Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Problem sa satom

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Gonzo
Početnik
Početnik



Broj poruka : 22
Datum upisa : 25.12.2011
Godina : 52
Lokacija : Banja Luka RS

Problem sa satom Empty
PočaljiNaslov: Problem sa satom   Problem sa satom EmptyNed Dec 25 2011, 14:48

Od skora sam ponosni vlasnik Kalosa 1,4 sedan 2005. godiše, u globalu sam zadovoljan i kao što bi pojedini članovi rekli koliko para toliko muzike voznja . Vidim da se kod mene javljaju problemi kao i kod pojedinih članova (škripanje prednjeg trapa, škripanje unutrašnje plastike,...) od kojih sam neke uspješno riješio a neke ne....

Jedan od problema je i to što mi ne radi sat na centralnoj tabli, svi ostali pokazivači rade kada se uključi kontakt (airbag, pokazivač za pojas,...)... Pa bi molio ako neko zna kako da rješim problem,...
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Problem sa satom Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa satom   Problem sa satom EmptyNed Dec 25 2011, 18:41

Predpostavljam da mislis na kilometar sat?ili sat - casovnik?Ne znam kako je na kalosu.Meni nije radio km/h kako treba i problem mi je resio elektricar za 3e,kupi signal sa menjaca pa je tu zamenjena buksna i ociscen kontakt.
Nazad na vrh Ići dole
zeks
Član
Član



Broj poruka : 211
Datum upisa : 18.07.2010
Godina : 66
Lokacija : Beograd

Problem sa satom Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa satom   Problem sa satom EmptyNed Dec 25 2011, 21:41

da te utesim i meni nekad radi nekad ne ja bi vise voleo da ne radi mislim da ne vredi truda
da skidas tablu i ko zna sta da ti pokazuje vreme
pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Gonzo
Početnik
Početnik



Broj poruka : 22
Datum upisa : 25.12.2011
Godina : 52
Lokacija : Banja Luka RS

Problem sa satom Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa satom   Problem sa satom EmptyPon Dec 26 2011, 14:30

Sorry, nisam se dobro izrazio, ne radi mi časovnik Embarassed .... S obzirom da ne nosim ručni sat, a često kasnim, volim da bacim oko na časovnik u autu ..... glavom u zid
Nazad na vrh Ići dole
zeks
Član
Član



Broj poruka : 211
Datum upisa : 18.07.2010
Godina : 66
Lokacija : Beograd

Problem sa satom Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa satom   Problem sa satom EmptyPon Dec 26 2011, 17:17

pa i meni casovnik ne radi upalise ponekad u tri meseca kad su ekstremno visoke
ili niske temperature stavi neki kineski sto se zalepi za tablu
pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
dixy
Moderator
Moderator
dixy


Broj poruka : 495
Datum upisa : 09.08.2010
Godina : 43
Lokacija : Beograd-Dobanovci

Problem sa satom Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa satom   Problem sa satom EmptyUto Dec 27 2011, 11:04

Potkaci ravnim srafcigerom i izvuci iz table da vidis kontakte. Daj kontakt pa premeri unimerom da li imas napon 12 V na kontaktima sata. Ako ne, onda imas zicu u prekidu i to je cimanje za traziti, jedimo da uzmes sa neceg drugog sto je stalno pod naponom. Ako ima snapon 12 V onda je do samog sata, pa vidi negde za polovan npr.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Problem sa satom Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa satom   Problem sa satom Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Problem sa satom
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» lanos 1.4 55kw problem, problem, problem!!!
» Tacuma 1,6 16v Problem pali se chek lampica, gasi se ,promenjen MAP senzor usisne grane,obrtaji motora kada skinem nogu sa gasa padaju i ugasi se.REsen problem 90%
» Amortizeri leganza
» Problem sa grejanjem
» Problem sa brisačem

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Kalos-
Skoči na: