Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Rucna kocnica Nubira

Ići dole 
5 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Pozitivan
Član
Član
Pozitivan


Broj poruka : 241
Datum upisa : 21.06.2011

Rucna kocnica Nubira - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rucna kocnica Nubira   Rucna kocnica Nubira - Page 2 EmptySub Avg 27 2016, 19:10

eh radan radan mangup grocanski kad ga budem video porazgivaracu sa njim uz picence pa da resimo problem.
Nazad na vrh Ići dole
kruno
Član
Član



Broj poruka : 110
Datum upisa : 12.08.2016

Rucna kocnica Nubira - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: ljepo zvuci to sto kazes, samo...   Rucna kocnica Nubira - Page 2 EmptyNed Avg 28 2016, 07:38

dobro pazi kako ces postaviti problem da nebi doslo do zamjene teza... naime ako ga pitas dobro Radne reci ti meni sto pljujes po covjeku i blablabla onda ce ti Radan kazat kako je njemu pun ku...c taki likova ko sto sam ja i koji se ku...e i prave neke face i tako dalje i blize... i razgovor ce ici u tom smjeru da ste vi svi jedno pleme, a ja nisam iz vaseg plemena i mene zato trba po starom dobrom plemenskom obicaju na razanj i vrti... i ti ces ostati bez argumenata ... Zato ako ti drzis do sebe i svoje ljuckosti a nadasve svoje svijesti i inteligencije, moras pitat Radana velicanstvenog sljedece... Moras ga pitati ovako ...Pa dobro Radane reci ti meni zasto ti plujes po covjeku bre, a nista ti nije radio...Pa znas li ti govedo ono brtsko ko je meni taj Kruno ... Pa to mi od tece Velje prvi rod lebe te jebo ... Ja ga molim pet meseci da dodje na forum i nesto napise bre. Covek od struke i zna znanje, a ti ga kenjas da zasmrdi celi forum bre... Pricam juce sa covekom i pita me medju kakva govna sam ga to zvao, a ja crvenim od stida preko telefona... Neznam sta bre da mu kazem.. Kako cu na oci da mu izadjem kad se jednom budemo vidili... Jedino tvoju glavu na pladnju bre da mu donesem, govedo jedno grocansko... eto tako moras da ga pitas, jer drugacije nema efekta... znas kako ovdi u belom svetu kazu za glupake ?? mental kontinental... znaci postavi coveka pred problem koji je sam stvario ne meni nego vama svima koji ga znate... pa mene zabole dupe za sve ovo ...Ja sam na drugoj strani planete bre i ovo radim iz humanih razloga. I isus je reko sve sto daje dajem badava ko oce neka uzme i zivi vjecno ...dakle nije nista ni trazio nit ikoga na nista tjerao... od volje ti ko sokcu posto ... os me primit ko coveka il nes sve je tvoj izbor... pa ja vas za nista ne trebam. ne samo vas u srbiji bre nego ni u rvackoj .. imam tamo imanja i to mnogo imanja pa mi nije vazno sto ce sa time biti ... vjerovatno ce to sve veliki rvati u velikoj rvackoj vladi sve lopovskim zakonima pokrasti i prisvojiti kao sto to radi i vasa lopovska vlada sa vama sirocicima. al ja sam se sa time pomirio... zato radi mene ti nemoras smirivat Radana bjesnog, nego ga cisto ljucki pitaj radi sebe, radi tvoje dece bre... skim to Radan jos ratuje??? i u cije ime i za ciju i kakvu buducnost?? eto ja toliko o tome a za Radana I bocu il jocu il kako se zove ide pjesma po njihovom stihu... [You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Pozitivan
Član
Član
Pozitivan


Broj poruka : 241
Datum upisa : 21.06.2011

Rucna kocnica Nubira - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rucna kocnica Nubira   Rucna kocnica Nubira - Page 2 EmptyNed Avg 28 2016, 08:43

Bre kruno ne opterecuj se sa radanom bice ih uvek gde god se okrenes bitno je da ne nasedas na njihove provokacije. Radani su radi da se malo igraju i traze igrace a ti ako ces da se igras ti mu se pridruzi a ako neces ignorisi ga.
Nazad na vrh Ići dole
kruno
Član
Član



Broj poruka : 110
Datum upisa : 12.08.2016

Rucna kocnica Nubira - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: pa naravno boli me dupe za njega    Rucna kocnica Nubira - Page 2 EmptyNed Avg 28 2016, 09:12

ja sam doso ovdi da vidim cim se ljudi bave oko ovih kola jer imam takva. i da procitam vasa iskustva i pomognem i sebi i za uzvrat i znak zahvale pomognem i drugima koji znaju manje od mene i moje im znanje i iskustvo moze pomoci. a radan nek se jebe sam sa sobom kako mu drago ... ja sam proveo cjeli zivot u drustvu srba i ostalih naroda i znam da i medju vama ima normalnih i kulturnih i inteligentnih ljudi kao i medju hrvatima i ostalima... dubradi ima u svakom narodu, to je intenacionalna stvar... pa zavist, prokletost i sebicnost vlada cijelim svjetom .... ito je problem koji nas sve tisti . pa nisu samo srbi razjebali yugoslaviju nego svi mi slozno. svak za sebe i zbog svojih interesa... al kad ti ovo opisem sjetim se jednog vica di kaze zove mali mujica doktora i kaze doktore dodjite utvrdit mujinu smrt.. kaze doktor dolazim nego reci oma kako je okoncao sta mu se desilo... kaze mujica, pa odo bos po avliji i stao na ekser... kaze doktor pa ne umire se od toga, budi bog stobom ... kako je mogo od toga da umre ?? a na to ce mujica .ma nije od eksera riknio nego se toliko dero da to vise nismo mogli slusat i morali smo ga zaklat hahahahahahahahahah ocu ti reci svi smo mi ucestvovali da radan poludi hahahahaha nije on poludio sam od sebe hahahahah
Nazad na vrh Ići dole
Pozitivan
Član
Član
Pozitivan


Broj poruka : 241
Datum upisa : 21.06.2011

Rucna kocnica Nubira - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rucna kocnica Nubira   Rucna kocnica Nubira - Page 2 EmptyNed Avg 28 2016, 11:25

Slusaj me dobro: Na forumu kao sto je ovaj dali je neko ove ili one narodnosti, nacije ili boje uopste nije vazno ni da se spominje.Na ovom forumu su prvenstveno ljudi muskarci ili zene koji medju sobom razmenjuju iskustva neko je sticao iskustvo kroz skolovanje i praksu a neko bez ovog prvog. Bilo kako bilo, svi mi imamo neka iskustva i ovde smo da ih podelimo.
Licno me ne zanima dali je neko Rus, Nemac, Francuz, Arap itd itd zanima me samo to da problem koji se javi kod mog auta da ga resim na naj bolji nacin i sto jeftinije da prodjem prilikom odklanjanja problema.
Ovde ova tema je otvorena je vezi rucne kocnice, mislim da si se udaljio od teme i ovde nije mesto
da pisemo sve ostalo osim resavanja problema oko rucne kocnice.
Za ostalo idi na rubriku gde se obradjuje ostalo.
Nazad na vrh Ići dole
kruno
Član
Član



Broj poruka : 110
Datum upisa : 12.08.2016

Rucna kocnica Nubira - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: jeste tako je povucimo rucnu   Rucna kocnica Nubira - Page 2 EmptyNed Avg 28 2016, 12:07

ko nema rucnu neka povuce vodu u veceu
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

Rucna kocnica Nubira - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rucna kocnica Nubira   Rucna kocnica Nubira - Page 2 EmptySre Avg 31 2016, 20:21

Kruno je imbecilni egoista.Kad je shvatio da se usrao tvrdnjom o zameni kočionih cevi sa bakarnim onda je krenuo da vređa....Naravno mene može uvrediti čovek,ali kruno nikada Smile kruno samo ti uživaj sam sa sobom nadam se da razumeš samoga sebe
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Rucna kocnica Nubira - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rucna kocnica Nubira   Rucna kocnica Nubira - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Rucna kocnica Nubira
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» rucna kocnica
» Kočnica!!!
» Svetli lampica ABS I Rucna i gubi struju
» DAEWOO LEGANZA, LANOS, NUBIRA, NEXIA, MATIZ, ESPERO DELOVI
» Vise problema i pitanja

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Nubira & Lacetti-
Skoči na: