Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Problem sa daljinskim zakljucavanjem

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
suko
Početnik
Početnik



Broj poruka : 53
Datum upisa : 30.10.2010

Problem sa daljinskim zakljucavanjem Empty
PočaljiNaslov: Problem sa daljinskim zakljucavanjem   Problem sa daljinskim zakljucavanjem EmptyNed Sep 11 2011, 11:29

Pozz drugari iz cista mira mi je prestalo raditi centralno zakljucavanje sa kljuca,lampice na kljuce rade ali daljinsko zakljucavanje nista,mrtvo sve!Ako neko ima savet ili je imao slican problem bio bih vam zahvalan za savet pozz!
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Problem sa daljinskim zakljucavanjem Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa daljinskim zakljucavanjem   Problem sa daljinskim zakljucavanjem EmptyNed Sep 11 2011, 13:08

imao sam ja problem na NUBIRI ne radi centralna na kljuc,a nije radila ni na daljniski.Otisao kod elektricara i imas u kabini iza osiguraca jednu konzolu -fabricka centralna(bar kod mene) i jedna ispod volana.Samo su prelemljeni kontakti,i proradila mi je centralna na kljuc ali je alarm crkao i daljnisko mi nije radilo.Uzeo sam drugu centralnu i uradio mi covek za 3000(njegova centralna naravno),nisam hteo sam da nesto ne zajebem oko blokade motora-strah od nepoznatog.
Nazad na vrh Ići dole
 
Problem sa daljinskim zakljucavanjem
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Problem sa daljinskim zakljucavanjem
» lanos 1.4 55kw problem, problem, problem!!!
» Tacuma 1,6 16v Problem pali se chek lampica, gasi se ,promenjen MAP senzor usisne grane,obrtaji motora kada skinem nogu sa gasa padaju i ugasi se.REsen problem 90%
» Amortizeri leganza
» Замена сијалица на инструменттабли Ланоса

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Leganza & Evanda-
Skoči na: