Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Espero nece da upali

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

Espero nece da upali Empty
PočaljiNaslov: Espero nece da upali   Espero nece da upali EmptyNed Mar 20 2011, 14:37

E ovako, sinoc mi se auto ugasio u voznji, ima benzina ima plina, vergla ali nece da upali.
Baca varnicu na svecicama, pumpa odradjuje svoj posao kao i ventili za gas, sve izgleda potpuno normalno ali auto nece da upali.
Iskljucivao sam u potpunosti plinski uredjaj, ali ni bez njega nece da upali na benzin.
Sumnjam na ulozak brave posto prilikom verglanja izgubi struju na ventilima koji prebacuju gas-benzin, a dok je samo na kontaktu ima struje...
Moje pitanje je da li je neko imao iskustva sa kodiranim kljucevima, i da li to moze da bude razlog?
Ako se ispostavi da je ulozak brave moze li se on prosto zameniti obzirom da je kljuc kodiran ili postoje neke peripetije sa tim?
Svaka pomoc je i vise nego dobrodosla
Nazad na vrh Ići dole
mima
Početnik
Početnik
mima


Broj poruka : 45
Datum upisa : 03.05.2010
Godina : 48
Lokacija : Beograd

Espero nece da upali Empty
PočaljiNaslov: Re: Espero nece da upali   Espero nece da upali EmptyNed Mar 20 2011, 14:59

Ja sam imao problem sa pumpom. Čas mi odradi kratko, čas normalno - dugačko. Poslednjih mesec dana, pre nego što sam sredio, non stop kratko, i onda ne može da upali. Jedva sam ga odvezao u ovlašćeni servis, gde su konstatovali da je kod na ključu pobrljavio. Kodiranje ključa i izrada novog, me izašla 80 evra, i sad pali normalno. Možda imaš problem sa kodom ...
Nazad na vrh Ići dole
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

Espero nece da upali Empty
PočaljiNaslov: Re: Espero nece da upali   Espero nece da upali EmptyNed Mar 20 2011, 15:14

pazi ja imam drugi kljuc al jos nisam probao sa njim, jbg magarac Smile idem sad odmah

edit: ma jok, isto i sa drugim kljucem
Nazad na vrh Ići dole
mima
Početnik
Početnik
mima


Broj poruka : 45
Datum upisa : 03.05.2010
Godina : 48
Lokacija : Beograd

Espero nece da upali Empty
PočaljiNaslov: Re: Espero nece da upali   Espero nece da upali EmptyNed Mar 20 2011, 19:04

Doduše, ja nisam imao drugi ključ, pa sam morao da radim kopiju. Možda ti se imobilajzer (blokada), ukjučuje zbog nečega. Vozi na dijagnostiku ....
Nazad na vrh Ići dole
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

Espero nece da upali Empty
PočaljiNaslov: Re: Espero nece da upali   Espero nece da upali EmptyNed Mar 20 2011, 19:34

to ''vozi'' nece da moze:) imobilajzer nije, koliko sam shvatio on blokira, pumpu i dizne i varnicu na svecici, a ja to sve imam na kontaktu, sve dok ne zaverglam, kad zaverglam nastane prekid struje na sistemu goriva a i dalje svecice bacaju varnice
Nazad na vrh Ići dole
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

Espero nece da upali Empty
PočaljiNaslov: Re: Espero nece da upali   Espero nece da upali EmptyČet Mar 24 2011, 16:48

problem resen, moze lock.
U pitanju je bila plinska instalacija koja iz nekog jos uvek nepoznatog razloga nije radila kako treba.
Kupio sam komutator (mislio da je slaba varnica) greskom, tako da ako nekom ne daj boze zatreba zna gde moze da ga dobije upola cene:)Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Espero nece da upali Empty
PočaljiNaslov: Re: Espero nece da upali   Espero nece da upali Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Espero nece da upali
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» espero nece da upali
» Nece da upali!
» Lanos - nece da upali
» kalos neće da upali
» daewoo nubira 1.6

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Mehanika :: Kvarovi-
Skoči na: