Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Knjiga - uputstvo na srp(b)skom jeziku za Lanos1.6 16V SX?

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
tosha
Član
Član
tosha


Broj poruka : 409
Datum upisa : 25.09.2012
Godina : 61
Lokacija : Лос Алексинац

Knjiga - uputstvo na srp(b)skom jeziku za Lanos1.6 16V SX?  Empty
PočaljiNaslov: Knjiga - uputstvo na srp(b)skom jeziku za Lanos1.6 16V SX?    Knjiga - uputstvo na srp(b)skom jeziku za Lanos1.6 16V SX?  EmptyČet Okt 18 2012, 14:35

Neka neko bude ljubazan pa mi kaže postoji li uopšte knjiga - uputstvo ili kako već na srp(b)skom jeziku za Lanos1.6 16V SX i gde se može naći ako postoji.
Nazad na vrh Ići dole
Blackeyed
Član
Član



Broj poruka : 165
Datum upisa : 18.04.2012
Lokacija : Kać/Novi Sad

Knjiga - uputstvo na srp(b)skom jeziku za Lanos1.6 16V SX?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Knjiga - uputstvo na srp(b)skom jeziku za Lanos1.6 16V SX?    Knjiga - uputstvo na srp(b)skom jeziku za Lanos1.6 16V SX?  EmptyČet Okt 18 2012, 18:14

Nažalost ne, nema sve ni na engleskom a kamoli na srpskom...
Nazad na vrh Ići dole
tosha
Član
Član
tosha


Broj poruka : 409
Datum upisa : 25.09.2012
Godina : 61
Lokacija : Лос Алексинац

Knjiga - uputstvo na srp(b)skom jeziku za Lanos1.6 16V SX?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Knjiga - uputstvo na srp(b)skom jeziku za Lanos1.6 16V SX?    Knjiga - uputstvo na srp(b)skom jeziku za Lanos1.6 16V SX?  EmptyČet Okt 18 2012, 19:11

Neverovatno, zaista neverovatno ali šte je tu je. Bilo bi lepo da ima pre svega za dunstere za auto mehaniku i elektriku poput mene pa nebi bilo postvljanja glupavih pitanja za banalne stvari.
Nazad na vrh Ići dole
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

Knjiga - uputstvo na srp(b)skom jeziku za Lanos1.6 16V SX?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Knjiga - uputstvo na srp(b)skom jeziku za Lanos1.6 16V SX?    Knjiga - uputstvo na srp(b)skom jeziku za Lanos1.6 16V SX?  EmptyČet Okt 18 2012, 21:25

jel su svi oni linkovi na temi za uputstva mrtvi?
Nazad na vrh Ići dole
Blackeyed
Član
Član



Broj poruka : 165
Datum upisa : 18.04.2012
Lokacija : Kać/Novi Sad

Knjiga - uputstvo na srp(b)skom jeziku za Lanos1.6 16V SX?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Knjiga - uputstvo na srp(b)skom jeziku za Lanos1.6 16V SX?    Knjiga - uputstvo na srp(b)skom jeziku za Lanos1.6 16V SX?  EmptyPet Okt 19 2012, 06:23

Nisu mrtvi, samo sam naglasio da na srpskom nema ništa a da engleskom ne postoji User Manual za Lanos-a. Ono servisno uputstvo (Service Manual) na engleskom od 2400 (ili tako nešto) stranica je OK, ali recimo tu ne možete da pretražujete zato što Acrobat Reader ono ne vidi kao slova tako da kada nešto treba da nadjete svodi se na mukotrpno listanje 2400 stranica...

Jedino što je stvarno kako treba je Wiring dijagram, to radi kako treba.
Nazad na vrh Ići dole
tosha
Član
Član
tosha


Broj poruka : 409
Datum upisa : 25.09.2012
Godina : 61
Lokacija : Лос Алексинац

Knjiga - uputstvo na srp(b)skom jeziku za Lanos1.6 16V SX?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Knjiga - uputstvo na srp(b)skom jeziku za Lanos1.6 16V SX?    Knjiga - uputstvo na srp(b)skom jeziku za Lanos1.6 16V SX?  EmptyPet Okt 19 2012, 11:01

Vi ste mladi momci a ja ,,mator'' čovek koji je školu učio kada je u njoj preovladavalo učenje ,,bratskog'' ruskog jezika tako da iz tog razloga i tražim na srp(b)skom jer bih voleo da proćitam ono što neznam da na forumu nebih postavljao glupava pitanja oko banalnih stvari. Imao sam ,,Jugića'' bombonče i znao dosta toga da uradim i sam (što i nije neka nauka) a o ovom autu nemam pojma i zaista nebih da postavljam glupava pitanja i smaram vas.
Nazad na vrh Ići dole
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

Knjiga - uputstvo na srp(b)skom jeziku za Lanos1.6 16V SX?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Knjiga - uputstvo na srp(b)skom jeziku za Lanos1.6 16V SX?    Knjiga - uputstvo na srp(b)skom jeziku za Lanos1.6 16V SX?  EmptyPet Okt 19 2012, 19:00

da da nije ocr ili kako se vec kaze pa je nemoguce pretraziti Knjiga - uputstvo na srp(b)skom jeziku za Lanos1.6 16V SX?  134767
ja koliko sam se drndao po netu nisam naleteo na bilo sta sto je na srpskom. rumunski, ruski, engleski ali srpski nista...
@tosha, slobodno pitaj, tu smo da pomognemo koliko god mozemo. nije svakome ista stvar glupost a i nije sramota pitati
Nazad na vrh Ići dole
tosha
Član
Član
tosha


Broj poruka : 409
Datum upisa : 25.09.2012
Godina : 61
Lokacija : Лос Алексинац

Knjiga - uputstvo na srp(b)skom jeziku za Lanos1.6 16V SX?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Knjiga - uputstvo na srp(b)skom jeziku za Lanos1.6 16V SX?    Knjiga - uputstvo na srp(b)skom jeziku za Lanos1.6 16V SX?  EmptyPet Okt 19 2012, 21:03

Ma da ali su verovatno neke stvari malo boljim poznavaocima ove problematike didus banalne pa čovek može da ispadne i smešan kada postavi pitanje vezano za njih. Sa vas nekoliko koji ste vrlo često na forumu sam komunicirao i mogu reći da ste više nego predusretljivi i korektni tako da se ne libim da postavim pitanje makar i sam pretpostavio da je možda tragikomično postaviti ga uopšte. OK ste, svaka čast!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Knjiga - uputstvo na srp(b)skom jeziku za Lanos1.6 16V SX?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Knjiga - uputstvo na srp(b)skom jeziku za Lanos1.6 16V SX?    Knjiga - uputstvo na srp(b)skom jeziku za Lanos1.6 16V SX?  Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Knjiga - uputstvo na srp(b)skom jeziku za Lanos1.6 16V SX?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Daewoo Espero
» Kako isprati ceo sistem za hladjenje!Uputstvo bez skidanja hladnjaka.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Razno :: Knjige,priručnici,uputstva ....-
Skoči na: