Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Tacuma trza na malom broju obrtaja

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
bundic
Početnik
Početnik



Broj poruka : 7
Datum upisa : 13.02.2011
Godina : 50
Lokacija : Backo Dobro Polje

Tacuma trza na malom broju obrtaja Empty
PočaljiNaslov: Tacuma trza na malom broju obrtaja   Tacuma trza na malom broju obrtaja EmptyČet Avg 16 2018, 10:18

Pozdrav,imam Tacumu 1.6 2002 godiste.Zadnjih par dana mi se desava da na manjem broju obrtaja u bilo kojoj brzini pocinje da trza.Cim dam gas i povecam broj obrtaja trzanje nestane.Prima gas odlicno,na leru radi mirno.Isto se desava i na plinu i na benzinu.
Nameravam da promenim za pocetak kablove i svecice.Moze neka preporuka za kupovinu i savet u vezi kvara.Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
ceeronne
Početnik
Početnik
ceeronne


Broj poruka : 59
Datum upisa : 25.02.2011

Tacuma trza na malom broju obrtaja Empty
PočaljiNaslov: Re: Tacuma trza na malom broju obrtaja   Tacuma trza na malom broju obrtaja EmptyČet Avg 16 2018, 12:48

Za pocetak bih uradio bas to sto si hteo ali bih u svakom slucaju prikljucio dijagnostiku da vidis dali ima neka greska a morala bi da bude makar jedna recimo multiple cylynder misfire mislim da je to p0300, a proverio bih i bobinu, nacin sam opisao u nekom od odgovora clanovima.
Nazad na vrh Ići dole
bundic
Početnik
Početnik



Broj poruka : 7
Datum upisa : 13.02.2011
Godina : 50
Lokacija : Backo Dobro Polje

Tacuma trza na malom broju obrtaja Empty
PočaljiNaslov: Re: Tacuma trza na malom broju obrtaja   Tacuma trza na malom broju obrtaja EmptyČet Avg 16 2018, 15:02

Hvala na odgovoru,probacu svecice i kablove,ako ne videcu za dijagnostiku i bombinu.Javim sta sam uradio.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Tacuma trza na malom broju obrtaja Empty
PočaljiNaslov: Re: Tacuma trza na malom broju obrtaja   Tacuma trza na malom broju obrtaja Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Tacuma trza na malom broju obrtaja
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Nubira loše radi na malom broju obrtaja
» 1.8 2000. Tacuma trza u 4 i 5 brzini
» Daewoo Tacuma trza pri vožnji
» Kako prici malom hladnjaku za grejanje kabine?
» problem sa leganzom

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Tacuma-
Skoči na: