Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 pozdrav

Ići dole 
AutorPoruka
dejanlik
Početnik
Početnik



Broj poruka : 3
Datum upisa : 11.06.2015

pozdrav Empty
PočaljiNaslov: pozdrav   pozdrav EmptyČet Jun 11 2015, 23:36

imam daewoomatiz 800 kubika se odnedavno 99 godina
pozdravljam vas sve zivim u hr
Nazad na vrh Ići dole
dejanlik
Početnik
Početnik



Broj poruka : 3
Datum upisa : 11.06.2015

pozdrav Empty
PočaljiNaslov: Re: pozdrav   pozdrav EmptyUto Nov 17 2015, 11:00

moj daewoo je odma počeo da zaje..ba.  prvo mi crknula pumpa od goriva, našli od punta isti pritisak sve paše. ok. nisam vozio ni mjesec dana odjednom stao nešto da lupa u motoru.
otišla pumpa vode, aj promjeni i to uz to i zupčasti remen,zatezač (španer)
aj kad mjenjam izmjenjaću mu filtere,ulja,svjećice...sve izmjenjam reko sad ću da se vozim koji mjesec bez problema...deset dana poslje propade kočnica, trule cijevčice od kočnica, mjenjaj sve za bakrene. ujedno ga dam povariti sve podove,auspuh i zaštitim temeljnom pa bitumenom.
eh reko sad sam ga baš osvježio ljepo, kad tamo poče da se grije,nema vode, doljevaj svako malo. pa šta je tamo,amo pušta crijevo od malog hladnjaka, neda se okrpiti već mora da se skine po motora da se dođe do njega..podizače koji nekad oće nekad neće i sl. sitnice koje ne utječu direct na vožnju neću ni spominjati. sad me zanima čime će me sljedećim iznenaditi, neću ga prodati baš sam zaratio snjim  a078
Nazad na vrh Ići dole
 
pozdrav
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» pozdrav iz BG
» pozdrav
» LANOS 1.5 OPŠTI PROBLEM-2 DEO !!
» Pozdrav iz KG-a
» Pozdrav

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Daewoo Srbija :: Predstavljanje-
Skoči na: