Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Daewoo Nubira-grijanje plastike oko mjenjača

Ići dole 
+2
Boca
escy
6 posters
AutorPoruka
escy
Početnik
Početnik



Broj poruka : 5
Datum upisa : 31.05.2013

nubira - Daewoo Nubira-grijanje plastike oko mjenjača Empty
PočaljiNaslov: Daewoo Nubira-grijanje plastike oko mjenjača   nubira - Daewoo Nubira-grijanje plastike oko mjenjača EmptyPet Maj 31 2013, 17:05

Pošto sam novi član kao prvo da srdačno pozdravim sve članove i vozače Daewoo vozila.Ja vozim Daewoo Nubiru karavan 1,6 1999 godište,benzin plin.Auto vozim već 6 godina i mogu reći da sam zadovoljan,baš je zahvalno auto iako su mnogi skeptični prema Daewoo vozilima.U zadnje vrijeme primjetio sam da mi se grije plastika oko mjenjača,te se javlja neugodan miris kao da nešto gori.Bio bi veoma zahvalan ako bi mi neko mogao reći o čemu se radi.Veliki pozzz
Nazad na vrh Ići dole
Boca
Član
Član



Broj poruka : 106
Datum upisa : 29.03.2011
Lokacija : Beograd - NBGD

nubira - Daewoo Nubira-grijanje plastike oko mjenjača Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Nubira-grijanje plastike oko mjenjača   nubira - Daewoo Nubira-grijanje plastike oko mjenjača EmptyPet Maj 31 2013, 18:04

Mislim da je to normalno. I kod mene je tako, već 10 godina. Nikakvih problema nisam imao što se zagreje ta plastika, a mislim da se zagreva od cevi auspuha kiju prolazi ispod.
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

nubira - Daewoo Nubira-grijanje plastike oko mjenjača Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Nubira-grijanje plastike oko mjenjača   nubira - Daewoo Nubira-grijanje plastike oko mjenjača EmptyPet Maj 31 2013, 19:07

Pa u auspuh servis pravac.To nesme tako da bude,možeš da se otrujes ugljen monoksidom u vožnji a da ni ne primetiš.
Nazad na vrh Ići dole
tosha
Član
Član
tosha


Broj poruka : 409
Datum upisa : 25.09.2012
Godina : 61
Lokacija : Лос Алексинац

nubira - Daewoo Nubira-grijanje plastike oko mjenjača Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Nubira-grijanje plastike oko mjenjača   nubira - Daewoo Nubira-grijanje plastike oko mjenjača EmptySub Jun 01 2013, 10:13

escy ::
Pošto sam novi član kao prvo da srdačno pozdravim sve članove i vozače Daewoo vozila.Ja vozim Daewoo Nubiru karavan 1,6 1999 godište,benzin plin.Auto vozim već 6 godina i mogu reći da sam zadovoljan,baš je zahvalno auto iako su mnogi skeptični prema Daewoo vozilima.U zadnje vrijeme primjetio sam da mi se grije plastika oko mjenjača,te se javlja neugodan miris kao da nešto gori.Bio bi veoma zahvalan ako bi mi neko mogao reći o čemu se radi.Veliki pozzz
Поздрав за тебе, Радан је у праву а све око твог аута ће ти најбоље рећи Мегасп који је докторирао на свом! bravo
Nazad na vrh Ići dole
Pozitivan
Član
Član
Pozitivan


Broj poruka : 241
Datum upisa : 21.06.2011

nubira - Daewoo Nubira-grijanje plastike oko mjenjača Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Nubira-grijanje plastike oko mjenjača   nubira - Daewoo Nubira-grijanje plastike oko mjenjača EmptySub Sep 07 2013, 16:22

Moram da potvrdim da je normalno i kod mene se greje ali ne da je vrela plastika nisam studirao zasto ali je verovatno od cevi auspuha jer posto je vazduh topao i ide gore verovatno se skuplja u tom delu jer nije zatvoreno.
Nazad na vrh Ići dole
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

nubira - Daewoo Nubira-grijanje plastike oko mjenjača Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Nubira-grijanje plastike oko mjenjača   nubira - Daewoo Nubira-grijanje plastike oko mjenjača EmptySub Sep 07 2013, 17:53

Propao je sus pleh izmedju auspuha i kabine, a nije iskljuceno ni da je ispod katalizator pa je malo zacepio i greje se ko lud
Nazad na vrh Ići dole
escy
Početnik
Početnik



Broj poruka : 5
Datum upisa : 31.05.2013

nubira - Daewoo Nubira-grijanje plastike oko mjenjača Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Nubira-grijanje plastike oko mjenjača   nubira - Daewoo Nubira-grijanje plastike oko mjenjača EmptySub Maj 03 2014, 14:13

escy ::
Pošto sam novi član kao prvo da srdačno pozdravim sve članove i vozače Daewoo vozila.Ja vozim Daewoo Nubiru karavan 1,6 1999 godište,benzin plin.Auto vozim već 6 godina i mogu reći da sam zadovoljan,baš je zahvalno auto iako su mnogi skeptični prema Daewoo vozilima.U zadnje vrijeme primjetio sam da mi se grije plastika oko mjenjača,te se javlja neugodan miris kao da nešto gori.Bio bi veoma zahvalan ako bi mi neko mogao reći o čemu se radi.Veliki pozzz

Rješio sam problem,auto radio na tri cilindra,pa je višak goriva sagorjevao u katalizatoru radi čega se i grijala plastika,problem je bio sto nije radio jedan kabal,kada sam ga zamjenio nikakvih problema više nije bilo.bezveze skidao katalizator,pa ga posle vraćao heheh
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





nubira - Daewoo Nubira-grijanje plastike oko mjenjača Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Nubira-grijanje plastike oko mjenjača   nubira - Daewoo Nubira-grijanje plastike oko mjenjača Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Daewoo Nubira-grijanje plastike oko mjenjača
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» nubira 2000 cdx grijanje
» Daewoo Nubira iskustva
» ABS Daewoo Nubira 99' cdx
» daewoo nubira 1.6
» daewoo nubira

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Nubira & Lacetti-
Skoči na: