Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 kočioni diskovi ???

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
zorano
Početnik
Početnik



Broj poruka : 20
Datum upisa : 28.03.2012
Godina : 55
Lokacija : beograd

kočioni diskovi ??? Empty
PočaljiNaslov: kočioni diskovi ???   kočioni diskovi ??? EmptyPet Mar 08 2013, 17:53

Zdravo svima na forumu. Hteo bih da Vas pitam za vaša iskustva oko kočionih diskova. prošle godine sam menjao pločice i nešto su mi diskovi izgledali loše, kao da ima risove, na pipanje su blago neravni, i čini mi se da su pojedeni 1-1.5 mm, bar je tako bilo u maju prošle godine.pošto vozim skoro samo po gradu nisam nešto osetio da slabije koče, sem nekoliko puta (povremeno) na jednoj velikoj nizbrdici kada sam išao brže i jače kočio trese kao kad imaš abs. prešao sam sa njima oko 67.500 km. da li neko može da mi kaže koliko treba da je debljina diska. da li neko ima da mi preporuči nekog dobrog majstora za kalosa u bg, ako je moguće u starom delu grada. ako su za zamenu šta uzeti da li kalosove recimo u beotasu ili neke druge, neke kvalitetnije.
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

kočioni diskovi ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: kočioni diskovi ???   kočioni diskovi ??? EmptyPet Mar 08 2013, 19:02

Ti diskovi koji tresu prilikom kocenja mislim da moraju da se menjaju.To ti moze pogledati bilo koji majstor,i da utvrdi dal je do njih.Bez obzira koliko su debeli neverujem da se mogu popraviti ,recimo kao dobosi pozadi
Nazad na vrh Ići dole
Boca
Član
Član



Broj poruka : 106
Datum upisa : 29.03.2011
Lokacija : Beograd - NBGD

kočioni diskovi ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: kočioni diskovi ???   kočioni diskovi ??? EmptySub Mar 09 2013, 08:37

Upotrebnu debljinu diska niko ne može sa sigurnošću da ti kaže. Mislim da čak i majstori to određuju "odokativno". Ali, ako nisu suviše "istanjeni", mogu da se izglačaju na strugu (što i rade neki majstori), i da budu glatki k'o bebina guza Smile
Nazad na vrh Ići dole
zeks
Član
Član



Broj poruka : 211
Datum upisa : 18.07.2010
Godina : 66
Lokacija : Beograd

kočioni diskovi ??? Empty
PočaljiNaslov: diskovi   kočioni diskovi ??? EmptySub Mar 09 2013, 09:48

skoro je tu negde administrator napisao o akciji u ovlascenim sevrolet servisima za tebe centar boban
bilo je zamena diskova i plocica sa radom 106evra raspitaj se dal jos traje
ako su ti dobre plocice i koci sto da menjas a to sa ABS tresenje se i meni nekad ukljuci ako ima sljunka i slicno cak
i pri manjim brzinama. Inace to su samoventilirajuci diskovi i kazu da se krive a riseve znaju da naprave i nove plocice ako jako forsiras dok ne legnu
pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





kočioni diskovi ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: kočioni diskovi ???   kočioni diskovi ??? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
kočioni diskovi ???
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kocioni diskovi
» Kocioni klip
» Kočioni klip za kalosa
» diskovi
» Nexia 1.5 16 V - Krivi diskovi ili nesto drugo

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Kalos-
Skoči na: