Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Gde sipate bmb 95 u Novom Sadu?

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
baba
Početnik
Početnik



Broj poruka : 31
Datum upisa : 08.04.2011
Lokacija : Novi Sad

Gde sipate bmb 95 u Novom Sadu? Empty
PočaljiNaslov: Gde sipate bmb 95 u Novom Sadu?   Gde sipate bmb 95 u Novom Sadu? EmptyPon Jul 04 2011, 18:56

Kazu da gorivo nije svuda istog kvaliteta, pa rekoh sebi da pitam vas ...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.4s-squad.com
dixy
Moderator
Moderator
dixy


Broj poruka : 495
Datum upisa : 09.08.2010
Godina : 43
Lokacija : Beograd-Dobanovci

Gde sipate bmb 95 u Novom Sadu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde sipate bmb 95 u Novom Sadu?   Gde sipate bmb 95 u Novom Sadu? EmptyUto Jul 05 2011, 18:29

Sav BMB 95 u Srbiji dolazi sa jednog mesta, tako da je osnovni sastav isti (ELP u Bg kod Sava centra dobija iz Panceva 100% provereno, a i nisu imali kad su poljoprivrednici Vojvodine blokirali put ka rafineriji)Razlikuju se aditivi koje dodaju prilikom distribucije (ne znam tacno sta se sve stavlja, mislim da je poslovna tajna, nekad je islo tetraetil olovo kao antidetonaciono sredstvo). Cistoca benzina varira od pumpe do pumpe. Bilo koji benzin koji se sipa u prljav i strokav tank u kome je mulj do pola, pa makar da je dosao direktno iz laboratorije, bice isti kao i tank-pun mulja i cestica kojecega. Rezultat? Motori upropasceni losim benzinom, od detonacija i sagorevanja tog istog mulja. Toliko o kvalitetu.

Malo je detaljnije a posto sam u NS dolazio sluzbeno samo busom, ne znam koje su dobre pumpe i stoga sam samo delimicno pokusao da odgovorim na pitanje.

Pozdrav bravo
Nazad na vrh Ići dole
dexns
Početnik
Početnik
dexns


Broj poruka : 34
Datum upisa : 07.12.2010
Godina : 46
Lokacija : Novi Sad

Gde sipate bmb 95 u Novom Sadu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde sipate bmb 95 u Novom Sadu?   Gde sipate bmb 95 u Novom Sadu? EmptySub Jul 09 2011, 22:53

baba ::
Kazu da gorivo nije svuda istog kvaliteta, pa rekoh sebi da pitam vas ...

ja sam zadovoljan sa gorivom na bilo kojoj "Luk Oil" pumpi u NS-u. Inače do pre godinu dana sam sipao stalno na "OMV-u" , pa sam išao da čistim dizne , jer se upalila ček endžin lampica Smile
Nazad na vrh Ići dole
shima ns
Početnik
Početnik



Broj poruka : 5
Datum upisa : 06.03.2011

Gde sipate bmb 95 u Novom Sadu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde sipate bmb 95 u Novom Sadu?   Gde sipate bmb 95 u Novom Sadu? EmptyPon Avg 01 2011, 09:46

Ja sipam samo na LUK OILU,i TNG,i BMB..........................Isprobao sam sve pumpe po NS-u,i zaustavio se kod njih.Narocito sam zadovoljan sa plinom!!!!!Primera radi,kada sipam plin na nisovoj pumpi,po gradu predjem tacno 86 kilometara.Da napomenem da je u pitanju kolicina goriva za 1000 din,oko 17 litara!!!!!Motor se gusi i jedva vuce.Probao sam i na impulsu(MOL),nista bolje od NIS-a.Kod uzara na Telepu je bolji plin,ali kao sto rekoh,kod luk oila je najbolji.Kada kod njih tocim,prelazim izmedju 120 -130 km.Sto se tice bmb ne znam potrosnju,ne smem da vozim na benzinu po gradu,poletecu ,ili cu uleteti nekome u gepek smeh voznja 2.0 zna dobro da povuce
Nazad na vrh Ići dole
baba
Početnik
Početnik



Broj poruka : 31
Datum upisa : 08.04.2011
Lokacija : Novi Sad

Gde sipate bmb 95 u Novom Sadu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde sipate bmb 95 u Novom Sadu?   Gde sipate bmb 95 u Novom Sadu? EmptySre Sep 28 2011, 16:40

shima ns ::
Ja sipam samo na LUK OILU,i TNG,i BMB..........................Isprobao sam sve pumpe po NS-u,i zaustavio se kod njih.Narocito sam zadovoljan sa plinom!!!!!Primera radi,kada sipam plin na nisovoj pumpi,po gradu predjem tacno 86 kilometara.Da napomenem da je u pitanju kolicina goriva za 1000 din,oko 17 litara!!!!!Motor se gusi i jedva vuce.Probao sam i na impulsu(MOL),nista bolje od NIS-a.Kod uzara na Telepu je bolji plin,ali kao sto rekoh,kod luk oila je najbolji.Kada kod njih tocim,prelazim izmedju 120 -130 km.Sto se tice bmb ne znam potrosnju,ne smem da vozim na benzinu po gradu,poletecu ,ili cu uleteti nekome u gepek smeh voznja 2.0 zna dobro da povuce

Ja sam poceo da tocim na MOL pumpama, i za sada sam zadovoljan, a cuo sam isto veoma dobre komentare za LUK Oil
Nazad na vrh Ići dole
http://www.4s-squad.com
Sponsored content





Gde sipate bmb 95 u Novom Sadu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde sipate bmb 95 u Novom Sadu?   Gde sipate bmb 95 u Novom Sadu? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Gde sipate bmb 95 u Novom Sadu?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» majstor za BRC u Novom Sadu
» Koja ulja sipate u vase Daewoo-e ?
» KAZNENI POENI, PREKRŠAJI I KAZNE PO NOVOM ZOBS

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Razno :: Neobavezno-
Skoči na: