Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Struja!!! pomoc!!!

Ići dole 
+5
aleksa
ivan85_zmaj
bokilava
GTX
milan_beska
9 posters
AutorPoruka
milan_beska
Član
Član



Broj poruka : 116
Datum upisa : 28.08.2011
Godina : 32
Lokacija : beska(indjija)

Struja!!! pomoc!!! Empty
PočaljiNaslov: Struja!!! pomoc!!!   Struja!!! pomoc!!! EmptyČet Jan 12 2012, 11:33

ljudi bio sam kod plinadzije, auto mi je poceo trositi vise.. i sada on nesto prestelovao i kaze super.. ja krenuo od njega i poceo mi onaj uradjaj za prebacivanje benzin plin da cakce i da mi pali chek engine lampicu.. e sada majstor za plin kaze da je bobina crkla ???? a uradjaj je sam poceo na plin pa na benzin da prebacuje i na kraju mi se ugasio vise ne sija!! a auto nece da upali vise nikako... ako moze bilo kakva pomoc ? HITNO!!! nasao sam polovnu bobinu za 1500 dinara ??? jel da kupim ?
Nazad na vrh Ići dole
GTX
Član
Član
GTX


Broj poruka : 237
Datum upisa : 08.08.2011
Godina : 46
Lokacija : Subotica

Struja!!! pomoc!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Struja!!! pomoc!!!   Struja!!! pomoc!!! EmptyČet Jan 12 2012, 11:55

Da li je neko proverio tu tvoju bobinu ili je to samo pretpostavka? Ja bih prvo proverio da li ima varnice.Cak i ako nema varnice ne mora da znaci da je bobina.Kod mene su npr zice na spulni kod komutatora imale los kontakt.Nisi napisao kakav gasni sistem imas,venturi ili sekvent? Prekidac za gas signal za obrtaje uzima sa bobine (obicno je to jedna zica namotana oko kabla na bobini pa mozes da proveris i to).
Nazad na vrh Ići dole
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

Struja!!! pomoc!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Struja!!! pomoc!!!   Struja!!! pomoc!!! EmptyČet Jan 12 2012, 13:16

nekad i plus uzmu sa bobine
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

Struja!!! pomoc!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Struja!!! pomoc!!!   Struja!!! pomoc!!! EmptyČet Jan 12 2012, 14:46

A na benzin? Jel pali i ide na benzin???
Ako je bobina onda bi trebalo da zeza i na benzinu?
Nazad na vrh Ići dole
milan_beska
Član
Član



Broj poruka : 116
Datum upisa : 28.08.2011
Godina : 32
Lokacija : beska(indjija)

Struja!!! pomoc!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Struja!!! pomoc!!!   Struja!!! pomoc!!! EmptyČet Jan 12 2012, 15:47

ne radi uopste ni na plinu nii na benzinu. a plin imam venturi, a do sada je sve super bilo i onda je stao odjednom... ali pazi meni se upali uredjaj kada dam kontakt taj za prebacivanje plin-bennzin.. ja stavim na plin, i krenem da palim a on sam menja na benzin pa na plin (to se sve desava dok verglam ) i stanem da verglam i on se ugasi prestane da svetli... Sad
Nazad na vrh Ići dole
GTX
Član
Član
GTX


Broj poruka : 237
Datum upisa : 08.08.2011
Godina : 46
Lokacija : Subotica

Struja!!! pomoc!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Struja!!! pomoc!!!   Struja!!! pomoc!!! EmptyČet Jan 12 2012, 15:55

Nadji nekog drugara pa proverite da li imas varnicu na svecici tj kablu.Mislim da taj prekidac ne bi smeo da ostane bez napajanja zbog bobine.Sta se desava ako pre paljenja prebacis na benzin (ne automatski nego samo benzin)?
Nazad na vrh Ići dole
milan_beska
Član
Član



Broj poruka : 116
Datum upisa : 28.08.2011
Godina : 32
Lokacija : beska(indjija)

Struja!!! pomoc!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Struja!!! pomoc!!!   Struja!!! pomoc!!! EmptyČet Jan 12 2012, 16:07

nista vergla samo.... ali nece da prebaci... da li znate nekog majstora u okolini indjije pazova ili ns ?


Poslednji izmenio milan_beska dana Sub Jan 14 2012, 13:53, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
aleksa
Početnik
Početnik



Broj poruka : 28
Datum upisa : 21.12.2011
Godina : 45
Lokacija : novi sad

Struja!!! pomoc!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Struja!!! pomoc!!!   Struja!!! pomoc!!! EmptyČet Jan 12 2012, 19:07

idi u auto centar aca u novom sadu na futoskom putu preko puta gradskog saobracajnog oni su ovlasceni za daewoo u ns i ok su skroz
Nazad na vrh Ići dole
dixy
Moderator
Moderator
dixy


Broj poruka : 495
Datum upisa : 09.08.2010
Godina : 43
Lokacija : Beograd-Dobanovci

Struja!!! pomoc!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Struja!!! pomoc!!!   Struja!!! pomoc!!! EmptyPet Jan 13 2012, 07:35

Stara Pazova, majstor Zarko, radi u Autotrendu, a i privatno naravno. Pusti PP ako hoces broj!
Nazad na vrh Ići dole
milan_beska
Član
Član



Broj poruka : 116
Datum upisa : 28.08.2011
Godina : 32
Lokacija : beska(indjija)

Struja!!! pomoc!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Struja!!! pomoc!!!   Struja!!! pomoc!!! EmptySub Jan 14 2012, 12:07

dixy poslo sam ti poruku ali ne odg pa ako vidis ovo daj broj od tog majstora...
Nazad na vrh Ići dole
daki_nis
Član
Član



Broj poruka : 155
Datum upisa : 10.01.2011

Struja!!! pomoc!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Struja!!! pomoc!!!   Struja!!! pomoc!!! EmptyPet Jan 20 2012, 17:41

probaj prvo da zicu koja je namotana na kablu od bobine do razvodne kape skines pa ga zaverglaj da vidis sta ce da bude. moguce da je malo vise namotana zica pa baca varnicu jake struje u prekidac imao sam taj slucaj
Nazad na vrh Ići dole
Marko-Inđija
Početnik
Početnik
Marko-Inđija


Broj poruka : 10
Datum upisa : 15.01.2012
Lokacija : Indjija

Struja!!! pomoc!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Struja!!! pomoc!!!   Struja!!! pomoc!!! EmptyNed Jan 22 2012, 22:10

Tu moze biti dosta njake, najbolje ti je da odes kod Zareta u Staru Pazovu.
Nazad na vrh Ići dole
zorank65
Početnik
Početnik



Broj poruka : 32
Datum upisa : 17.02.2012

Struja!!! pomoc!!! Empty
PočaljiNaslov: milan_beska   Struja!!! pomoc!!! EmptyNed Feb 19 2012, 12:08

Mislim da nije u pitanju bombina nego motoric za vazduh (neznam tacan naziv) a bombinu polovnu nikako kad ima nova za 6000,oo
Nazad na vrh Ići dole
milan_beska
Član
Član



Broj poruka : 116
Datum upisa : 28.08.2011
Godina : 32
Lokacija : beska(indjija)

Struja!!! pomoc!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Struja!!! pomoc!!!   Struja!!! pomoc!!! EmptyNed Feb 19 2012, 15:28

e resio sam problem, bili su kablovi i svecice... jedna svecica nije valjala... i kabal jedan bio posecen da tako kazem... :S
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Struja!!! pomoc!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Struja!!! pomoc!!!   Struja!!! pomoc!!! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Struja!!! pomoc!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Pomoc !!!
» HHO NEMA LAZI NEMA PREVARE
» Pomoc
» pomoć !!!
» Grejanje

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Mehanika :: Kvarovi-
Skoči na: