Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 KLIMA UREĐAJ

Ići dole 
+3
lanossx
BT
PELA
7 posters
AutorPoruka
PELA
Početnik
Početnik



Broj poruka : 18
Datum upisa : 04.01.2011

KLIMA UREĐAJ Empty
PočaljiNaslov: KLIMA UREĐAJ   KLIMA UREĐAJ EmptyUto Jun 14 2011, 15:10

U PITANJU JE LANOS 1.5 63KW

RADIO SAM KOMPLETAN SERVIS KLIMA UREĐAJA PROŠLOG AVGUSTA( SERVIS KOMPRESORA, ZAMENA ORING GUMICA, ...) ALI OVOG PROLEĆA OPET KLIMA NE RADI PA JA ODEM KOD MAJSTORA PA ON PONOVO NAPUNI I OPET PROMENI NEKE GUMICE NA ULAZU U CEVI U KABINU I OPET MI NAPUNI FREON, A MENI OPET ISTO POSLE DESETAK DANA. A ČUJE MI SE NEKO ČUDNO CVRČANJE OKO ONE FIOKE ZA OSTAVKU STVARI KADA MI RADI KLIMA UREĐAJ I POSLE PAR DANA FREON ISCURI PA JA OPET KOD MAJSORA. PA DA JA NE BI IŠAO DESET PUTA KOD TOG MOG MAJSTORA KOJI IZGLEDA NEMA POJMA O ČEMU JE REČ,
DA LI NEKO ZNA NEKI DOBAR SERVIS ZA KLIMA UREĐAJE A DA IMA ISKUSTVA SA DAEWOO VOZILIMA, U NOVOM SADU?
Nazad na vrh Ići dole
BT
Početnik
Početnik
BT


Broj poruka : 22
Datum upisa : 19.08.2010
Lokacija : NS

KLIMA UREĐAJ Empty
PočaljiNaslov: Re: KLIMA UREĐAJ   KLIMA UREĐAJ EmptyUto Jun 14 2011, 18:55

PELA ::
U PITANJU JE LANOS 1.5 63KW

RADIO SAM KOMPLETAN SERVIS KLIMA UREĐAJA PROŠLOG AVGUSTA( SERVIS KOMPRESORA, ZAMENA ORING GUMICA, ...) ALI OVOG PROLEĆA OPET KLIMA NE RADI PA JA ODEM KOD MAJSTORA PA ON PONOVO NAPUNI I OPET PROMENI NEKE GUMICE NA ULAZU U CEVI U KABINU I OPET MI NAPUNI FREON, A MENI OPET ISTO POSLE DESETAK DANA. A ČUJE MI SE NEKO ČUDNO CVRČANJE OKO ONE FIOKE ZA OSTAVKU STVARI KADA MI RADI KLIMA UREĐAJ I POSLE PAR DANA FREON ISCURI PA JA OPET KOD MAJSORA. PA DA JA NE BI IŠAO DESET PUTA KOD TOG MOG MAJSTORA KOJI IZGLEDA NEMA POJMA O ČEMU JE REČ,
DA LI NEKO ZNA NEKI DOBAR SERVIS ZA KLIMA UREĐAJE A DA IMA ISKUSTVA SA DAEWOO VOZILIMA, U NOVOM SADU?

Servis Snesko, Vardarska 1 iza zonedove zgrade na novom bulevaru. Preporucujem iz tudjih iskustava jer ja nisam imao problema sa klimom sem sto sam je 2x dopunjavao za ove 3-4 godine.
Nazad na vrh Ići dole
lanossx
Početnik
Početnik
lanossx


Broj poruka : 51
Datum upisa : 24.04.2010
Lokacija : Futog

KLIMA UREĐAJ Empty
PočaljiNaslov: KLIMA UREĐAJ    KLIMA UREĐAJ EmptySre Jun 15 2011, 19:44

I ja sam čuo da su korektni i stručni u servisu Sneško,ličnih iskustava za sada nemam,ako zatreba prvo ću tamo.
Nazad na vrh Ići dole
PELA
Početnik
Početnik



Broj poruka : 18
Datum upisa : 04.01.2011

KLIMA UREĐAJ Empty
PočaljiNaslov: Re: KLIMA UREĐAJ   KLIMA UREĐAJ EmptyČet Jun 16 2011, 07:01

Na žalost u Snešku sam i radio do sada servis, majstor je stvarno prijatan i korektan ali nikako ne može da ustanovi zbog čega iscuri freon. Menjao mi je do sada iste gumice tri puta... ako ima još neki predlog bio bih vam zahvalan. Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
poštar68
Početnik
Početnik



Broj poruka : 97
Datum upisa : 27.07.2010
Lokacija : Pančevo

KLIMA UREĐAJ Empty
PočaljiNaslov: Re: KLIMA UREĐAJ   KLIMA UREĐAJ EmptyČet Jun 16 2011, 18:57

Otidi u servis koji poseduje moderan uredjaj za punjenje sistema...u freon se ubacuje boja koja se vidi UV naocarima (ako negde curi)...verovatno je u pitanju hladnjak klime.
Nazad na vrh Ići dole
PELA
Početnik
Početnik



Broj poruka : 18
Datum upisa : 04.01.2011

KLIMA UREĐAJ Empty
PočaljiNaslov: Re: KLIMA UREĐAJ   KLIMA UREĐAJ EmptyNed Jun 19 2011, 11:23

OK, A DA LI NEKO ZNA DA LI LANOS IMA NEKU BOLJKU STO SE TICE KLIMA UREDJAJA?
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

KLIMA UREĐAJ Empty
PočaljiNaslov: Re: KLIMA UREĐAJ   KLIMA UREĐAJ EmptyPon Jun 20 2011, 20:54

Pisao sam u [You must be registered and logged in to see this link.] temi , imas i link ka sajtu servisa , lik ima pro uredjaj za servis i reciklazu gasa u koji se ubacuje boja kao sto rece poštar68 , al' se vidi pod UV lampom u kombinaciji sa UV naocarima , meni konkretno pustio hladnjak u desnom donjem cosku , ne znam koliko je isplativo variti ga i da li je uopste moguce , ponudio mi je clan iz Ripnja (cini mi se ) za 40 jevreja polovan - ispravan , tako da cu kupiti od njega ( kad mi iscuri ovo punjenje i ako ostane ta cena Laughing jel )
Nazad na vrh Ići dole
PELA
Početnik
Početnik



Broj poruka : 18
Datum upisa : 04.01.2011

KLIMA UREĐAJ Empty
PočaljiNaslov: Re: KLIMA UREĐAJ   KLIMA UREĐAJ EmptyUto Jun 21 2011, 09:41

Potražio sam link ali ga ne mogu pronaći. Da li možeš ovde da ostaviš link ili napišeš koji je to servis, nadam se da je u Novom Sadu. Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

KLIMA UREĐAJ Empty
PočaljiNaslov: Re: KLIMA UREĐAJ   KLIMA UREĐAJ EmptyUto Jun 21 2011, 15:12

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

KLIMA UREĐAJ Empty
PočaljiNaslov: Re: KLIMA UREĐAJ   KLIMA UREĐAJ EmptyUto Jun 21 2011, 16:38

Evo Boki je postavio al' nije Novi Sad Neutral
Nazad na vrh Ići dole
dixy
Moderator
Moderator
dixy


Broj poruka : 495
Datum upisa : 09.08.2010
Godina : 43
Lokacija : Beograd-Dobanovci

KLIMA UREĐAJ Empty
PočaljiNaslov: Re: KLIMA UREĐAJ   KLIMA UREĐAJ EmptyUto Jun 21 2011, 18:52

serhio011 ::
Evo Boki je postavio al' nije Novi Sad Neutral

Po tvojoj preporuci sam bio kod njih, ali nisam dobio nikakvu posebnu uslugu. Nisu zainteresovani da rade bilo sta drugo sem da napune, tj da prikace masinu. Znaci nece da ociste (cak ni kao posao koji ce dodatno naplatiti), da odrade ventilator za koji sam napomenuo da skripi, znaci nista sto je "koska".
Nazad na vrh Ići dole
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

KLIMA UREĐAJ Empty
PočaljiNaslov: Re: KLIMA UREĐAJ   KLIMA UREĐAJ EmptyUto Jun 21 2011, 18:58

uh sto mrzim takve majstore glavom u zid glavom u zid
ako mi verujes, moje licno iskustvo, ja sam sve stvari koje makar samo mirisu na kosku morao sam da odradim. Upravo zbog takvih koji ne rade nista sem zamene ulja i plocica...
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

KLIMA UREĐAJ Empty
PočaljiNaslov: Re: KLIMA UREĐAJ   KLIMA UREĐAJ EmptyPet Jun 24 2011, 18:41

dixy ::
serhio011 ::
Evo Boki je postavio al' nije Novi Sad Neutral

Po tvojoj preporuci sam bio kod njih, ali nisam dobio nikakvu posebnu uslugu. Nisu zainteresovani da rade bilo sta drugo sem da napune, tj da prikace masinu. Znaci nece da ociste (cak ni kao posao koji ce dodatno naplatiti), da odrade ventilator za koji sam napomenuo da skripi, znaci nista sto je "koska".
Mad Mad Mad Ma to idu na varijantu kao pocela sezona pa im se vise isplati da samo pune i uzmu pare na brzinu Mad Mad Mad, a meni receno kad nabavim hladnjak da dodjem Shocked Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
dixy
Moderator
Moderator
dixy


Broj poruka : 495
Datum upisa : 09.08.2010
Godina : 43
Lokacija : Beograd-Dobanovci

KLIMA UREĐAJ Empty
PočaljiNaslov: Re: KLIMA UREĐAJ   KLIMA UREĐAJ EmptyPet Jun 24 2011, 21:32

U istom servisu pitam momka ima li dijagnostiku za nase automobile, koja btw nije nista poosebno, znaci nema posebnoh konektora i sl., dobijam odgovor da posto nemaju konektor koji je navodno poseban ne rade dijagnostiku tog tipa itd itd... (konektor je inace standardni OBD2). A na reklami im stoji da rade elektriku, dijagnostiku i klime.

Ali ako nista drugo bar su pedantni... bravo
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

KLIMA UREĐAJ Empty
PočaljiNaslov: Re: KLIMA UREĐAJ   KLIMA UREĐAJ EmptySub Jun 25 2011, 15:58

dixy ::
U istom servisu pitam momka ima li dijagnostiku za nase automobile, koja btw nije nista poosebno, znaci nema posebnoh konektora i sl., dobijam odgovor da posto nemaju konektor koji je navodno poseban ne rade dijagnostiku tog tipa itd itd... (konektor je inace standardni OBD2). A na reklami im stoji da rade elektriku, dijagnostiku i klime.

Ali ako nista drugo bar su pedantni... bravo
E ljudi evo vec drugi put crvenim Embarassed Embarassed Embarassed zbog preporuka servisa ( opasni gusar je prosao nesto slicno , pa mu se ovom prilikom jos jednom izvinjavam ) tako da......... od mene je dosta glavom u zid glavom u zid glavom u zid
Nazad na vrh Ići dole
dixy
Moderator
Moderator
dixy


Broj poruka : 495
Datum upisa : 09.08.2010
Godina : 43
Lokacija : Beograd-Dobanovci

KLIMA UREĐAJ Empty
PočaljiNaslov: Re: KLIMA UREĐAJ   KLIMA UREĐAJ EmptySub Jun 25 2011, 16:18

Ma nije brate do tebe uopste, ne treba da crvenis ti vec oni... scratch Tvoja je preporuka bila na mestu. I ja sam preporucivao odredjenog mehanicara za nasa vozila, ali je i on na kraju ispao nekorektan i nije hteo da odradi par sitnica (samo da zameni pokvareni vec pomenuti niegde EGR ventil drugim i da prikaci komp da proveri dal' sljaka, kao i par nekih drugih sitnica). Niko bre u Srbiji danas nece da radi nesto a da pri tome nema duplu zaradu. Ako ne moze da naplati (citaj ODERE)-nece raditi. Nikom se vise nista ne isplati. Samo se kinezima sve isplati Very Happy (mada su se i oni izbezobrazili i posrbili smeh pa za svoj bofl deru).

Jos jednom, svrha prethodnog posta nije da se osetis prozvanim, vec cisto moje iskustvo. Izvinjavam se ako je imalo losu konotaciju.

Pozdrav bravo
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





KLIMA UREĐAJ Empty
PočaljiNaslov: Re: KLIMA UREĐAJ   KLIMA UREĐAJ Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
KLIMA UREĐAJ
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» HHO uređaj, ima li ko iskustva sa ovim uređajem ?
» Daewoo Leganza 2.0 cdx
» klima i ostali dugmicic
» klima lanos
» Klima kod Nubire

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Lanos-
Skoči na: