Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Mali problem, pomoc

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

Mali problem, pomoc Empty
PočaljiNaslov: Mali problem, pomoc   Mali problem, pomoc EmptyPet Jun 17 2011, 15:17

Imam mali problem, pukla mi je guma koja dihtuje ove rupe da ne vuce fals vazduh. Na benzinu ide kako treba, al na plinu pravi havarije.
Sta predlazete, sa cim lepo da zadihtujem ovo? Sta da mu napravim a da bude dobro i da drzi lepo.

Mali problem, pomoc Abcd0004o
Nazad na vrh Ići dole
daki_nis
Član
Član



Broj poruka : 155
Datum upisa : 10.01.2011

Mali problem, pomoc Empty
PočaljiNaslov: Re: Mali problem, pomoc   Mali problem, pomoc EmptyPet Jun 17 2011, 16:19

ivan85_zmaj ::
Imam mali problem, pukla mi je guma koja dihtuje ove rupe da ne vuce fals vazduh. Na benzinu ide kako treba, al na plinu pravi havarije.
Sta predlazete, sa cim lepo da zadihtujem ovo? Sta da mu napravim a da bude dobro i da drzi lepo.

Mali problem, pomoc Abcd0004o

ta guma ne dihtuje da ne vuce vazduh nego da kad ima problem na plinu kao sto ti imas ne pukne kuciste filtera nego detonaciju izbaci bas na te rupe. prodji kod nekog ko ugradjuje plin pa uzmi drugu gumu i proveri sto ti puca na plin jer tu nesto nije u redu
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

Mali problem, pomoc Empty
PočaljiNaslov: Re: Mali problem, pomoc   Mali problem, pomoc EmptyPet Jun 17 2011, 16:29

Aha, pa dobro... nisam znao onda tacno koja je prava uloga.
Meni je tu stojala jedna improvizovana guma od unutrasnje gume od bicikle i to je drzalo godinu i kusur dana i sad je pukla. nije bilo eksplozije.
Mozda od velike toplote, vidi se da se guma sva razvalavila ko zvaka.
Moracu nesto bolje da mu nadjem.
Nazad na vrh Ići dole
lanossx
Početnik
Početnik
lanossx


Broj poruka : 51
Datum upisa : 24.04.2010
Lokacija : Futog

Mali problem, pomoc Empty
PočaljiNaslov: Mali problem, pomoc    Mali problem, pomoc EmptySub Jun 18 2011, 22:33

Meni su guma od bicikla,izolir traka i žica deo standardne opreme,upravo zbog ovakvih stvari.Ima tih guma na većim pijacama.
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

Mali problem, pomoc Empty
PočaljiNaslov: Re: Mali problem, pomoc   Mali problem, pomoc EmptyNed Jun 19 2011, 10:13

Ma otisao sam kod majstora za plin i on nabacio neki kao originalnu gumu, silikonsku, kaze bolja je, ne upija masnocu i ulje koje su tu nalazi pa nemoze da satruli i tako dalje.
Malo mi prestelovao plin ujedno i tako.
Problem resen. A improvizovao sam za prvu ruku sa izolir trakom, i to je drzalo, i radilo kako treba.
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Mali problem, pomoc Empty
PočaljiNaslov: Re: Mali problem, pomoc   Mali problem, pomoc EmptyNed Jun 19 2011, 19:46

To je klapna za plin,kao sto rece daki izlazi detonacija tuda.Ako je mnogo jaka klapna odradi,a ove manje podigne se guma i vrati.isti sistem i problem imam i ja.Meni se cesto guma smakne u stranu i moram da je vratim,i cesto mi puca plin bez pravila,na vrhu gas u 3 ili 5 ista brzina i samo pukne,ne znam ni sam sta vise da radim
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

Mali problem, pomoc Empty
PočaljiNaslov: Re: Mali problem, pomoc   Mali problem, pomoc EmptyNed Jun 19 2011, 21:17

Trebalo bi proveriti, detonacije nisu dobre. Moze biti da su ti losi kablovi.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Mali problem, pomoc Empty
PočaljiNaslov: Re: Mali problem, pomoc   Mali problem, pomoc Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Mali problem, pomoc
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» MALI PROBLEM SA LER GASOM
» lanos 1.4 55kw problem, problem, problem!!!
» Mali hladnjak!
» Mali servis
» Pomoc !!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Mehanika :: Kvarovi-
Skoči na: