Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 nabavka polovnih delova za nubiru

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
truerott
Početnik
Početnik



Broj poruka : 3
Datum upisa : 16.03.2013

nabavka polovnih delova za nubiru Empty
PočaljiNaslov: nabavka polovnih delova za nubiru   nabavka polovnih delova za nubiru EmptySub Mar 16 2013, 09:52

Potreban mi je motor za nubiru 1.6 16v, varijanta je euro3, godiste auta je 2003. Motor mi se toliko raspao da nije isplativo popravljati ga, pa me interesuje da li neko prodaje i uvozi te motore ili da li neko zna gde se mogu pronaci u Nemackoj, najbolje Frankfurt..Hvala unapred..
Nazad na vrh Ići dole
dalibor76
Član
Član
dalibor76


Broj poruka : 103
Datum upisa : 18.10.2010

nabavka polovnih delova za nubiru Empty
PočaljiNaslov: Re: nabavka polovnih delova za nubiru   nabavka polovnih delova za nubiru EmptySub Mar 16 2013, 11:32

Dali je ta tvoja nubira II ili III posto su se trojke počele proizvoditi od 2003g.
I kako to misliš motor se raspao pojasni mi to malo?
Nazad na vrh Ići dole
truerott
Početnik
Početnik



Broj poruka : 3
Datum upisa : 16.03.2013

nabavka polovnih delova za nubiru Empty
PočaljiNaslov: Re: nabavka polovnih delova za nubiru   nabavka polovnih delova za nubiru EmptySub Mar 16 2013, 12:43

motor je euro 3, puko mi je spaner i pokrivio sve ventile... kad je majstor skinuo glavu motora, videli su se veliki risevi na hilznama...motor je trosio veliku kolicinu ulja pre toga...1l na 500 km...kad smo odneli blok motora na obradu, videlo se da se ne moze obraditi pa smo ga hilznirali...zatim sam sve to obustavio jer da bih uradio generalnu reviziju motora predracun mi je iznosio 1200EUR...da bi motor bio kvalitatno uradjen, ne prikrpljen...sa dosadasnjim iskustvom znam da motori koji su radjeni ne prelaze ni priblizno kao fabricki motori...elem zato sam odlucio da pokusam da nadjem motor, ocarinim ga i sa mojim agregatima ubacim u auto...nisam uspeo da nadjem takav motor u Srbiji do danas, pa zato trazim pomoc, a imam drugara koji je cesto u Frankfurtu... ako ti treba broj motora mogu ga napisati ako se iz njega moze videti da li je 2 ili 3...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





nabavka polovnih delova za nubiru Empty
PočaljiNaslov: Re: nabavka polovnih delova za nubiru   nabavka polovnih delova za nubiru Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
nabavka polovnih delova za nubiru
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Razlika u ceni polovnih motora za Daewoo Nubiru 2.0 16v
» Cenovnik novih delova za Daewoo Nubiru 1.6 2000g
» termostat za nubiru
» ALNASER Daewoo Lanos 1.4 2ooogod nabavka i cena
» Prodajem Nubiru

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Nubira & Lacetti-
Skoči na: