Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Evo cena po prodavnicama.

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Evo cena po prodavnicama. Empty
PočaljiNaslov: Evo cena po prodavnicama.   Evo cena po prodavnicama. EmptyPet Sep 16 2011, 16:07

Trazio sam na 2 mesta u Uzicu dihtung glave i u jednoj radnji je 1350 u drugoj 1200 ISTI.Ako narucim iz drugog grada 200 din postarina i nista nije jeftinije,posto je rad 5000 reko aj da promenim i gumice ventila valjalo bi i krenem da zovem za gumice-inace za nubiru 98 1,6 16v


auto roll firma iz Uzica proverice u ponedeljak a trebalo bi da je 70-100 din tako kaze po komadu znaci 1120-1600
euro 07 185din komada ili set 2960 din
Japan part 100 din komad ili 1600 din set
lav auto -nema
nipon - nema samo sa semerenzima i to je 5600
rs auto Uzice 185 din po komadu a za set 2460
shop invest 200 din komad 3200din set traze da se uplati depozit pa da salju
Jos jedna prodavnica iz Uzica tommy 2750din set

Znaci ubedljivo najeftinije se prolazi u japan part,vec sam ranije narucivao i sve je bilo ispostovano,a videcu i u ovoj radnji autoroll gde nabavljam takodje cenu.Shop invest je 2x skuplji od japan parta,bar u ovom slucaju.
Ja nabavljam delove u Uzicu u RS auto,autoroll ili japan part beograd.
Nazad na vrh Ići dole
mali
Početnik
Početnik



Broj poruka : 25
Datum upisa : 30.06.2010
Godina : 45
Lokacija : Zemun

Evo cena po prodavnicama. Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo cena po prodavnicama.   Evo cena po prodavnicama. EmptyPon Sep 19 2011, 08:24

u frend autu (011/3161759) u bg gumice 2515 din, cela gornja garnitura 5250 din sto se najvise isplati jer dobijes sve dihtunge koji ce ti naravno trebati ako skidas glavu u gumice ventila i one male gumice kao polumesec sto idu na poklopac ventila,a oni i salju aksom pouzecem pa ti razmisli to ti je jos jedno 250/300din za postarinu. ako skidas glavu ne mozes samo promeniti dihtung glave. tu su ti i dihtunsi izduva,usisa,poklopca ventila,a mislim kada je vec sredjujes da odma uzmes i semeringe bregastih nisu nesto skupi. pozzz
Nazad na vrh Ići dole
Aleks_BGD
Početnik
Početnik



Broj poruka : 20
Datum upisa : 02.05.2011

Evo cena po prodavnicama. Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo cena po prodavnicama.   Evo cena po prodavnicama. EmptyPon Sep 19 2011, 19:55

Ja sam imao mali problem na mojoj Leganzi,malo pred veliki servis pocelo uje da curi na glavi gore.Kad smo radili servis,kaze majstor samo dihtung da se promeni.Tako smo i uradili,evo sad suv ko barut nigde nepokazuje...

Inace to me je stajalo oko 1900 din.
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Evo cena po prodavnicama. Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo cena po prodavnicama.   Evo cena po prodavnicama. EmptyUto Sep 20 2011, 06:02

Zvao i japan x i nemaju.Pa super ti cena ,Ovde otvaranje 5000 min
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Evo cena po prodavnicama. Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo cena po prodavnicama.   Evo cena po prodavnicama. EmptyUto Sep 20 2011, 19:51

Nasao sam u prodavnici u Uzicu autoroll cena 90 din po komadu,pasuju od kalosa.
Nazad na vrh Ići dole
mali
Početnik
Početnik



Broj poruka : 25
Datum upisa : 30.06.2010
Godina : 45
Lokacija : Zemun

Evo cena po prodavnicama. Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo cena po prodavnicama.   Evo cena po prodavnicama. EmptyUto Sep 20 2011, 20:06

eto ekstra. pozz
Nazad na vrh Ići dole
Aleks_BGD
Početnik
Početnik



Broj poruka : 20
Datum upisa : 02.05.2011

Evo cena po prodavnicama. Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo cena po prodavnicama.   Evo cena po prodavnicama. EmptySre Sep 21 2011, 18:05

Megasp ::
Zvao i japan x i nemaju.Pa super ti cena ,Ovde otvaranje 5000 min

Ma to mi sve uslo u cenu kad sam radio veliki servis.Kompletno ceo veliki servis 212eur.
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Evo cena po prodavnicama. Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo cena po prodavnicama.   Evo cena po prodavnicama. EmptyČet Sep 22 2011, 19:42

E danas me zove majstor,i kaze da ne odgovara ni dihtung ni gumice.Dihtung vratim vrate mi pare i odem u radnju gde sam uzeo gumice i daju mi koje trebaju + mi vrate 600 dinara za razliku znaci gumice izlaze po komadu 53 dinara,i ujutru mi stize dihtung glave i dihtung usisa oba ukupno oko 1900
Nazad na vrh Ići dole
benzinac
Početnik
Početnik



Broj poruka : 5
Datum upisa : 23.10.2013

Evo cena po prodavnicama. Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo cena po prodavnicama.   Evo cena po prodavnicama. EmptyUto Nov 12 2013, 08:24

Megasp ::
Nasao sam u prodavnici u Uzicu autoroll  cena 90 din po komadu,pasuju od kalosa.
imas li broj te prodavnice u uzicu:bravo:
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Evo cena po prodavnicama. Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo cena po prodavnicama.   Evo cena po prodavnicama. Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Evo cena po prodavnicama.
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Daewoo Lanos-CENE DELOVA PO PRODAVNICAMA
» Dijagnostika
» Cena Auto Gasa
» ALNASER Daewoo Lanos 1.4 2ooogod nabavka i cena

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Razno :: Prodavnice i servisi-
Skoči na: