Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 problem sa citacem koda kljuca

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
sladja
Početnik
Početnik



Broj poruka : 1
Datum upisa : 02.10.2013

problem sa citacem koda kljuca Empty
PočaljiNaslov: problem sa citacem koda kljuca   problem sa citacem koda kljuca EmptySre Okt 02 2013, 18:37

imam matiza 2003 promenio sam bravu sa citacem koda. citac je pukao i sada auto nemogu da upalim. da li neko zna sta mogu da uradim po tom pitanju?
Nazad na vrh Ići dole
zeks
Član
Član



Broj poruka : 211
Datum upisa : 18.07.2010
Godina : 66
Lokacija : Beograd

problem sa citacem koda kljuca Empty
PočaljiNaslov: kljuc   problem sa citacem koda kljuca EmptyČet Okt 03 2013, 16:42

ne znam gde zivis ali evo telefon od najboljih autoelektricara Beograd kod plavog mosta 011-288-9014 i mob 064-147-0929 
pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
daki_nis
Član
Član



Broj poruka : 155
Datum upisa : 10.01.2011

problem sa citacem koda kljuca Empty
PočaljiNaslov: Re: problem sa citacem koda kljuca   problem sa citacem koda kljuca EmptyPet Okt 04 2013, 17:57

sladja ::
imam matiza 2003 promenio sam bravu sa citacem koda. citac je pukao i sada auto nemogu da upalim. da li neko zna sta mogu da uradim po tom pitanju?
ne treba ti nikakav majstor, kupis drugi citac, namestis i auto ce da pali. kljucevi se ne raskodiravaju ako pukne citac
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





problem sa citacem koda kljuca Empty
PočaljiNaslov: Re: problem sa citacem koda kljuca   problem sa citacem koda kljuca Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
problem sa citacem koda kljuca
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» sinhronizacija ključa
» Obloga kljuca Tacuma
» lanos 1.4 55kw problem, problem, problem!!!
» Tacuma 1,6 16v Problem pali se chek lampica, gasi se ,promenjen MAP senzor usisne grane,obrtaji motora kada skinem nogu sa gasa padaju i ugasi se.REsen problem 90%
» Amortizeri leganza

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Matiz-
Skoči na: