Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Nexia pumpa gooriva

Ići dole 
+5
djoleprolece
milan_beska
ivanjovanovic
bokilava
Draza Nexia
9 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Draza Nexia
Početnik
Početnik



Broj poruka : 20
Datum upisa : 09.01.2012
Godina : 32
Lokacija : Kostolac

Nexia pumpa gooriva Empty
PočaljiNaslov: Nexia pumpa gooriva   Nexia pumpa gooriva EmptySre Feb 01 2012, 09:37

Crkla mi pumpa za gorivo sto stoji na/u rezervoaru,od kog opela pasuje i koja je cena odprilike?
Nazad na vrh Ići dole
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

Nexia pumpa gooriva Empty
PočaljiNaslov: Re: Nexia pumpa gooriva   Nexia pumpa gooriva EmptySre Feb 01 2012, 11:38

meni se cini da je to ista kao kod mene, al ajde da ne lupam napamet sacekacemo nekog sa nexiom. ako je kao kod mene mozes da kupis samo ulozak i to recimo od fiata ne mora da bude opel. najbolje da je izvadis i sam se uveris ako se niko ne javi
Nazad na vrh Ići dole
ivanjovanovic
Početnik
Početnik
ivanjovanovic


Broj poruka : 55
Datum upisa : 30.01.2012
Godina : 36
Lokacija : beograd-zrenjanin

Nexia pumpa gooriva Empty
PočaljiNaslov: Re: Nexia pumpa gooriva   Nexia pumpa gooriva EmptySre Feb 01 2012, 12:21

pozdrav ljudi. ja sam juce skinuo kod mene plovak i pumpu iz rezervoara,sad nzm kakva je od neksije ova je cela plasticna sem poklopca.
Nazad na vrh Ići dole
milan_beska
Član
Član



Broj poruka : 116
Datum upisa : 28.08.2011
Godina : 32
Lokacija : beska(indjija)

Nexia pumpa gooriva Empty
PočaljiNaslov: Re: Nexia pumpa gooriva   Nexia pumpa gooriva EmptySre Feb 01 2012, 20:50

iskreno ja sam je vadio i ubacio od opela 1.6 i ne valja, zato sto baca malo goriva, bolje kupi novu koja je 40 e u japanx meni se cini...
Nazad na vrh Ići dole
Draza Nexia
Početnik
Početnik



Broj poruka : 20
Datum upisa : 09.01.2012
Godina : 32
Lokacija : Kostolac

Nexia pumpa gooriva Empty
PočaljiNaslov: Re: Nexia pumpa gooriva   Nexia pumpa gooriva EmptyČet Feb 02 2012, 07:12

Meni je majstor probao da namesti novu pumpu od Lade Nive ali slabo baca. Pitao sam ovde u Pozarevcu da li imaju i rekli mi da ima kineska za 5000,a EU za 7500,sto mislm da je mnogo za to poreklo pa cu videti da mi brat posalje polovnu,ima nekog druga u Bg-u sto rastura samo Daewoo vozila.
Nazad na vrh Ići dole
djoleprolece
Početnik
Početnik



Broj poruka : 20
Datum upisa : 25.01.2012

Nexia pumpa gooriva Empty
PočaljiNaslov: Re: Nexia pumpa gooriva   Nexia pumpa gooriva EmptyČet Feb 02 2012, 09:28

ako ti pase imam ja polovnu pumpu koja mi je visak... dao bih ti je za nekih 20tak e inace je mislim od astre f 2.0 i baca pritisak od 3 ili 3,2 bara... to bi trebalo da pase koliko ja kontam...Wink inace pumpa je bosch
Nazad na vrh Ići dole
Draza Nexia
Početnik
Početnik



Broj poruka : 20
Datum upisa : 09.01.2012
Godina : 32
Lokacija : Kostolac

Nexia pumpa gooriva Empty
PočaljiNaslov: Re: Nexia pumpa gooriva   Nexia pumpa gooriva EmptyČet Feb 02 2012, 17:33

Videcu sa majstorom da li moze ta pumpa od Astre F pa ti javljam.
Nazad na vrh Ići dole
djoleprolece
Početnik
Početnik



Broj poruka : 20
Datum upisa : 25.01.2012

Nexia pumpa gooriva Empty
PočaljiNaslov: Re: Nexia pumpa gooriva   Nexia pumpa gooriva EmptyČet Feb 02 2012, 18:24

po onome sto ja nadjo na netu trebalo bi da pase...po pritisku... e sad da li pase po gabaritu to je pitanje... evo je kako izgleda... [You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Draza Nexia
Početnik
Početnik



Broj poruka : 20
Datum upisa : 09.01.2012
Godina : 32
Lokacija : Kostolac

Nexia pumpa gooriva Empty
PočaljiNaslov: Re: Nexia pumpa gooriva   Nexia pumpa gooriva EmptyČet Feb 02 2012, 18:33

Trebalo bi da je to,cucu se sa majstorom veceras-sutra pa ti javljam. Hvala u svakom slucaju.
Nazad na vrh Ići dole
djoleprolece
Početnik
Početnik



Broj poruka : 20
Datum upisa : 25.01.2012

Nexia pumpa gooriva Empty
PočaljiNaslov: Re: Nexia pumpa gooriva   Nexia pumpa gooriva EmptyČet Feb 02 2012, 19:58

Wink
Nazad na vrh Ići dole
milan_beska
Član
Član



Broj poruka : 116
Datum upisa : 28.08.2011
Godina : 32
Lokacija : beska(indjija)

Nexia pumpa gooriva Empty
PočaljiNaslov: Re: Nexia pumpa gooriva   Nexia pumpa gooriva EmptyČet Feb 02 2012, 20:58

Po auto-dati za nexiu treba 4.3-4.6 bara da pumpa izbacuje... a 4000 iljade u japanX (beograd) original pumpa za nexiu Wink
Nazad na vrh Ići dole
GTX
Član
Član
GTX


Broj poruka : 237
Datum upisa : 08.08.2011
Godina : 46
Lokacija : Subotica

Nexia pumpa gooriva Empty
PočaljiNaslov: Re: Nexia pumpa gooriva   Nexia pumpa gooriva EmptyČet Feb 02 2012, 21:20

Odgovara i od Espera.
Nazad na vrh Ići dole
Draza Nexia
Početnik
Početnik



Broj poruka : 20
Datum upisa : 09.01.2012
Godina : 32
Lokacija : Kostolac

Nexia pumpa gooriva Empty
PočaljiNaslov: Re: Nexia pumpa gooriva   Nexia pumpa gooriva EmptyČet Feb 02 2012, 21:22

Hvala ti od srca,daj broj Japanx-a Very Happy Je l' salju brzom postom?
Nazad na vrh Ići dole
milan_beska
Član
Član



Broj poruka : 116
Datum upisa : 28.08.2011
Godina : 32
Lokacija : beska(indjija)

Nexia pumpa gooriva Empty
PočaljiNaslov: Re: Nexia pumpa gooriva   Nexia pumpa gooriva EmptyČet Feb 02 2012, 21:25

Broj Telefona - 011 361 0721 ...
inace ja sam zvao za moju nexiu pre nekih nedelju dana i cim skupim pare idem da pazarim... a da li salju postom to pitaj njih Wink
Nazad na vrh Ići dole
djoleprolece
Početnik
Početnik



Broj poruka : 20
Datum upisa : 25.01.2012

Nexia pumpa gooriva Empty
PočaljiNaslov: Re: Nexia pumpa gooriva   Nexia pumpa gooriva EmptyPet Feb 03 2012, 07:29

milan_beska ::
Po auto-dati za nexiu treba 4.3-4.6 bara da pumpa izbacuje... a 4000 iljade u japanX (beograd) original pumpa za nexiu Wink
nesto mi to mnogo ali... opel c20ne koristi ovu pumpu ako se ne varam... malo mi je mnogo 4.3-4.6 bara za 1.5... mozda gresim... jasno mi je i znam da regulator pritiska odredjuje koliko goriva ide u motor ali opet mi se cini da je mnogo... na kadetu 1.6(single piont) moze da se stavi bez problema pumpa koja ima pritisak od 0.8-1,2...
Nazad na vrh Ići dole
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

Nexia pumpa gooriva Empty
PočaljiNaslov: Re: Nexia pumpa gooriva   Nexia pumpa gooriva EmptyPet Feb 03 2012, 21:15

GTX ::
Odgovara i od Espera.
espero nema plovak na pumpi ali vrlo slicno izgleda ovako po slici ne znam kolika je velicina i to...
Nazad na vrh Ići dole
milan_beska
Član
Član



Broj poruka : 116
Datum upisa : 28.08.2011
Godina : 32
Lokacija : beska(indjija)

Nexia pumpa gooriva Empty
PočaljiNaslov: Re: Nexia pumpa gooriva   Nexia pumpa gooriva EmptyPet Feb 03 2012, 22:12

@djole prolece Ja se izvinjavam sadasam pogledao pise ovako

fuel pup deliveri 4,2 bara

sistem preasure 2,8-3,3

regulated preasure with vacum 2,3-2,7

ja mislim da mora 4,2 bara da baca gorivo ?

ili se gleda od 3 bara ?
Nazad na vrh Ići dole
neshtry
Početnik
Početnik
neshtry


Broj poruka : 21
Datum upisa : 14.04.2011
Godina : 52

Nexia pumpa gooriva Empty
PočaljiNaslov: Re: Nexia pumpa gooriva   Nexia pumpa gooriva EmptySre Feb 08 2012, 11:13

I meni crkla pumpa.....
Jel pase ovo na nexiu [You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Draza Nexia
Početnik
Početnik



Broj poruka : 20
Datum upisa : 09.01.2012
Godina : 32
Lokacija : Kostolac

Nexia pumpa gooriva Empty
PočaljiNaslov: Re: Nexia pumpa gooriva   Nexia pumpa gooriva EmptySre Feb 08 2012, 20:27

Mislim da ne,ali nisam siguran... Mislim da je veca od Nexijine.
Nazad na vrh Ići dole
GTX
Član
Član
GTX


Broj poruka : 237
Datum upisa : 08.08.2011
Godina : 46
Lokacija : Subotica

Nexia pumpa gooriva Empty
PočaljiNaslov: Re: Nexia pumpa gooriva   Nexia pumpa gooriva EmptySre Feb 08 2012, 20:33

bokilava ::
GTX ::
Odgovara i od Espera.
espero nema plovak na pumpi ali vrlo slicno izgleda ovako po slici ne znam kolika je velicina i to...

Na koji plovak mislis?Onaj sa reostatom za skalu goriva?On se na Nexiu montira sa donje strane rezervoara i potpuno je nezavistan od pumpe.U mom autu je pumpa od Espera.
Nazad na vrh Ići dole
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

Nexia pumpa gooriva Empty
PočaljiNaslov: Re: Nexia pumpa gooriva   Nexia pumpa gooriva EmptySre Feb 08 2012, 20:52

jasno, tako je i kod mene na esperu, nego sam kontao da covek trazi pumpu sa plovkom, posto kaze ja sam izvadio plovak i pumpu sve je plasticno sem poklopca. tu je ispao nesporazum.
Prvi post u temi je Drazin i pitao je za pumpu za nexiu, ja sam napisao da je verovatno ista kao i kod mene ali da secekamo nekoga sa nexiom da bude siguran. Onda se pojavio ivan jovanovic sa pricom da je izvadio i pumpu i plovak i da nema pojma kakva je kod nexie bla bla bla, e otud meni da espero nema plovak na pumpi mislio sam da pricamo o njegovom problemu. Nisam mislio nista lose Wink

offtopic>Jos jedan razlog sto nam treba moderator, ljudi pisu o svojim problemima na temama koje nemaju veze sa njihovim kolima, na nekoliko tema postave isto pitanje itd itd
Nazad na vrh Ići dole
GTX
Član
Član
GTX


Broj poruka : 237
Datum upisa : 08.08.2011
Godina : 46
Lokacija : Subotica

Nexia pumpa gooriva Empty
PočaljiNaslov: Re: Nexia pumpa gooriva   Nexia pumpa gooriva EmptySre Feb 08 2012, 20:58

Ma OK je,i ja sam tako razumeo taj post sa plovkom i pumpom Very Happy Napisao sam samo da bi u temi bila tacna informacija ako nekom nekad zatreba.Poz
PS Ja sam mislio da ste vi "zeleni" moderatori Neutral ,a tek sad provaljujem da niste.Trebalo bi neko da napravi malo reda po forumu .
Nazad na vrh Ići dole
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

Nexia pumpa gooriva Empty
PočaljiNaslov: Re: Nexia pumpa gooriva   Nexia pumpa gooriva EmptySre Feb 08 2012, 21:07

ma jok, ne znam ni kad sam postao zelen alien alien
Nazad na vrh Ići dole
neshtry
Početnik
Početnik
neshtry


Broj poruka : 21
Datum upisa : 14.04.2011
Godina : 52

Nexia pumpa gooriva Empty
PočaljiNaslov: Re: Nexia pumpa gooriva   Nexia pumpa gooriva EmptyČet Feb 09 2012, 14:11

Koje su,konacno,specifika cije za samu pumpu?
Ja sam dosad vozio neku od VW,kojoj je samo gornji deo zameni...
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

Nexia pumpa gooriva Empty
PočaljiNaslov: Re: Nexia pumpa gooriva   Nexia pumpa gooriva EmptyPet Feb 10 2012, 07:09

Negde sam procitao da pumpa baca 6 bara , dal je moguce Shocked Shocked Question Exclamation Question
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nexia pumpa gooriva Empty
PočaljiNaslov: Re: Nexia pumpa gooriva   Nexia pumpa gooriva Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Nexia pumpa gooriva
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Nexia benzinska pumpa pomoc!!!
» pumpa za gorivo?
» pumpa za gorivo za takumu 2.0 16v CDX
» Pumpa za gorivo
» Lanos - gorivna pumpa - iskustvo

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Mehanika :: Kvarovi-
Skoči na: