Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Pukla zadnja opruga amortizera

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
nikolagacic
Početnik
Početnik



Broj poruka : 6
Datum upisa : 01.03.2011

Pukla zadnja opruga amortizera Empty
PočaljiNaslov: Pukla zadnja opruga amortizera   Pukla zadnja opruga amortizera EmptySre Okt 23 2013, 21:47

Pukla mi je zadnja opruga amortizera pa me zanima da li mozda pasu opruge od nekog drugog auta recimo od opel vektre i da li je neko imao iskustva sa ovim?
Nazad na vrh Ići dole
daki_nis
Član
Član



Broj poruka : 155
Datum upisa : 10.01.2011

Pukla zadnja opruga amortizera Empty
PočaljiNaslov: Re: Pukla zadnja opruga amortizera   Pukla zadnja opruga amortizera EmptyČet Okt 24 2013, 17:08

nikolagacic ::
Pukla mi je zadnja opruga amortizera pa me zanima da li mozda pasu opruge od nekog drugog auta recimo od opel vektre i da li je neko imao iskustva sa ovim?
od opela su dosta vislje, danas mi bio espero sa oprugama od opela brate 10cm vislji
Nazad na vrh Ići dole
nikolagacic
Početnik
Početnik



Broj poruka : 6
Datum upisa : 01.03.2011

Pukla zadnja opruga amortizera Empty
PočaljiNaslov: Re: Pukla zadnja opruga amortizera   Pukla zadnja opruga amortizera EmptyČet Okt 24 2013, 22:29

da li pasuju jos od nekog auta ili postoji neka mogucnost da se sabiju malo. ne znam sta da  radim a nema sanse da mogu da nadjem orginalne jer u mom kraju je bas slabo zastupljen ovaj auto. da li mozda znas sa kog su opela te opruge sto nosi taj espero da znam od cega na kraju da uzmem pa da prezalim i tih 10 cm? Pukla zadnja opruga amortizera Icon_rolleyes
Nazad na vrh Ići dole
Markonije23
Početnik
Početnik
Markonije23


Broj poruka : 79
Datum upisa : 06.08.2012
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Pukla zadnja opruga amortizera Empty
PočaljiNaslov: Re: Pukla zadnja opruga amortizera   Pukla zadnja opruga amortizera EmptyPet Okt 25 2013, 06:12

Pa zar nije bolje da porucis odgovarajucu polovnu ?
Nazad na vrh Ići dole
nikolagacic
Početnik
Početnik



Broj poruka : 6
Datum upisa : 01.03.2011

Pukla zadnja opruga amortizera Empty
PočaljiNaslov: Re: Pukla zadnja opruga amortizera   Pukla zadnja opruga amortizera EmptySub Okt 26 2013, 18:37

to i jeste problem nemam odakle da porucim glavom u zid glavom u zid
Nazad na vrh Ići dole
daki_nis
Član
Član



Broj poruka : 155
Datum upisa : 10.01.2011

Pukla zadnja opruga amortizera Empty
PočaljiNaslov: Re: Pukla zadnja opruga amortizera   Pukla zadnja opruga amortizera EmptySub Okt 26 2013, 18:53

nikolagacic ::
to i jeste problem nemam odakle da porucim glavom u zid glavom u zid
Jos juce sam ti poslao p poruku da imam. Nemoj da pricas da nema
Nazad na vrh Ići dole
nikolagacic
Početnik
Početnik



Broj poruka : 6
Datum upisa : 01.03.2011

Pukla zadnja opruga amortizera Empty
PočaljiNaslov: Re: Pukla zadnja opruga amortizera   Pukla zadnja opruga amortizera EmptySub Okt 26 2013, 18:57

druze hvala ti imacu ja tvoju poruku u vidu nikakav problem samo ja volim kao i svi da pogledam prvo svojim ocima pa onda da kazem uzimam ili ne uzimam. nemoj da mislis da vredjam jednostavno tako vreme doslo bravo
Nazad na vrh Ići dole
diskretni_heroj
Početnik
Početnik



Broj poruka : 66
Datum upisa : 15.03.2011

Pukla zadnja opruga amortizera Empty
PočaljiNaslov: Re: Pukla zadnja opruga amortizera   Pukla zadnja opruga amortizera EmptyNed Nov 24 2013, 21:51

Mogu li prednje opruge od Opel Kadeta E da se stave na nexiu 1.5 8v?

Pretpostavljam da mogu ali čisto da pitam
Nazad na vrh Ići dole
nikolagacic
Početnik
Početnik



Broj poruka : 6
Datum upisa : 01.03.2011

Pukla zadnja opruga amortizera Empty
PočaljiNaslov: Re: Pukla zadnja opruga amortizera   Pukla zadnja opruga amortizera EmptySre Nov 27 2013, 19:02

ja sam zamenio zadnje nasao sam sa nekog opela koji tip tacno ne znam nije ni visi ni nizi nego sto je bio. uglavnom svi delovi mehanickog tipa odgovaraju sa kadeta.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pukla zadnja opruga amortizera Empty
PočaljiNaslov: Re: Pukla zadnja opruga amortizera   Pukla zadnja opruga amortizera Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pukla zadnja opruga amortizera
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Amortizeri leganza
» nosac amortizera
» Kvaka za otvaranje pukla ! :-/
» PUKLA CEV OD ULJA ZA KOCNICE
» Pukla plastika na hladnjaku

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Nexia & Espero-
Skoči na: