Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 pozdrav od rumunja!

Ići dole 
+4
dixy
metrocop
Megasp
stefanudrea
8 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
stefanudrea
Početnik
Početnik
stefanudrea


Broj poruka : 72
Datum upisa : 01.11.2011
Godina : 48
Lokacija : DROBETA/RUMUNJA

pozdrav od rumunja! Empty
PočaljiNaslov: pozdrav od rumunja!   pozdrav od rumunja! EmptyUto Nov 01 2011, 11:54

dobar dan dragih kolegima od srbija kaze vas stefan od rumunja.odkad sam clan club chevrolet rumunja i sam trazio neke stvari za moj auto u srbija mislio sam da treba da bude isto club chevrolet i daewoo u srbija i nasao sam ga!izvinite zato sto ne znam tacno svaki srbski rec ai pokusavam i ja da naucim bolje da govorim sa vas.ja imam jedan chevrolet aveo sedan od 2008 i od neke mesece vozim sa srbski gpl ali poslednj put sam vidio da i tamo je bio skup i ne znam ako da kupim vise od kladovo ili ne.ako ste u blizinu mene i zelite da se vidimo pisite mi.ovih godinu sam imao jedan mali sastanak sa clani chevrolet rumunja u tekija za kamping ali tad nisam znao vas, samo forum chevrolet.mozda cemo se bolje upoznati i vi da znate od rumunja ako vas nesto treba i mi da kupimo ako ima nesto za nas i tako dalje!sad trazim gume tigar da ga kupim nove od 185/60/14 za leto i za zime ali trazim naravno dobar cena zato sto su proizvodi u srbija ako tacno znam.vidimo se uskoro i sa slike moje kola! voznja
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

pozdrav od rumunja! Empty
PočaljiNaslov: Re: pozdrav od rumunja!   pozdrav od rumunja! EmptyUto Nov 01 2011, 12:22

Opa posta internacionalni forum.Dobrodosao
Nazad na vrh Ići dole
stefanudrea
Početnik
Početnik
stefanudrea


Broj poruka : 72
Datum upisa : 01.11.2011
Godina : 48
Lokacija : DROBETA/RUMUNJA

pozdrav od rumunja! Empty
PočaljiNaslov: Re: pozdrav od rumunja!   pozdrav od rumunja! EmptyUto Nov 01 2011, 12:40

Megasp ::
Opa posta internacionalni forum.Dobrodosao

hehehe
jeste.prvi sam ja?joj tako si daleko od mene!uzice! glavom u zid
Nazad na vrh Ići dole
metrocop
Moderator
Moderator
metrocop


Broj poruka : 281
Datum upisa : 12.08.2010
Godina : 37
Lokacija : Bg

pozdrav od rumunja! Empty
PočaljiNaslov: Re: pozdrav od rumunja!   pozdrav od rumunja! EmptyUto Nov 01 2011, 12:53

hehe Dobrodosao Smile Drago mi je da nam se pridruzuju i komsije Smile Odlicno pricas Srpski Smile Nadam se da cemo uspeti da se organizujemo i napravimo neko okupljanje...
Nazad na vrh Ići dole
stefanudrea
Početnik
Početnik
stefanudrea


Broj poruka : 72
Datum upisa : 01.11.2011
Godina : 48
Lokacija : DROBETA/RUMUNJA

pozdrav od rumunja! Empty
PočaljiNaslov: Re: pozdrav od rumunja!   pozdrav od rumunja! EmptyUto Nov 01 2011, 13:33

metrocop ::
hehe Dobrodosao Smile Drago mi je da nam se pridruzuju i komsije Smile Odlicno pricas Srpski Smile Nadam se da cemo uspeti da se organizujemo i napravimo neko okupljanje...

imate 10 dana za ovo!hajde govorite i sa vladimir od forum chevrolet i hajde da se vidimo bar 10-20!hahahaha!nadam se cu moci da vidim maracanu i moj dragi grad beli grad!bicu tamo i drugi put i nadam se da cu i da radim tamo uskoro!
Nazad na vrh Ići dole
dixy
Moderator
Moderator
dixy


Broj poruka : 495
Datum upisa : 09.08.2010
Godina : 43
Lokacija : Beograd-Dobanovci

pozdrav od rumunja! Empty
PočaljiNaslov: Re: pozdrav od rumunja!   pozdrav od rumunja! EmptyUto Nov 01 2011, 21:34

Dobro dosao!! bravo

Srpski ti je odlican, prijatno si me iznenadio, da ja bar upola toliko znam rumunski... (ipak znam par reci, ucili me drugari iz negotina i okoline Wink )

Pratio sam Daewoo & Chevrolet forum Romania, na [You must be registered and logged in to see this link.] neko vreme, nije los ali google translator jos nije bas usavrsen za rumunski (kao i za srpski).

Pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
metrocop
Moderator
Moderator
metrocop


Broj poruka : 281
Datum upisa : 12.08.2010
Godina : 37
Lokacija : Bg

pozdrav od rumunja! Empty
PočaljiNaslov: Re: pozdrav od rumunja!   pozdrav od rumunja! EmptyUto Nov 01 2011, 21:39

Kad tacno dolazis u Beograd?
Nazad na vrh Ići dole
stefanudrea
Početnik
Početnik
stefanudrea


Broj poruka : 72
Datum upisa : 01.11.2011
Godina : 48
Lokacija : DROBETA/RUMUNJA

pozdrav od rumunja! Empty
PočaljiNaslov: Re: pozdrav od rumunja!   pozdrav od rumunja! EmptySre Nov 02 2011, 06:41

dixy ::
Dobro dosao!! bravo

Srpski ti je odlican, prijatno si me iznenadio, da ja bar upola toliko znam rumunski... (ipak znam par reci, ucili me drugari iz negotina i okoline Wink )

Pratio sam Daewoo & Chevrolet forum Romania, neko vreme, nije los ali google translator jos nije bas usavrsen za rumunski (kao i za srpski).

Pozdrav!


imamo i club chevrolet ko isto ima aktivitet!
Nazad na vrh Ići dole
stefanudrea
Početnik
Početnik
stefanudrea


Broj poruka : 72
Datum upisa : 01.11.2011
Godina : 48
Lokacija : DROBETA/RUMUNJA

pozdrav od rumunja! Empty
PočaljiNaslov: Re: pozdrav od rumunja!   pozdrav od rumunja! EmptySre Nov 02 2011, 06:41

metrocop ::
Kad tacno dolazis u Beograd?

u 11 novembar!
Nazad na vrh Ići dole
stefanudrea
Početnik
Početnik
stefanudrea


Broj poruka : 72
Datum upisa : 01.11.2011
Godina : 48
Lokacija : DROBETA/RUMUNJA

pozdrav od rumunja! Empty
PočaljiNaslov: Re: pozdrav od rumunja!   pozdrav od rumunja! EmptySub Nov 05 2011, 10:44

stefanudrea ::
metrocop ::
Kad tacno dolazis u Beograd?

u 11 novembar!

i u 18 novembar
Nazad na vrh Ići dole
poštar68
Početnik
Početnik



Broj poruka : 97
Datum upisa : 27.07.2010
Lokacija : Pančevo

pozdrav od rumunja! Empty
PočaljiNaslov: Re: pozdrav od rumunja!   pozdrav od rumunja! EmptySub Nov 05 2011, 20:23

Prijatelju...jesi li ti radio na pancevackom buvljaku?
Nazad na vrh Ići dole
metrocop
Moderator
Moderator
metrocop


Broj poruka : 281
Datum upisa : 12.08.2010
Godina : 37
Lokacija : Bg

pozdrav od rumunja! Empty
PočaljiNaslov: Re: pozdrav od rumunja!   pozdrav od rumunja! EmptySub Nov 05 2011, 20:41

ahaha koje pitanje Smile)
Nazad na vrh Ići dole
stefanudrea
Početnik
Početnik
stefanudrea


Broj poruka : 72
Datum upisa : 01.11.2011
Godina : 48
Lokacija : DROBETA/RUMUNJA

pozdrav od rumunja! Empty
PočaljiNaslov: Re: pozdrav od rumunja!   pozdrav od rumunja! EmptyNed Nov 06 2011, 08:26

[quote="stefanudrea"]
dixy ::
Dobro dosao!! bravo

Srpski ti je odlican, prijatno si me iznenadio, da ja bar upola toliko znam rumunski... (ipak znam par reci, ucili me drugari iz negotina i okoline Wink )

Pratio sam Daewoo & Chevrolet forum Romania, neko vreme, nije los ali google translator jos nije bas usavrsen za rumunski (kao i za srpski).

Pozdrav!

i za mene je tesko sa turskom na chevrolet club turkey ali polako polako razumem nesto.znam da ti je tesko ali pokusaj.videces zanimljive auto tamo i mnogi smo.vidimo se!
Nazad na vrh Ići dole
stefanudrea
Početnik
Početnik
stefanudrea


Broj poruka : 72
Datum upisa : 01.11.2011
Godina : 48
Lokacija : DROBETA/RUMUNJA

pozdrav od rumunja! Empty
PočaljiNaslov: Re: pozdrav od rumunja!   pozdrav od rumunja! EmptyNed Nov 06 2011, 08:26

poštar68 ::
Prijatelju...jesi li ti radio na pancevackom buvljaku?

ne razumem zasto to pitas ili koga pitas?
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

pozdrav od rumunja! Empty
PočaljiNaslov: Re: pozdrav od rumunja!   pozdrav od rumunja! EmptyUto Dec 13 2011, 19:52

pozz za komsiluk
Nazad na vrh Ići dole
stefanudrea
Početnik
Početnik
stefanudrea


Broj poruka : 72
Datum upisa : 01.11.2011
Godina : 48
Lokacija : DROBETA/RUMUNJA

pozdrav od rumunja! Empty
PočaljiNaslov: Re: pozdrav od rumunja!   pozdrav od rumunja! EmptySre Dec 14 2011, 06:54

ludo je bio.vidio sam se vladimir od forumchevroletserbia ali sam imao nesrecnost tacno na 10 km do beograd.evo slike:

pozdrav od rumunja! Dscf9437h
By stefanudrea at 2011-11-28

pozdrav od rumunja! Dscf9432
By stefanudrea at 2011-11-28

pozdrav od rumunja! Dscf9431
By stefanudrea at 2011-11-28

pozdrav od rumunja! Dscf9430
By stefanudrea at 2011-11-28

pozdrav od rumunja! Dscf9429x
By stefanudrea at 2011-11-28

pozdrav od rumunja! Dscf9439u
By stefanudrea at 2011-11-28

i evo kako izgleda sad!

pozdrav od rumunja! Dscf9561
By stefanudrea at 2011-11-27

pozdrav od rumunja! Dscf9560a
By stefanudrea at 2011-11-27

pozdrav od rumunja! Dscf9559g
By stefanudrea at 2011-11-27


Nazad na vrh Ići dole
matrix
Član
Član
matrix


Broj poruka : 178
Datum upisa : 26.09.2011
Godina : 45
Lokacija : Banja Luka

pozdrav od rumunja! Empty
PočaljiNaslov: Re: pozdrav od rumunja!   pozdrav od rumunja! EmptySre Dec 14 2011, 07:49

Caooo kakav si?Pa vidim da Te nije bilo dugo na forumu...dobro si prosao sa sudarom. Bice auta samo zdravlje da bude dobro! Velik pozdrav iz Banja Luke!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.inecco.net/congress
dixy
Moderator
Moderator
dixy


Broj poruka : 495
Datum upisa : 09.08.2010
Godina : 43
Lokacija : Beograd-Dobanovci

pozdrav od rumunja! Empty
PočaljiNaslov: Re: pozdrav od rumunja!   pozdrav od rumunja! EmptySre Dec 14 2011, 07:54

Nesreco sta ti se desilo? Kako si se slupao?
Nazad na vrh Ići dole
stefanudrea
Početnik
Početnik
stefanudrea


Broj poruka : 72
Datum upisa : 01.11.2011
Godina : 48
Lokacija : DROBETA/RUMUNJA

pozdrav od rumunja! Empty
PočaljiNaslov: Re: pozdrav od rumunja!   pozdrav od rumunja! EmptySre Dec 14 2011, 09:22

moj auto se ljubio sa jedan autobus od publik servis beograd.on je stopirao i ja sam ga udarjo ga.pokusao sam da stopiram i ja ali nisam imao dosta mesto da se radi to.ne znam tacno kako da vas kazem ali tako se desio.sve je bio oko 1000 euro da ga slepiram i da ga sredim i sad ima crni kolant u top i tamo gde ste videli u slike.nisam hteo da ga radim vise belo.bio je skupo da se radi to.sad mislim ako da radim 2 linje kako ima viper sa belo reflex boja.ne znam ako poljcija ga dozvolit o!
Nazad na vrh Ići dole
zeks
Član
Član



Broj poruka : 211
Datum upisa : 18.07.2010
Godina : 66
Lokacija : Beograd

pozdrav od rumunja! Empty
PočaljiNaslov: Re: pozdrav od rumunja!   pozdrav od rumunja! EmptySre Dec 14 2011, 09:32

pa dobro izgleda sa ovim crnim samo da si ti ziv i zdrav
Nazad na vrh Ići dole
stefanudrea
Početnik
Početnik
stefanudrea


Broj poruka : 72
Datum upisa : 01.11.2011
Godina : 48
Lokacija : DROBETA/RUMUNJA

pozdrav od rumunja! Empty
PočaljiNaslov: Re: pozdrav od rumunja!   pozdrav od rumunja! EmptySre Dec 14 2011, 09:35

jeste, u pravu si!hteo sam od dugo vreme da radim da izgleda tako!
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

pozdrav od rumunja! Empty
PočaljiNaslov: Re: pozdrav od rumunja!   pozdrav od rumunja! EmptySre Dec 14 2011, 19:29

dobro si ti prosao Shocked
Nazad na vrh Ići dole
matrix
Član
Član
matrix


Broj poruka : 178
Datum upisa : 26.09.2011
Godina : 45
Lokacija : Banja Luka

pozdrav od rumunja! Empty
PočaljiNaslov: Re: pozdrav od rumunja!   pozdrav od rumunja! EmptySre Dec 14 2011, 20:17

stefanudrea ::
moj auto se ljubio sa jedan autobus od publik servis beograd.on je stopirao i ja sam ga udarjo ga.pokusao sam da stopiram i ja ali nisam imao dosta mesto da se radi to.ne znam tacno kako da vas kazem ali tako se desio.sve je bio oko 1000 euro da ga slepiram i da ga sredim i sad ima crni kolant u top i tamo gde ste videli u slike.nisam hteo da ga radim vise belo.bio je skupo da se radi to.sad mislim ako da radim 2 linje kako ima viper sa belo reflex boja.ne znam ako poljcija ga dozvolit o!

Ma cooool izgleda i lijepse nego prije...mogao si staviti karbon foliju 3M, onda nece biti problema sa policijom. Razumijece policija. U Banja Luci kompletna hauba sa folijom kosta oko 80evra a za branik ne znam. Eto to je to. Bas mi je drago da si ziv i zdrav...auta ces mjenjati uvijek. bravo
Nazad na vrh Ići dole
http://www.inecco.net/congress
stefanudrea
Početnik
Početnik
stefanudrea


Broj poruka : 72
Datum upisa : 01.11.2011
Godina : 48
Lokacija : DROBETA/RUMUNJA

pozdrav od rumunja! Empty
PočaljiNaslov: Re: pozdrav od rumunja!   pozdrav od rumunja! EmptyČet Dec 15 2011, 06:57

jeste, u pravu ste.i ja mislim da ostavjm za cela kola to i da bude super ali sad mislim na 2 linje bele kao viper style ali ne sad, mozda u leto.sad pare nisu vise! Shocked
Nazad na vrh Ići dole
stefanudrea
Početnik
Početnik
stefanudrea


Broj poruka : 72
Datum upisa : 01.11.2011
Godina : 48
Lokacija : DROBETA/RUMUNJA

pozdrav od rumunja! Empty
PočaljiNaslov: srecna nova 2012   pozdrav od rumunja! EmptySub Dec 31 2011, 12:54

srecna nova 2012 od rumunja i nadam se da cemo se videti u 2012 zdravi! santa cherry
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





pozdrav od rumunja! Empty
PočaljiNaslov: Re: pozdrav od rumunja!   pozdrav od rumunja! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
pozdrav od rumunja!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» POZDRAV
» Pozdrav
» pozdrav
» Pozdrav
» Pozdrav

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Daewoo Srbija :: Predstavljanje-
Skoči na: