Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 pogaca prednja leva kalos 1.4

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
milandukic
Početnik
Početnik



Broj poruka : 32
Datum upisa : 24.11.2011
Lokacija : Knjazevac

kalos - pogaca prednja leva kalos 1.4 Empty
PočaljiNaslov: pogaca prednja leva kalos 1.4   kalos - pogaca prednja leva kalos 1.4 EmptyPon Nov 28 2011, 13:34

Ljudi imam problem menjao sam sva cetri amortizera i zamenih i sve cetri pogace. Pre nego sto sam zamenio lupala je prednja leva pogaca. Majstor je zamenio i ponovo lupa prednja leva pogaca, a kupio sam ih u ovlascenom servisu.Ta pogaca lupa vec 2 godina i menjana je vec 3 puta. Kad se zameni ne lupa prvi dan posle pocne da lupa... Ne znam sta vise da radim prosto me iritira da mi dodje da proda auto zbog toga! glavom u zid A pogaca i lezaj pogace kosta oko 3000 din... glavom u zid Da li je neko imao to gorko iskustvo i kako je resio problem?
Nazad na vrh Ići dole
milandukic
Početnik
Početnik



Broj poruka : 32
Datum upisa : 24.11.2011
Lokacija : Knjazevac

kalos - pogaca prednja leva kalos 1.4 Empty
PočaljiNaslov: Re: pogaca prednja leva kalos 1.4   kalos - pogaca prednja leva kalos 1.4 EmptyPon Nov 28 2011, 13:43

Izvinjavam se prednja desna pogaca lupa smeh
Nazad na vrh Ići dole
dexns
Početnik
Početnik
dexns


Broj poruka : 34
Datum upisa : 07.12.2010
Godina : 46
Lokacija : Novi Sad

kalos - pogaca prednja leva kalos 1.4 Empty
PočaljiNaslov: Re: pogaca prednja leva kalos 1.4   kalos - pogaca prednja leva kalos 1.4 EmptySre Dec 14 2011, 12:13

milandukic ::
Ljudi imam problem menjao sam sva cetri amortizera i zamenih i sve cetri pogace. Pre nego sto sam zamenio lupala je prednja leva pogaca. Majstor je zamenio i ponovo lupa prednja leva pogaca, a kupio sam ih u ovlascenom servisu.Ta pogaca lupa vec 2 godina i menjana je vec 3 puta. Kad se zameni ne lupa prvi dan posle pocne da lupa... Ne znam sta vise da radim prosto me iritira da mi dodje da proda auto zbog toga! glavom u zid A pogaca i lezaj pogace kosta oko 3000 din... glavom u zid Da li je neko imao to gorko iskustvo i kako je resio problem?

a jel si siguran da lupa pogača, kiflica, pereca ili šta već Smile , šalim se ...možda je stabilizator , meni je on lupao, posle zamene ništa se više ne čuje ... posle toga je lupao ležaj u točku , i to je zamenjeno ... sad opet tišina u toku vožnje....
Nazad na vrh Ići dole
milandukic
Početnik
Početnik



Broj poruka : 32
Datum upisa : 24.11.2011
Lokacija : Knjazevac

kalos - pogaca prednja leva kalos 1.4 Empty
PočaljiNaslov: Re: pogaca prednja leva kalos 1.4   kalos - pogaca prednja leva kalos 1.4 EmptySre Dec 14 2011, 17:04

Stavljen je novi silen blok novi stabilizator nov amortizer nova pogava lezaj pogace. Cuje se gore uvis i to samo kad prelazi na asvaltu koji je talasast, nabrckan. I ta strana oginljena mi je bucnije nego leva... a svi delovi koji su zamenjeni na levoj , isti su kao na desnoj i u isto vreme menjani... inace pre nego sto je to zamenjeno je to lupalo ali bilo je bucnije nego sad. Jel postoji mogucnost da se metalni deo u koji upire nosac amortizeza ili pogaca ulubio i napravio prostor koji nemoze biti popunjen pogacom posto je vozeno neko vreme sa losom pogacom?
Nazad na vrh Ići dole
dexns
Početnik
Početnik
dexns


Broj poruka : 34
Datum upisa : 07.12.2010
Godina : 46
Lokacija : Novi Sad

kalos - pogaca prednja leva kalos 1.4 Empty
PočaljiNaslov: Re: pogaca prednja leva kalos 1.4   kalos - pogaca prednja leva kalos 1.4 EmptySre Dec 14 2011, 17:53

milandukic ::
Stavljen je novi silen blok novi stabilizator nov amortizer nova pogava lezaj pogace. Cuje se gore uvis i to samo kad prelazi na asvaltu koji je talasast, nabrckan. I ta strana oginljena mi je bucnije nego leva... a svi delovi koji su zamenjeni na levoj , isti su kao na desnoj i u isto vreme menjani... inace pre nego sto je to zamenjeno je to lupalo ali bilo je bucnije nego sad. Jel postoji mogucnost da se metalni deo u koji upire nosac amortizeza ili pogaca ulubio i napravio prostor koji nemoze biti popunjen pogacom posto je vozeno neko vreme sa losom pogacom?

ja iskreno ne bi' znao .... rekao sam ti šta sam ja menjao pa je nestalo lupkanje, mada hoće nekad da lupka kad je hladno, kad se zagreje, posle par km ko nov - korejanac je to Smile .... svojevremeno sam čitao da lupkanje hoće da proizvedu i kočnice, proveri kandže kako naležu...disk pločice ....
Nazad na vrh Ići dole
zeks
Član
Član



Broj poruka : 211
Datum upisa : 18.07.2010
Godina : 66
Lokacija : Beograd

kalos - pogaca prednja leva kalos 1.4 Empty
PočaljiNaslov: Re: pogaca prednja leva kalos 1.4   kalos - pogaca prednja leva kalos 1.4 EmptyČet Dec 15 2011, 09:03

kod mene je bio u pitanju stabilizator
Nazad na vrh Ići dole
milandukic
Početnik
Početnik



Broj poruka : 32
Datum upisa : 24.11.2011
Lokacija : Knjazevac

kalos - pogaca prednja leva kalos 1.4 Empty
PočaljiNaslov: Re: pogaca prednja leva kalos 1.4   kalos - pogaca prednja leva kalos 1.4 EmptyČet Dec 15 2011, 16:47

To lupkanje kocnica sam ima na 60000 km. Kad plocice dodju do kraj i kad nisu pod pritiskom, kad se nekoci u toku voznje onda se izmedju plocica i diska napravi veci razmak i plocice vibriraju i lupkaju. Mada kod mene nije to. najgore je sto i majstor ne zana sta je... Cuje se onako dublje tup tup.... glavom u zid
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





kalos - pogaca prednja leva kalos 1.4 Empty
PočaljiNaslov: Re: pogaca prednja leva kalos 1.4   kalos - pogaca prednja leva kalos 1.4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
pogaca prednja leva kalos 1.4
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kalos 1.2 Beograd
» Prednja svetla plastika
» Kupovina Kalos
» Kolika je potrošnja vašeg Kalosa benzin/plin ???
» Kalos - kupovina?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Kalos-
Skoči na: