Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Naknadno ugradjivanje klime!!!

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
dacha
Početnik
Početnik



Broj poruka : 4
Datum upisa : 13.09.2012

Naknadno ugradjivanje klime!!! Empty
PočaljiNaslov: Naknadno ugradjivanje klime!!!   Naknadno ugradjivanje klime!!! EmptyPet Sep 21 2012, 02:29

Zna li neko dali moze naknadno da se ugradi klima na 1.6 motor,ko to zna da uradi i koliko bi to zadovoljstvo eventualno kostalo!?
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Naknadno ugradjivanje klime!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Naknadno ugradjivanje klime!!!   Naknadno ugradjivanje klime!!! EmptyPet Sep 21 2012, 19:02

Moze na 1,6 bez problema pa matic ima 800kubika pa sa klimom, a nubira ima klimu a ako je tvoja bez ima mesto za ugradnju.Ugradjuju svi koji rade klime,a kosta hm pa prilicno tako da nije bas isplativo.Punjenje je oko 30e crevo oko 15 kompresor mozda 100e ako nemas hladnjak i ventilator moras i njega da menjas oko 50e instalacija to majstor kaze a i ruke mislim da nece ispod 100 e min.Mozda gresim sa cenama ali ispod 250-300 mislim da je minimum neces proci.
Nazad na vrh Ići dole
 
Naknadno ugradjivanje klime!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Dnevnik moje nubire karavan 1,6 16V SX 1998-problemi i sta je radjeno da se otklone,sve o mojoj nubiri
» Hladnjak klime
» Hladnjak klime
» Auto klima (gde, sta, kako, posto)
» kompresor klime

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Nubira & Lacetti-
Skoči na: