyČet Feb 16 2012, 17:23

Jbg na vozacevim vratima je glavni mehanizam bez obzira dali otkljucavas rucno ili na daljniski kada njih otvoris otvaraju se sva.E sad predpostavljam da otkljucas kljucem suvozaceva i tako ulazis?Jednom nisam mogao da udjem kljuc nece da udje zaledilo a na daljniski krene da otvori i nece.Probam na daljniski jos 10 puta otvorila se ali nece suvozaceva bas kao kod tebe,medjutim posle malo duze voznje otvorila se vrata normalno otoplilo.Meni se desilo da je zaledio ceo mehanizam na suvozacevim vratima.Posle sam prskao mehanizam brava sa wd40 i nisam imao problema vise.To se desilo pre 2 ili 3 meseca.Probaj da dobro zagrejes auto mozda popusti pa da otvoris vrata jer ako je zaledilo a napolju non stop minus treba bas da zagrejes.
Nazad na vrh Ići dole
milan_beska
Član
Član



Broj poruka : 116
Datum upisa : 28.08.2011
Godina : 32
Lokacija : beska(indjija)

Nubira - Problem sa zakljucanim vozacevim vratima Empty
PočaljiNaslov: Re: Nubira - Problem sa zakljucanim vozacevim vratima   Nubira - Problem sa zakljucanim vozacevim vratima EmptyČet Feb 16 2012, 18:38

ja mislim da ti je pukla ona zica/cev sto otkljucava/zakljucava vrata.. ona sto ide gore dole kada povlacis prstima onu "pipu" i mislim da je jedini nacin da popravis da nekako skines taj tapacirung i podignes to za akljucavanje na gore u sistemu skroz... meni je tako bilo ali na suvozacevim ... pozz
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nubira - Problem sa zakljucanim vozacevim vratima Empty
PočaljiNaslov: Re: Nubira - Problem sa zakljucanim vozacevim vratima   Nubira - Problem sa zakljucanim vozacevim vratima Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Nubira - Problem sa zakljucanim vozacevim vratima
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Problem sa strujom Nubira 99' CDX
» Nubira 2.0 CDX 99' problem sa centralnom bravom
» lanos 1.4 55kw problem, problem, problem!!!
» LAJSNE NA VRATIMA
» Brava na vratima

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Mehanika :: Kvarovi-
Skoči na: