Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Kako skinuti usisnike za vazduh [Daewoo Nexia]

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
diskretni_heroj
Početnik
Početnik



Broj poruka : 66
Datum upisa : 15.03.2011

Kako skinuti usisnike za vazduh [Daewoo Nexia] Empty
PočaljiNaslov: Kako skinuti usisnike za vazduh [Daewoo Nexia]   Kako skinuti usisnike za vazduh [Daewoo Nexia] EmptySub Apr 09 2011, 11:34

Nakupila mi se gomila suvog lisca u usisnicima pa kada pustim da duva kabina mi se napuni delicima suvog lisca glavom u zid glavom u zid glavom u zid

E sad bih ja hteo da skinem te usisnike i da ocistim to suvo lisce ali ne znam kako Sad

Pomagajte...
Nazad na vrh Ići dole
milan_beska
Član
Član



Broj poruka : 116
Datum upisa : 28.08.2011
Godina : 32
Lokacija : beska(indjija)

Kako skinuti usisnike za vazduh [Daewoo Nexia] Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako skinuti usisnike za vazduh [Daewoo Nexia]   Kako skinuti usisnike za vazduh [Daewoo Nexia] EmptySre Jan 11 2012, 15:44

i mene ovo zanima ali ne smem nista da diram dok neko ne kaze da se sme Very Happy jel radio ovo neko ?
Nazad na vrh Ići dole
GTX
Član
Član
GTX


Broj poruka : 237
Datum upisa : 08.08.2011
Godina : 46
Lokacija : Subotica

Kako skinuti usisnike za vazduh [Daewoo Nexia] Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako skinuti usisnike za vazduh [Daewoo Nexia]   Kako skinuti usisnike za vazduh [Daewoo Nexia] EmptySre Jan 11 2012, 18:14

Prostor kod ventilatora (turbine) se cisti tako sto sto se skine onaj plasticni poklopac ispred desne strane soferke,samo pazljivo jer je plastika prilicno krta i lako puca.Ako lisce i ostalo dospeva u kabinu,znaci da je zicani filter ispao iz lezista.On stoji u onoj ventilacionoj kutiji,ispred isparivaca klime (ako je ima).To ne bih dirao jer je vrlo za.eban posao.Menjao sam grejac kabine pre dve godine pa sam imao priliku da upoznam unutrasnjost te ventilacione kutije Rolling Eyes Moj savet je da ocistis taj spoljni deo kod ventilatora i onda sa unutrasnje strane plasticnog poklopca zalepis neku gustu mrezicu koja ce ubuduce sprecavati ulaz lisca u ventilatorski deo.Nazalost,za Nexiu nisu predvideli polen filter (iako ih vecina ima klimu ),a on bi tu zavrsio posao.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kako skinuti usisnike za vazduh [Daewoo Nexia] Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako skinuti usisnike za vazduh [Daewoo Nexia]   Kako skinuti usisnike za vazduh [Daewoo Nexia] Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako skinuti usisnike za vazduh [Daewoo Nexia]
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kako skinuti rukohvat menjača
» fals vazduh nexia
» Daewoo Nexia
» Kako mali kosooki pravi daewoo
» Daewoo Nexia hidropodizaci

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Mehanika :: Održavanje i servisi-
Skoči na: