Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Problem sa gasom

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
jan demrovski
Početnik
Početnik



Broj poruka : 16
Datum upisa : 16.11.2011
Godina : 65
Lokacija : Kisac kod Novog Sada

Problem sa gasom Empty
PočaljiNaslov: Problem sa gasom   Problem sa gasom EmptyČet Maj 17 2012, 19:07

pozdrav evo sta mi se dogadja na takumi 2.0 sa fabricki ugradjenim gasom kad je na plinu -prebaceno pri brzini vecoj od 80.km na sat prebacuje sa na benzin i pri naglom povecanju obrtaja -dodavanje gasa -obilazenje i slicno ponovo se pali benzin- pomagajte jer dovodi me u nepriliku dok kompjuter odradi poso ja sam u makazama pozdrav janko kisac
Nazad na vrh Ići dole
ceeronne
Početnik
Početnik
ceeronne


Broj poruka : 59
Datum upisa : 25.02.2011

Problem sa gasom Empty
PočaljiNaslov: mislim da je   Problem sa gasom EmptyPon Maj 28 2012, 10:45

Trebalo bi najverovatnije da pojacas pritisak na rasplinjacu, meni se to desava na 140, ali koliko sam cuo to je uobicajen problem ali na 80 vec nije moze da bude da ti je crkla lambda sonda, a takodje ako je fabricki ugradjen plin onda je onaj engleski zaboravi kako se zove a on postoji u dve varijante sa nekim sezzorom za rasplinjacu i bez njega e ta verzija sa senzorom hoce ponekada da zeza jer rikne taj senzor i stvara bas taj problem koji ti imas, jedini koji radi te engleske uradjaje je Vuk ispod avale iza hotela 1000 ruza evo ti tel pa vidi sa njim 0658500850
Nazad na vrh Ići dole
jan demrovski
Početnik
Početnik



Broj poruka : 16
Datum upisa : 16.11.2011
Godina : 65
Lokacija : Kisac kod Novog Sada

Problem sa gasom Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa gasom   Problem sa gasom EmptyPet Jun 01 2012, 14:04

ceeronne ::
Trebalo bi najverovatnije da pojacas pritisak na rasplinjacu, meni se to desava na 140, ali koliko sam cuo to je uobicajen problem ali na 80 vec nije moze da bude da ti je crkla lambda sonda, a takodje ako je fabricki ugradjen plin onda je onaj engleski zaboravi kako se zove a on postoji u dve varijante sa nekim sezzorom za rasplinjacu i bez njega e ta verzija sa senzorom hoce ponekada da zeza jer rikne taj senzor i stvara bas taj problem koji ti imas, jedini koji radi te engleske uradjaje je Vuk ispod avale iza hotela 1000 ruza evo ti tel pa vidi sa njim 0658500850
Pzdrav danas sam bio na servisu kod jednog majstora zamenio mi filter al problem i dalje traje ako se ide lagano do 2500 obrtaja ok al brze ne moze na gasu inace imam fabricki ugradjen gas B R C
Nazad na vrh Ići dole
janik
Početnik
Početnik



Broj poruka : 1
Datum upisa : 16.08.2011

Problem sa gasom Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa gasom   Problem sa gasom EmptySub Jun 16 2012, 21:55

Najverovatnije imas problem sa pritiskom u plinskom sistemu ,i cim kompijuter oseti da je manji pritisak (nedovoljno plina) on prebaci na benzin trebao bi da se menja presostat (kockica iza motora sa tri zice i jednom cevkom za vakum) to ti gleda pritisak u sistemu u tu je u 98% sucajeva kvar
Nazad na vrh Ići dole
jan demrovski
Početnik
Početnik



Broj poruka : 16
Datum upisa : 16.11.2011
Godina : 65
Lokacija : Kisac kod Novog Sada

Problem sa gasom Empty
PočaljiNaslov: koji gasni uredjaj?   Problem sa gasom EmptySub Jan 05 2013, 18:08

evo me p[onovo posto imam fabricki ugradjen gasni uredjaj BRC izgleda da nijedan majstor nece da se bakce snjim svi kazu stavljaj novi pa molim vas da mi savetujete koji a naravno da je pristojna cena inace takuma je 2001 2000 kubika pozdrav sasd mi se uvek ugasi na leru -- na emaforu ili kad skinem nogu sa papucice kad dodje ispod 1000 obrtaja a na benzinu radi besproblema hvala
Nazad na vrh Ići dole
sayko
Početnik
Početnik



Broj poruka : 27
Datum upisa : 17.09.2012

Problem sa gasom Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa gasom   Problem sa gasom EmptyNed Mar 10 2013, 22:29

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Problem sa gasom Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa gasom   Problem sa gasom Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Problem sa gasom
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Problem sa ler gasom
» Tacuma 1,6 16v Problem pali se chek lampica, gasi se ,promenjen MAP senzor usisne grane,obrtaji motora kada skinem nogu sa gasa padaju i ugasi se.REsen problem 90%
» MALI PROBLEM SA LER GASOM
» problem sa visokim ler gasom i "trzanjem" u voznji
» lanos 1.4 55kw problem, problem, problem!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Tacuma-
Skoči na: