Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Veliki pozdrav.....!!!

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
ivan007
Početnik
Početnik



Broj poruka : 10
Datum upisa : 16.01.2013
Godina : 41
Lokacija : Sokobanja

Veliki pozdrav.....!!! Empty
PočaljiNaslov: Veliki pozdrav.....!!!   Veliki pozdrav.....!!! EmptySre Jan 16 2013, 23:55

Zovem se Ivan. 30 god. Posto mi je ovo prvi forum na kome sam prijavljen nemam
bas iskustva ali se nadam da je ovo adekvatno predstavljanje. Jos uvek
nissam vlasnik Daewoo automobila ali planiram da to postanem u narednom
periodu Very Happy!!!! Do sada sam uvek vozio iskljucivo nemce, Audi, VW ostalo nisam ni smatrao kolima. Igrom slucaja sam pre mesec dana ostao bez auta pa sam poceo da trazim sebi novi auto. Kada sam video koliko traze za prilicno ruinirano JAJE ili B3 stare po 20 i kusur godina puko mi je film Evil or Very Mad. Resio sam da menjam proizvodjaca, a za DAEWOO sam se odlucio zato sto je jeftin, deli platformu sa Opelom i sto stvarno dobijes mnogo za ulozenu kintu. Jedino sto se jos dvoumim izmedju Espera i Nubire pa bi mi svaka pomoc oko izbora dobro dosla. Unapred hvala...!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 40
Lokacija : Uzice

Veliki pozdrav.....!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Veliki pozdrav.....!!!   Veliki pozdrav.....!!! EmptyČet Jan 17 2013, 12:51

Pozdrav i dobrodosao!Naces dosta korisnih saveta,a stvarno daewoo nudi dosta za te pare dobar paket opreme,ja imam nubiru 98 imao sam mnoooogo problema ali zapusten je bio auto a sada sam ga doveo u dobro stanje i vozam se.Ne znam za espera nubira a i espere nisu skupi za odrzavanje.Ja bih licno odabrao opet nubiru jer mi se svidja vise izgled,ali ukusi su razliciti.Ako budes gledao nubiru pogledaj da li curi ulje dihtung poklopca ventila je boljka ali eto meni sada radi ok,nekad podizaci ode sajla,sta znam ja sma imao dosta sitnih problema ali opravdanih nisam imao neku vecu havariju nesto sa motorom evo druga godina sa nubirom,ulozio dosta para sredio sve i ne razmisljam o prodaji bar nekoliko godina.Ima raznih cena ali i raznih stanja.Dobro si se predstavio bravo
Nazad na vrh Ići dole
ivan007
Početnik
Početnik



Broj poruka : 10
Datum upisa : 16.01.2013
Godina : 41
Lokacija : Sokobanja

Veliki pozdrav.....!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Veliki pozdrav.....!!!   Veliki pozdrav.....!!! EmptySub Jan 19 2013, 11:08

Ja sam se resio da to bude nubira 2, ako zatvorim finansijsku konstrukciju. A ako ne solidan espero se moze naci do 1300 eura. Usvakom slucaju u narednih mesec dana kupujem nesto. Sto se tog dihtunga poklopca tice to i nije neki kvar. Meni je bitno da su im motor, menjac i limarija odlicni. Cak i trpovi traju po kakvim putevima vozimo!!! Puno hvala na odgovoru Veliki pozdrav.....!!! 315501. Svaka sugestija dobro dodje........!!!!! Pozzz.......
Nazad na vrh Ići dole
ivan007
Početnik
Početnik



Broj poruka : 10
Datum upisa : 16.01.2013
Godina : 41
Lokacija : Sokobanja

Veliki pozdrav.....!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Veliki pozdrav.....!!!   Veliki pozdrav.....!!! EmptyPet Feb 22 2013, 12:20

Konacno sam dobio prinovu u porodici. Nubira II 1.6 16v TNG 2002. god. Imam je četiri dana presao blizu 1000 km i prezadovoljan sam. Ima nekih sitnica za sredjivanje ali sve u svemu je ok. Videcemo nadalje.
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 40
Lokacija : Uzice

Veliki pozdrav.....!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Veliki pozdrav.....!!!   Veliki pozdrav.....!!! EmptyPet Feb 22 2013, 14:04

Dobra je dvojka.Nubira jedan malo bolje ide od dvojke ali malo i vise trosi jedinica.Ja imam jedan a bio sam sa covekom koji je imao 1 a kupio posle 2 kaze jes malo bolja jedinica ali ovj malo manje trosi.Ma dobra su oba po karoseriji ista .Veliki porodican auto jos ako si uzeo karavan mesta za sve zivo.Ako ti je ostalo novca moj ti je savet da to sada ulozis u kola da sredis te sitnice jer se pare izvuku i posle nemas za sredjivanje jedno drugo vuce itd.4 dana 1000km???Ala se ti vozas pa ti menjas ulje mesecno smeh Srecna kupovina neka te sluzi i sto manje kvarova.A ako bude kvarova pogledaj moju temu dnevnik moje nubire ja sam sve zivo menjao i popravljao pa ces naci dosta stvari!
Nazad na vrh Ići dole
ivan007
Početnik
Početnik



Broj poruka : 10
Datum upisa : 16.01.2013
Godina : 41
Lokacija : Sokobanja

Veliki pozdrav.....!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Veliki pozdrav.....!!!   Veliki pozdrav.....!!! EmptySub Feb 23 2013, 16:43

Ma tako se zalomilo. Ja inace prelazim od 15000 do 20000 hiljada km. godisnje. Ovo su bile zaostale obaveze pa se preslo mnogo. Sad se spremam da joj radim mali servis pa potom i veliki. Juce sam sredio silen blokove i reglazu. I tako redom jedno po jedno. Odusevio sam se sa potrosnjom. Cisto otvorena penzionerska voznja oko 110 km/h potrosnja oko 8l gasa. Mozda i manje!!!! Very Happy A i delovi nisu skupi, Četiri silen bloka sa ugradnjom i reglazom 4200din. Plus garancija od godinu dana na ugradjene delove!!!!! I zaboravih da kazem karavan je!!!! Mesta i vise nego sto je potrebno. Za sada sam prezadovoljan. Videcemo nadalje..!!!! Interesuje me gde moze da se nadje dobar otpad za koreance, trebaju mi neke sitnice vezano za limariju????? Unapred hvala!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Stirba
Početnik
Početnik



Broj poruka : 74
Datum upisa : 18.10.2012
Godina : 37
Lokacija : Pozarevac

Veliki pozdrav.....!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Veliki pozdrav.....!!!   Veliki pozdrav.....!!! EmptyNed Feb 24 2013, 09:11

Pozdrav druze i dobrodosao. Odlicna je Nubira, jos i ako ne trosi mnogo, ma secer...
Sto se tice delova, imas kod Pedje u Ripnju 064-1752554, Daki Nis 065/222-88-99
Pogledaj jos malo po forumu, ali ovi ljudi su sasvim korektni i sa cenama i sa zalihama, nadam se da Mega nije pokupovao sve delove smeh




Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 40
Lokacija : Uzice

Veliki pozdrav.....!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Veliki pozdrav.....!!!   Veliki pozdrav.....!!! EmptyNed Feb 24 2013, 15:51

Nisam sve ostalo je jos malo smeh .Pa lepo znaci savestan vozac planiras da je odrzavas.Svi beze od daewoo nema delova skupo ko vatra,ja kazem da je jeftiniji daewoo nego fiat koji je sada narodni auto ali aj sad.Sto ti je rekao striba prvo pedja ap daki dobra saradnja sa obojicom,samo pedja malo brzi(nadam se da daki nece zameriti.)Sa ratkom sam imao losu saradnju zavalio me pa se nije javljao na pozive i poruke 7 dana pa sam odustao od njega.Imas jos par oglasa ovde u temi kupujem prodajem .To ti je ok potrosnja a mesta zaista ima .Mislim da su 1 i 2 ista karoserija.Ja sam u mojoj terao stvari kada sam renovirao stan,tucanu kadu,bojler,radijator,kauc fotelju,plocice sve zivo.Naravno nisam razakao auto sve u normali i kada te tako nekad posluzi kada ti treba,onda sam bas zadovoljan sto sam uzeo karavan.I meni ne treba cesto karavan i putnicki bi sluzio ali kada zatreba...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Veliki pozdrav.....!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Veliki pozdrav.....!!!   Veliki pozdrav.....!!! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Veliki pozdrav.....!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Veliki pozdrav svima
» veliki servis
» Dnevnik moje nubire karavan 1,6 16V SX 2002-problemi i sta je radjeno da se otklone,sve o mojoj nubiri
» pozdrav
» Pozdrav!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Daewoo Srbija :: Predstavljanje-
Skoči na: