Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 tacuma 1.8

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
takuma28
Početnik
Početnik



Broj poruka : 1
Datum upisa : 07.05.2012

tacuma - tacuma 1.8 Empty
PočaljiNaslov: tacuma 1.8   tacuma - tacuma 1.8 EmptyPon Maj 07 2012, 15:49

pozdrav svima , ovako stoje stvari vlasnik sam tacume 1.8 2001 god. sa ugradjenim plinom landi renzo u italiji .obiso sam maltene sve autogas servise u beogradu pokusavajuci da nadjem program za stelovanje potrosnje plina s obzirom da u gradu trosi 18 lit . svi majstori kako vide o cemu je rec samo klimaju glavom i kazu da je nemoguce spustiti potrosnju ,nego mi predlazu da stavim novi sekvent uredjaj. napominjem da sam promenio svecice ,kablove, filtere .i jos jedna bitna stvar izuzetno slabo vuce kao da se gusi ......molim za pomoc
Nazad na vrh Ići dole
matrix
Član
Član
matrix


Broj poruka : 178
Datum upisa : 26.09.2011
Godina : 45
Lokacija : Banja Luka

tacuma - tacuma 1.8 Empty
PočaljiNaslov: Re: tacuma 1.8   tacuma - tacuma 1.8 EmptyUto Feb 05 2013, 20:12

takuma28 ::
pozdrav svima , ovako stoje stvari vlasnik sam tacume 1.8 2001 god. sa ugradjenim plinom landi renzo u italiji .obiso sam maltene sve autogas servise u beogradu pokusavajuci da nadjem program za stelovanje potrosnje plina s obzirom da u gradu trosi 18 lit . svi majstori kako vide o cemu je rec samo klimaju glavom i kazu da je nemoguce spustiti potrosnju ,nego mi predlazu da stavim novi sekvent uredjaj. napominjem da sam promenio svecice ,kablove, filtere .i jos jedna bitna stvar izuzetno slabo vuce kao da se gusi ......molim za pomoc

Ni ja ne razumijem moj trosi 16litara u gradu. Imam tacumu 1.6...jos ne kontam zbog cega toliko trosi!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.inecco.net/congress
Goran - mugi
Član
Član
Goran - mugi


Broj poruka : 116
Datum upisa : 10.06.2013

tacuma - tacuma 1.8 Empty
PočaljiNaslov: Re: tacuma 1.8   tacuma - tacuma 1.8 EmptyPon Jun 17 2013, 08:42

Tacuma 1.6 BRC sekvent. Servisiran u Petak, komplet reparacija rasplinjaca, zamena filtera, potrosnja u kombinovanoj voznji 9.2.
Nazad na vrh Ići dole
ceki
Početnik
Početnik
ceki


Broj poruka : 39
Datum upisa : 16.07.2012
Godina : 58
Lokacija : Ljig

tacuma - tacuma 1.8 Empty
PočaljiNaslov: Re: tacuma 1.8   tacuma - tacuma 1.8 EmptyNed Mar 02 2014, 00:12

Moja Tacuma 1.8 trosi 11 litara plina kombinovane voznje. Plin nije sekvent. Dosta zavisi i od nacina voznje, naravno. Potrosnju sam merio pri veoma ekonomicnoj voznji (do 2500 o/min).
Nazad na vrh Ići dole
ddadoo5
Početnik
Početnik
ddadoo5


Broj poruka : 26
Datum upisa : 01.02.2013
Godina : 39
Lokacija : Doboj

tacuma - tacuma 1.8 Empty
PočaljiNaslov: Re: tacuma 1.8   tacuma - tacuma 1.8 EmptyPet Mar 14 2014, 13:58

Kod mene tacuma 1.6 troši oko 8.5litara kombinovano u gradu maksimalno do 11l, otvoreno ispod 8 nisam još mjerio. Plin je sekvent nov atiker.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





tacuma - tacuma 1.8 Empty
PočaljiNaslov: Re: tacuma 1.8   tacuma - tacuma 1.8 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
tacuma 1.8
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Tacuma 1.6
» Ler gas skakuce- Tacuma 1.6
» Nubira VS Tacuma
» problem sa podiaizacima stakala
» daewoo tacuma 2.0 16v cdx

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Tacuma-
Skoči na: