Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Lanos-Lupkanje pri skretanju

Ići dole 
+3
metrocop
Megasp
PELA
7 posters
AutorPoruka
PELA
Početnik
Početnik



Broj poruka : 18
Datum upisa : 04.01.2011

Lanos-Lupkanje pri skretanju Empty
PočaljiNaslov: Lanos-Lupkanje pri skretanju   Lanos-Lupkanje pri skretanju EmptyPet Nov 11 2011, 11:50

Vozim Lanosa 1.5, 2000 godište. Dešava mi se da u krivini( ne u raskrsnci) kad skrećem u desno čujem blago lupkanjea to bude pri brzini od 60-70 km/h, a naročito je ispoljeno kad sam išao na Zlatibor pa u onim krivinama i nagibima kad god motam u desno, a ne mora biti puno oštra krivina, čuje se to blago i ne tako glasno lupkanje!

Pa ako neko ima neka iskustva neka pomogne,
pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Lanos-Lupkanje pri skretanju Empty
PočaljiNaslov: Re: Lanos-Lupkanje pri skretanju   Lanos-Lupkanje pri skretanju EmptyPet Nov 11 2011, 12:54

Obicno mada ne mora da znaci lupkaju solje amortizera -kod mene taj slucaj.Kada se mota volan,mada bi trebalo da se cuje i kada motas u mestu.
Nazad na vrh Ići dole
metrocop
Moderator
Moderator
metrocop


Broj poruka : 281
Datum upisa : 12.08.2010
Godina : 37
Lokacija : Bg

Lanos-Lupkanje pri skretanju Empty
PočaljiNaslov: Re: Lanos-Lupkanje pri skretanju   Lanos-Lupkanje pri skretanju EmptyPet Nov 11 2011, 13:29

I ja mislim da su sholje u pitanju...
Nazad na vrh Ići dole
kostas79
Član
Član
kostas79


Broj poruka : 129
Datum upisa : 02.11.2011
Godina : 45
Lokacija : beograd

Lanos-Lupkanje pri skretanju Empty
PočaljiNaslov: Re: Lanos-Lupkanje pri skretanju   Lanos-Lupkanje pri skretanju EmptyPet Nov 11 2011, 17:03

Mozes da proveris i kuglu kod majstora za stelovanje trapa. Besplatno ti pogledaju, a i nemoze da steluje trap dok se nepromeni kugla. Ja sam imao taj problem kod golfa 2.
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

Lanos-Lupkanje pri skretanju Empty
PočaljiNaslov: Re: Lanos-Lupkanje pri skretanju   Lanos-Lupkanje pri skretanju EmptyPet Nov 11 2011, 19:26

E kod mene je bio auspuh,kad mi je majstor radio prednji lonac malo je granu ostavio duzu,pa mi se javljalo lupkanje u desnoj krivini.Srecom nisam nista cackao oko trapa (mada sam se spremao).Jedan vulkanizer mi otkrio "kvar".E sad to je bilo kod mene....
Nazad na vrh Ići dole
NavratNanosLanos
Početnik
Početnik



Broj poruka : 37
Datum upisa : 21.11.2011

Lanos-Lupkanje pri skretanju Empty
PočaljiNaslov: Re: Lanos-Lupkanje pri skretanju   Lanos-Lupkanje pri skretanju EmptyUto Nov 22 2011, 23:28

Proveri amortizere,meni se culo tako.Desni mi procureo i lupkao
Nazad na vrh Ići dole
PELA
Početnik
Početnik



Broj poruka : 18
Datum upisa : 04.01.2011

Lanos-Lupkanje pri skretanju Empty
PočaljiNaslov: Re: Lanos-Lupkanje pri skretanju   Lanos-Lupkanje pri skretanju EmptyPet Nov 25 2011, 14:21

Izgleda da su mi otišli prednji ležajevi pa mi zato huči pri skretanju u krivinama pa mi sledi zamena. Zna li neko koliko bi koštala zamena oba prednja ležaja?
Nazad na vrh Ići dole
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

Lanos-Lupkanje pri skretanju Empty
PočaljiNaslov: Re: Lanos-Lupkanje pri skretanju   Lanos-Lupkanje pri skretanju EmptyPet Nov 25 2011, 16:36

dodjosmo sa lupkanja na hukanje Smile da si odmah tako napisao odmah bi ti rekli sta je Wink
Nazad na vrh Ići dole
NavratNanosLanos
Početnik
Početnik



Broj poruka : 37
Datum upisa : 21.11.2011

Lanos-Lupkanje pri skretanju Empty
PočaljiNaslov: Re: Lanos-Lupkanje pri skretanju   Lanos-Lupkanje pri skretanju EmptyPet Nov 25 2011, 18:51

Nismo se razumeli,e tako vec oce da se cuju lezaji.Meni su se tako culi al zadnji pri skretanju.Proveri dobro koji su,sve tockove proveri da budes siguran da li su prednji
Nazad na vrh Ići dole
PELA
Početnik
Početnik



Broj poruka : 18
Datum upisa : 04.01.2011

Lanos-Lupkanje pri skretanju Empty
PočaljiNaslov: Re: Lanos-Lupkanje pri skretanju   Lanos-Lupkanje pri skretanju EmptyPet Nov 25 2011, 20:17

jbg... meni se prvo ucinilo da je i hucanje i krckanje ali nema veze, ustanovljeno je da je lezaj pa ne znam koliko ce me izaci otprilike zamena?
Nazad na vrh Ići dole
NavratNanosLanos
Početnik
Početnik



Broj poruka : 37
Datum upisa : 21.11.2011

Lanos-Lupkanje pri skretanju Empty
PočaljiNaslov: Re: Lanos-Lupkanje pri skretanju   Lanos-Lupkanje pri skretanju EmptyPet Nov 25 2011, 21:55

A lezaj ko lezaj nije skup,ne znam za kvalitet....Ima posla...Mora se komplet amortizer skidati,vaditi polu-osovine jer ja mislim da to mora na presu da se izbija.Mozda oko 1000 din ruke po kom.
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

Lanos-Lupkanje pri skretanju Empty
PočaljiNaslov: Re: Lanos-Lupkanje pri skretanju   Lanos-Lupkanje pri skretanju EmptyPet Nov 25 2011, 22:49

bokilava ::
dodjosmo sa lupkanja na hukanje Smile da si odmah tako napisao odmah bi ti rekli sta je Wink
Pa bas tako smeh
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Lanos-Lupkanje pri skretanju Empty
PočaljiNaslov: Re: Lanos-Lupkanje pri skretanju   Lanos-Lupkanje pri skretanju Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Lanos-Lupkanje pri skretanju
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Pojedinačno lupkanje pri 60-70km/h
» Lupkanje pri ubrzanju od 60-70km/h
» Čudno lupkanje - Kalos
» lanos pomoc oko ler gasa ....
» Lanos 1.4 po meni troši previše

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Lanos-
Skoči na: